Rüyada Ekmek Fırını Görmek

Rüyada ekmek fırını görmek bolluk ve berekettir. Ekmek fırını görmek, ne şekilde olursa olsun mülkün artması, rahata ve feraha erişmeye delalet eder.

Ayrıca bkz: Fırın Kürekçisi, Fırıncı, Ekmekçi 

Temiz Düzenli Tertipli Fırın Görmek

Rüyada görülen fırın ne kadar temiz, tertipli ve düzenli ise, ucuzluğun ve bolluğun en yakın zamanda hüküm süreceğine delalet eder.

Pis, Virane, Yıkık yahut Kapalı Fırın Görmek

Rüyada pis, harap, yıkık dökük veya kapalı bir fırın görmek, başarılı ve verimli olabilmek için çok fazla çaba sarf etmeniz gerektiğine delalettir.

Fırın Temizlediğini Görmek

Rüyada fırın temizlemek veya fırın temizlendiğini görmek, öncesinde yarım kalmış olan işlerinize devam edeceğinize ve bunun neticesinde ummadığınız bir kazanç ve verim elde edeceğinize işarettir.

Fırın Yaktığınızı Görmek

Rüyada fırını yakmak, sevinçli bir haber sayesinde ailenizle yapacağınız bir seyahate ve onlarla birlikte yapmış olduğunuz bir işte iyi sonuçlar alacağınıza işaret eder.

Fırına Odun, Talaş ya da Başka Yakıt Attığınızı Görmek

Rüyada fırına odun, talaş ya da başka yakıtlar atmak, sizi gururlandıracak ve önem verecek kişilere, başlamış olduğunuz bir işin çok uzun yıllar geçmesine rağmen sizin adınızın izini taşıyacağına delalettir.

Fırında Çalıştığını Görmek

Rüyada fırında çalışmak, malınızı Allah yolunda harcayacağınıza ve muhtaç durumda olan insanlara yardım edeceğinize, bu sayede insanlardan dua alacağınıza ve sizi çekemeyen insanların bile sizi takdir edeceklerine işaret eder.

Fırından Ekmek Aldığını Görmek

Rüyada fırından ekmek aldığını görmek, bir doğal afet veya beladan kurtulmaya işarettir.

Fırının İçerisinde Canlı Hayvan Görmek

Rüyada fırının içerisinde canlı bir hayvan görmek, önceden size atılan bir iftiradan dolayı insanlara karşı merhametsiz yaklaşacağınıza, yapmış olduğunuz işleri emniyete alabilmek için kimseye taviz vermeyeceğinize işaret eder.

Ekmek Fırını

“Rüyada Ekmek Fırını Görmek” üzerine 3 yorum

  1. Rüyada fırından ekmek alıyordum. Fakat orda çalışanlar bayanlardı. Sıcak ekmek alıp içinde elimle yarıp yağ koyuyorduk bayanlarla çok güzeldi. Etkisinde kaldım. Selamlar.

    1. Rüyamda yakınımızdaki fırında yine yakınımızda kuaförde çalışan bayanı orada çalışan biri olarak gördüm yüzü bayanın kendisi fakat bedeni iri yarı bi erkek gibiydi okadar ama anlamadım hatta biraz ürktüm uyandım hiç bişey anlamadım

  2. Köyün fırınına ekmek atmışız dolu ama daha ekmeğimiz varmış. Komşunun fırınını ızinsiz yakmışız. Annemde yakma izin almadık zaten küssüz gidelim diyorum. Annem ısrarla yakıyor. Komşu sesimizi duydu bizi kovdu.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir