Rüyada Paraşüt Görmek

Çok fazla para harcadığınız için, maddi sıkıntıya gireceksiniz.

beklenmedik zamanda gelecek yardımdır.

Paraşüt kelimesinin rüya tabiri fark etmiş olduğunuz üzere kısa ve öz anlatılmıştır. Ancak rüya tabirlerinde unutmamanız gereken en önemli özellik rüyanızda görmüş olduğunuz diğer nesne ve eylemlerin açıklamalarına bakmak bunların hepsini bir araya getirerek anlam vermektir. Bunun için mutlaka sitemizin arama bölümünü kullanınız.
Dikkat etmeniz gereken başka önemli bir husus ise rüyanızı bir bütün olarak görüp ona göre değerlendirmeye çalışmanız gerekmektedir. Rüyalar her zaman size ilerisi için bilgi vermek için olmayabilir, günlük hayatınızda üzerine düşündüğünüz konular ile ilgili rüyalar görmeniz doğaldır. Baze ise rüyalar çok karmaşık ve anlam vermek bir o kadar güçtür. Bu durumlarda tabirlerden yararlandığınızda ve yorumlarken dikkat etmeniz gereken husus iyimser olarak yorumlamak olmalıdır.
Bir rüyayı tabir etmek, yorumlamak gerçekten zordur. Fakat bilmelisiniz ki burdaki açıklamalar yıllarca biriktirilmiş bilgilerin ve deneyimlerin ürünüdür.
Rüyanızda ana nesne olarak Çabalamak görmüş olabilirsiniz ama mutlaka diğer neslelerin de rüya tabirlerine bakarak rüyanızı bir bütün olarak anlamlandırmaya çalışınız.

“Rüyada Paraşüt Görmek” üzerine 3 yorum

  1. Sayın hocam ben paraşütle atlıyorum. Denize düşüyorum, yüzerek kıyıya çıkıyorum. İkinci rüyam, bisikletle eşim arkamda kıyı gezisi yapıyoruz ama yokuş aşağı gidiyoruz.

  2. Sayın hocam olay şu; yanımda ünlü bir insanla paraşütten atlamamız lazım nedeni eğlence için. (Buradaki puf nokta uyandıktan sonra dikkatimi çeken, acayip heyecanlı olmam. Hatta heyecandan bir köşeye çekilip dua okuyorum yani atladıktan sonra bir bela başıma gelmemesi için ama atlamadan bu duaları okurken uyandım.)

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir