Rüyada Padişah Görmek

Rüyada padişah görmek, olağanüstü mutlu bir rüya olarak yorumlanır. Eğer evli değilseniz mutlu bir yuva kuracağınıza, evliyseniz son derece geçimli bir yaşantınız olacağına işarettir.

Padişah rüyası onur, ün, yüksek mevkii olarak yorumlanır. Rüyada padişah mutlu bir rüya olarak yorumlanır. Eğer evli değilseniz evleneceğinize yorumlanır. Eğer evliyseniz geçimli ve mutlu bir hayatınız yaşantınız olacağına yorumlanır.

Ün, yüksek mevki, başarı olarak yorumlanır.

Rüyada padişah görmek, yükselmeye ve ilerlemeye işarettir.

Padişah gören işinde ilerler. Elini öpen ve önünde eğilen üstün sayılan birinden destek görür.

Bakınız; Devlet Başkanı

“Rüyada Padişah Görmek” üzerine 2 yorum

  1. Merhabalar, ben rüyamda önce yağmurlu bir hava vardı sonrasında gökkuşağı oluşum anı gibi hava normale dönmeye başlamıştı. İlk baktığım alanda Kanuni Sultan Süleyman Hanın resmi, daha sonra baktığım yerde Fatih Sultan Han, daha sonrakinde Yavuz Sultan Süleyman Han, daha sonrasında Genç Osman ve Abdülhamit Hanın resimleri vardı. Ben de diyordum rüyamda “İşte liderler, işte vatan bu. Vatan bunlarla kuruldu” diyordum. Yatarken veya öncesinde de böyle bir konu düşünmedim. Yorumlarsanız sevinirim.

  2. Merhabalar. Ben rüyamda kendimi savaşa hazırlanan padişah olarak gördüm. Benden hariç iki padişah daha vardı biriyle savaşacaktım diğeri savaşacağımla iş birliği yapmamış onunla huzuruna gidip görüştüm. Bana savaşı kazanmak için bir planları olduğunu düşmanım ona açıklamış bir perde arkasından bana el bombasına benzer bir şey verdi. Bunları bana karşı kullanacaklarmış ben bomba sandım bir duvar üstüne fırlattım bir sıvı yayıldı bir kaç dakika sonra duvar erimeye başladı bir meydanda askerlerimi savaşa hazırlarken bu asit gibi eriten sıvıya karşı ne yapacağımı kara kara düşünüyordum uyandım. Rüyamı yorumlarsanız sevinirim.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir