Rüyada Paralı Kimse Görmek

Bakınız; Zengin

Rüyada paralı bir kimse ile tanışarak, onunla ortak bir iş kurmak istediğinizi görmek, bazı arkadaşlarınızın sizin işinizde gözleri olduğuna ve ayağınızı kaydırmaya çalıştıklarına delalet eder. Bulunan para eğer kağıt para ise, onların bu istekleri yerine gelmeyecek demektir.

Rüyada madeni para bulmak, bulan için hayırlı değildir.

Bir başka rivayete göre de: Rüyada görülen paralı kimse, eğer onunla beraber hayra işaret eden bir şey de görülmüş olursa, ticaretinde kâr ve fayda gören bir adama işarettir. Eğer onunla beraber şerre işaret eden bir şey görülürse, iflas eder.

Rüyada kendisine “ey paralı adam” dendiğini ve kendisiyle beraber kâr ve kazanca işaret edecek bir şey olduğunu gören kimse, parasız kâr ve kazanç sağlar. Eğer şerre işaret edecek bir şey varsa, o kimse iflas veya onun sözü yaramaz yahut adi bir kimse olur. Çünkü para, kendisiyle alınan ve verilen şeylerin en adisidir.

Paralı Kimse

“Rüyada Paralı Kimse Görmek” üzerine 2 yorum

  1. Rüyamda eski imam nikahlı eşimi gördüm. Bana borcu var ve borcunu ödemedi. Rüyamda elinde deste para vardı ve “Borcunu öde” dedim. “Param yok” dedi. Yani parası olduğu halde vermedi. Bu ne anlama gelir?

  2. Bugün bir rüya gördüm rüyamda 3 kişi idik, bu 3 kişiden bir tanesi ben. Ben de sanki kamyon sürüyordum ve tam emin değilim sanki hırsızlık yapıyorduk. Sonra bir yere daha gidecektik, oradan da herhalde para mı, çalacaktık tam emin değilim. Sonra yokuş yukarı çıkarken birden kamyon duraklıyordu ve firen tutmama rağmen geri geri gitmeye başlıyordu. Sonra sanki ben dışardan onları izliyor gibi oldum, arabanın içinde değilim bu sefer, araba geri geri gitmeye başladı. Sonra yolun kenarında bir uçurum vardı ve araba uçurumdan aşağı düşüyordu. Uçurum da dağ gibi bir şeydi yani tam uçurum sayılmaz. Sonra araba aşağıda parçalandı ve paralar dağıldı. Ben de yukardan izliyordum ve bu üç kişiden bir tanesi de tanınmış bir isimdi sonra ben yukardan izliyordum ve bekledim. Bu tanınmış kişi kendini uçurum gibi olan yokuş aşağı kendini kaydırıyordu ve aşağıda sanki iki çoban vardı ve silahlıydılar. Bu tanınmış isim ve bu çobanlar beraber paraya ulaştılar ve sanki aşağıda bunlar her birisi parayı kapmak için silahları birbirilerine doğrultuyorlardı ama ateş açmıyorlardı. Ve ben de o sırada uyandım. Lütfen en anlaşılır bir biçimde yorumlar ve cevap yazar mısınız? Birde siz tabirleri neye göre yorumluyorsunuz?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir