Rüyada Yatak odası Görmek

Yabancı bir ülkeye yolculuk yapacak, yeni ve çok hoş insanlarla tanışacaksınız.

Yatak odası kelimesinin rüya tabiri fark etmiş olduğunuz üzere kısa ve öz anlatılmıştır. Ancak rüya tabirlerinde unutmamanız gereken en önemli özellik rüyanızda görmüş olduğunuz diğer nesne ve eylemlerin açıklamalarına bakmak bunların hepsini bir araya getirerek anlam vermektir. Bunun için mutlaka sitemizin arama bölümünü kullanınız.
Dikkat etmeniz gereken başka önemli bir husus ise rüyanızı bir bütün olarak görüp ona göre değerlendirmeye çalışmanız gerekmektedir. Rüyalar her zaman size ilerisi için bilgi vermek için olmayabilir, günlük hayatınızda üzerine düşündüğünüz konular ile ilgili rüyalar görmeniz doğaldır. Baze ise rüyalar çok karmaşık ve anlam vermek bir o kadar güçtür. Bu durumlarda tabirlerden yararlandığınızda ve yorumlarken dikkat etmeniz gereken husus iyimser olarak yorumlamak olmalıdır.
Bir rüyayı tabir etmek, yorumlamak gerçekten zordur. Fakat bilmelisiniz ki burdaki açıklamalar yıllarca biriktirilmiş bilgilerin ve deneyimlerin ürünüdür.
Rüyanızda ana nesne olarak Çabalamak görmüş olabilirsiniz ama mutlaka diğer neslelerin de rüya tabirlerine bakarak rüyanızı bir bütün olarak anlamlandırmaya çalışınız.

“Rüyada Yatak odası Görmek” üzerine 7 yorum

  1. Rüyada eşimi karanlık ve pis bir odada uyurken gördüm. Ben tiksindiğim için başka temiz bir oda da yatıyordum. Hatta üzülmesin diye yanında yatmak istiyorum ama çok tiksiniyorum. Ne demek acaba?

  2. İyi günler. Ben rüyamda yatak odasında aynı yatağı yan binadaki komşumuzla beraber yatıyoruz. Karışık bir rüya kafam karıştı. Lütfen bana bir yardım edin…

  3. Kızımın elinde tabanca vardı eşimle ben onu almak için bir odaya çektik orası bir yatak odasıydı yatağın üstünde bir el ateş etti kızım havaya eşim elinden aldı ve kız kardeşime verdi tabancayı odadan çıkınca kuta silah oğlununmuş.

  4. Yatan ve sigara içen daha önce ölmüş baba ve çok eskiden tanıdığın birinin oğlu misafir ve sokakta gezinen eşekler gördüm.

  5. Rüyamda yatak odamda büyük kamyon vardı kayınpederime kamyonu şuraya koyalım diye yol gösteriyordum.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir