Rüyada Osurmak Görmek

Bakınız; Yellenmek

Rüyada osurmak görmek, hayır getirmeyen bir rüya olarak tabir edilir. Haram işler yapmaya başlayacağınızı işaret eder. Hileli yollara gireceğinizi ve ahiret hayatını unutacağınızı ifade eder. Ayrıca başkaları hakkında çıkan dedikodulara kulak kabartacağınızı gösterir.

Rüyada osurmak görmek tabiri, farklı bir rüya tabircisine göre hastalıklardan kurtulmak olarak yorumlanmıştır. Uzun süredir hasta olan bir akrabanızın hastalığına şifa bulunacağına delalet eder. Bundan böyle daha sağlıklı bir ömür süreceğini gösterir. 

Rüyada Osurduğunu Görmek 

Rüyada osurduğunu görmek, tanıdıklarınızdan gizli bir iş yapacağınızı işaret eder. Önemli bir konuyu ailenizden saklayacağınızı ifade eder. Hiç kimselere duyurmadan bir yere başvuracağınıza delalet eder. Bu rüyanın diğer bir anlamı ise sıkıntıları geride bırakmak anlamına gelir. 

Rüyada İstemeden Osurmak 

Rüyada istemeden osurmak, kötü arkadaşlar edinip kötü işlere bulaşacağını işaret eder. Arkadaş baskısı yüzünden zoraki bir yere gideceğinize delalet eder. Ailenizden izin almadan gideceğiniz bu yerde başınızı belaya sokacağınıza alamet eder. Rüyada istemeden osurmak genel anlamda gönülsüz iş yapmak anlamına gelir. 

Rüyada Osuran Birini Görmek 

Rüyada osuran birini görmek, bir arkadaşınıza karşı olan güveninizin sarsılacağına işaret eder. Çok güvendiğiniz bir arkadaşınızın ihaneti ile hayal kırıklığına uğrayacağınıza alamet eder. Arkadaşınızın bu davranışını ömrünüzün sonuna kadar unutmayacağını ifade eder. 

Rüyada Osurmak ve Utanmak 

Rüyada osurmak ve utanmak görmek, toplumda utanılacak bir davranış sergileyeceğinize delalet eder. Bu davranış karşısında herkesin sizden soğuyacağını gösterir. Hatta artık eskisi gibi değer görmeyeceğinizi işaret eder.

Rüyada Osurmak Sesi Duymak Diyanet

Rüyada osurmak sesi duymak Diyanet tabiri, şeytanın hile ve desiselerine aldanmak olarak tabir edilir. İçinize yer eden bir sürü vesvese ile kötülük yapacağınızı işaret eder. Ayrıca insanlara karşı merhametsiz davranacağınıza delalet eder. 

Rüyada Osurmak Diyanet 

Rüyada osurmak Diyanet tabiri, başkalarını küçümsemek ve onlarla alay etmek olarak tabir edilir. Birçok insanı küçük düşürücü hareketler yapacağınıza delalet eder. Aynı zamanda başkalarının eksik yönleriyle alay edeceğinizi ifade eder. 

Rüyada Toplum İçinde Osurmak 

Rüyada toplum içinde osurmak, rüyada görülenin aksine olumlu bir rüya olarak tabir edilir. Toplumun yararına olan bir eser yapacağınızı ifade eder. Yapacağınız çalışmalarla toplumda saygın bir konumda bulunacağınızı işaret eder. Genellikle toplumun ve insanlığın beğenisine sunmak için kalıcı yapılar inşa edilmesine katkıda bulunacağınızı gösterir. 

Rüyada Birinin Yanında Osurmak 

Rüyada birinin yanında osurmak, çok sevdiğiniz biri ile kavga edeceğinize işaret eder. Yakın bir dostunuzla münakaşa yaşayacağınızı ifade eder. Birbirinize karşı kötü sözler sarf edeceğini gösterir. Ancak her iki tarafından sonradan pişman olacağına delalet eder. Barışmak için dostunuzun sizden adım atmanızı bekleyeceğine işaret eder. 

Rüyada Başkasının Osurduğunu Görmek 

Rüyada başkasının osurduğunu görmek, arkadaşınızın çok önemli bir sırrını ifşa edeceğinize delalet eder. Bu sırrı bir arkadaşınıza anlatacağınızı işaret eder. Daha sonra kulaktan kulağa yayılacağını ve müşkül duruma düşeceğini rivayet eder. En sonunda arkadaşınızın bunu öğrenince aranızın bir müddet bozulacağını gösterir.

Rüyada başkasının osurduğunu görmek nedir, ünlü bir rüya tefsircisine göre alimlikten çıkıp cahil olmak şeklinde tabir edilir. Çok sevdiğiniz kitaplarınızı bırakıp zararlı alışkanlıklar edineceğinizi işaret eder. Ayrıca okuyarak yaptığınız tüm bilgi birikimini başka işlerle uğraşıp heba edeceğinizi ifade eder. 

Ayrıca bkz: Sidik (Çiş), Kaka Yapmak

Rüyada Arkadaşının Osurduğunu Görmek 

Rüyada arkadaşının osurduğunu görmek, hayırlı ve makbul bir rüya olarak yorumlanmıştır. Arkadaşınızın sizden istediği yardımı geri çevirmeyeceğinizi işaret eder. Zor zamanında onun yanında olacağınızı gösterir. Ayrıca bundan böyle yediği içtiği ayrı gitmeyen bir dost olacağınıza delalet eder.

Osurmak

“Rüyada Osurmak Görmek” üzerine 3 yorum

  1. Tanımadığım esmer bir adamın bir başkası tarafından karnına bastırarak gaz çıkartıyor gördüm. Hayır, ola anlamı ne?

  2. Merhaba, rüyamda hayırdır inşallah çok şiddetli sesli aniden kokusuz yellendiğimi duydum ve bu sesi yanımda bulunan kişiler de duydu bana sen yaptın dediler ben onlardan utandığım için hayır ben yapmadım dedim, ama sonra kabullendim.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir