Rüyada Paraşüt Görmek

Rüyada paraşüt görmek, çok fazla para harcadığınız için, maddi sıkıntıya gireceksiniz demektir.

Başka bir rivayete göre: Rüyada paraşüt görmek, beklenmedik zamanda gelecek yardımdır.

Ayrıca bakınız: Balonla Uçmak, Uçakla Uçmak

Rüyada paraşüt görmek, rüya sahibinin hiç beklemediği olaylar ile karşılaşacağına tabir edilmektedir. Çevresindeki insanlar ile anlaşmazlık yaşayacağına delalettir. Aile bireyleri ile miras meselesinden kavgalar yaşayacağına işarettir. İş arkadaşları veya ortakları ile ters düşüleceğine yorulmaktadır.

Rüyada paraşüt görmek nedir, kişinin sevdiğine kavuşacağına delalet edilmektedir. Uzun zamandır yaşadığı özlem ve hasret duygusunu aşarak hayatını sevdiği kişi ile düzene sokacağına işarettir. 

Rüyada Paraşütle Uçmak

Rüyada paraşütle uçmak görmek, rüyayı gören kişinin mutlu olmasına vesile olacak güzel olaylar yaşayacağına tabir edilmektedir. İş ve sosyal hayatında önüne hayırlı kapıların açılacağına işarettir. Kazancı ve makamı artacağına rivayet edilmektedir. Hayırlı bir kısmet ile hayat arkadaşını bulacağına yorulmaktadır. Kişinin uzun zamandır aradığı aşk hayatını yaşayacağına işaret edilmektedir. 

Rüyada Paraşütle Uçtuğunu Görmek

Rüyada paraşütle uçtuğunu görmek, bazı sıkıntıların ve sorunların tekrardan baş göstereceğine alamet edilmektedir. Sorunları uzun ve zor bir hale geleceğine rivayet edilmektedir. Rüya sahibinin maddi ve manevi yönden zarar edeceğine işarettir.

Rüyada paraşütle uçtuğunu görmek tabiri, kişinin teker teker sevdiklerini kaybedeceğine delalettir. Hayatında sevdiklerinden açılacak boşlukları hiçbir zaman dolduramayacağına rivayet edilmektedir. 

Rüyada Paraşütle İnmek

Rüyada paraşütle inmek görmek, kişinin çok tanınan ve sevilen birisi olacağına işarettir. Eğitim, iş veya sosyal hayatında ün kazanacağı şeklinde yorumlanmaktadır. Sıkıntılardan çevresindekilerin yardımı olmadan kısa sürede kurtulacağına delalet edilmektedir.

Rüyada paraşütle inmek nedir, rüya sahibinin hayatında şanslar yakalayacağına yorulmaktadır. Bu şansların ömür boyu süreceğine ve rahat yaşayacağına işaret edilmektedir. Hayatında hayırlı insanlarla karşılaşacağına ve o kişilerle hayatlarını birleştireceğine rivayet edilmektedir. 

Rüyada Paraşütle Atlamak

Rüyada paraşütle atlamak görmek, rüya sahibinin yokluk ve fakirlik göreceğine rivayet edilmektedir. Hanesinde ve işinde kayıplar yaşayacağına yorumlanmaktadır. Başka insanların hayatlarına zarar verecek dedikodunun konusu olacağına yorulmaktadır. Bundan dolayı aile bireyleri kavga edeceğine işarettir. Hayatında değişiklikler yaparak kazancını farklı yollardan elde edeceğine rivayet edilmektedir. Değişikliklerden dolayı yeni arkadaş ortamlarına kolayca gireceğine işarettir. Bu arkadaşlıklardan iyi dostluklar kuracağına tabir edilmektedir. 

Rüyada Paraşüte Binmek

Rüyada paraşüte binmek görmek, genellikle rüya sahibinin iş hayatına yorumlanmaktadır. Kişinin iş yerinde üst yönetici veya müdürlük makamına getirileceğine işarettir. Bu sayede çevresindeki insanlara kolay yardım etme şansı yakaladığına işaret edilmektedir. Eğer çocukları olan birisi bu rüyayı görürse, evlatlarının hırsız çıkacağına yorumlanmaktadır. Çocuklarına hakarette ve bedduada bulunacağına alamet edilmektedir. 

Rüyada Paraşütle Denize Atlamak

Rüyada paraşütle denize atlamak, rüya sahibinin aile hayatında büyük ve derin üzüntüler yaşayacağına yorumlanmaktadır. Bundan dolayı hayatında mutsuz ve üzgün olacağına işarettir. Rüya sahibinin dikkatsiz davranışlarından dolayı bir kimseyi inciteceğine delalettir. Rüya sahibi eğer çalışıyorsa iş hayatında durgunluk yaşayacağına yorulmaktadır. Yaşadığı durgunluk evresini atlatmak için çeşitli yollar deneyeceğine delalet edilmektedir. Bu yolları başarı ile yerine getireceğine işaret edilmektedir. 

Rüyada Yamaç Paraşütü Görmek

Rüyada yamaç paraşütü görmek, rüya sahibi için çok da hayırlı bir rüya olmamaktadır. Ailesi ile birlikte sorunlu ve kavgalı bir hayat yaşayacağına işarettir. İş hayatında arkadaşları tarafından yolunu keseceklerine yorulmaktadır. Yeni adımlar atamayarak her zaman kendini tekrarlayacağına işaret edilmektedir. Rüya tabircilerine göre rüyada yamaç paraşütü görmek, hayatında sorun yaratan olaylar olacağına yorulmaktadır. Rüya sahibinin bilerek suç işlemek istediğine ve günahkâr olacağına rivayet edilmektedir. Arkadaşlarına ve ailesine yaptığı borçları bir türlü ödeyemeyeceğine işarettir. 

Rüyada Yamaç Paraşütü ile Uçmak

Rüyada yamaç paraşütü ile uçmak, kişinin maddi ve manevi yönden makamının artacağına işarettir. Hayatında büyük avantaj sahibi olacağı şeklinde yorumlanmaktadır. Hayatının her anında enerjisinin olacağına işaret edilmektedir.

Rüyada yamaç paraşütü ile uçmak nedir, rüya sahibinin iş dünyası içerisinde adını iyi duyuracağına rivayet edilmektedir. Bundan dolayı hayırlı insanlarla büyük ortaklık yapacağına veya makamının artacağına yorumlanmaktadır.

Paraşüt

“Rüyada Paraşüt Görmek” üzerine 3 yorum

  1. Sayın hocam ben paraşütle atlıyorum. Denize düşüyorum, yüzerek kıyıya çıkıyorum. İkinci rüyam, bisikletle eşim arkamda kıyı gezisi yapıyoruz ama yokuş aşağı gidiyoruz.

  2. Sayın hocam olay şu; yanımda ünlü bir insanla paraşütten atlamamız lazım nedeni eğlence için. (Buradaki puf nokta uyandıktan sonra dikkatimi çeken, acayip heyecanlı olmam. Hatta heyecandan bir köşeye çekilip dua okuyorum yani atladıktan sonra bir bela başıma gelmemesi için ama atlamadan bu duaları okurken uyandım.)

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir