Rüyada Arkadaş Görmek

Ayrıca bkz: Arkadaşlar, Dostluk / Arkadaşlık Görmek

Rüyada arkadaş görmek, sizin için önemi olan bir insanla tanışacağınıza delalettir.

Rüyada arkadaş görmek ne demek, ticari hayatta başarıya işarettir. Rüyada görülen iyi arkadaş, uzun ömre; kötü arkadaş kavga ve münakaşadan uzak durmaya ve dinde noksanlığa işarettir.

Rüyada arkadaşını hasta görmek sıkıntılardan kurtulmaya işarettir. Rüyada arkadaşının cenazesinde bulunmak ihtiyatlı davranmanız gerektiğine işarettir.

Rüyanızda arkadaşınızın mutlu olduğunu gördüyseniz, bu sizin de mutlu olacağınız anlamına gelir. Rüyanızda arkadaşınızla kavga ederseniz birine anlattığınız sırrınız herkesin ağzına düşecek demektir.

Rüyada arkadaşınızı hasta veya üzgün gördüyseniz, ondan kötü bir haber alacaksınız demektir.

Arkadaş

“Rüyada Arkadaş Görmek” üzerine 83 yorum

 1. Ben rüyamda sevdiğim bir arkadaşımın öldüğünü gördüm, çok ağlıyordum ama normal bir evdeydik, cenaze değildi. Acaba bana yardımcı olabilir misiniz? lütfen.

  1. Ecem bende aynı senin rüyan gibi gördüm. Benim yakın bir arkadaşım öyle oluyor sizce manası nedir biliyor musunuz? 

  2. Arkadaşım ben de çok sevdiğim arkadaşımın öldüğünü görmüştüm ve ağlayarak uyanmıştım. Babam ağladığımı gördü, anlattım rüyamı. Dedi “Ölü görmek, canlı görmeye delalettir” o öldüğünü gördüğüm arkadaş askerdeydi ve ertesi gün dışarı bir çıktım ve arkadaşım karşımda duruyor. Geleceğinden haberim bile yoktu, şok oldum. Akşam ağlamıştım, sabah çok sevindim kardeş…

  3. La tabiri bilen adamın burada ne işi var. Yorum yapamayanlar girip de bakıyor. Soru sormayı bırak da işinize bakın 🙂

  4. Rüyada arkadaşının öldüğünü gören kimse yakın bir zamanda mutlu bir haber alabilir. Bu haber rüyasında ölmüş olarak gördüğü arkadaşı aracılığıyla rüya sahibine ulaşabilir. Arkadaşın Öldüğünü kelimesinin rüya tabiri fark etmiş olduğunuz üzere kısa ve öz anlatılmıştır. Ancak rüya tabirlerinde unutmamanız gereken en önemli özellik rüyanızda görmüş olduğunuz diğer nesne ve eylemlerin açıklamalarına bakmak bunların hepsini bir araya getirerek anlam vermektir. Bunun için mutlaka sitemizin arama bölümünü kullanınız. Dikkat etmeniz gereken başka önemli bir husus ise rüyanızı bir bütün olarak görüp ona göre değerlendirmeye çalışmanız gerekmektedir. Rüyalar her zaman size ilerisi için bilgi vermek için olmayabilir, günlük hayatınızda üzerine düşündüğünüz konular ile ilgili rüyalar görmeniz doğaldır. Baze ise rüyalar çok karmaşık ve anlam vermek bir o kadar güçtür. Bu durumlarda tabirlerden yararlandığınızda ve yorumlarken dikkat etmeniz gereken husus iyimser olarak yorumlamak olmalıdır. Bir rüyayı tabir etmek, yorumlamak gerçekten zordur. Fakat bilmelisiniz ki burdaki açıklamalar yıllarca biriktirilmiş bilgilerin ve deneyimlerin ürünüdür. Rüyanızda ana nesne olarak Arkadaşın Öldüğünü görmüş olabilirsiniz ama mutlaka diğer neslelerin de rüya tabirlerine bakarak rüyanızı bir bütün olarak anlamlandırmaya çalışınız. Arkadaşın Öldüğünü rüya tabiri hakkında sorma

 2. Merhaba ben en yakın arkadaşımı ağlarken gördüm sonrasında o gülsün diye bir şeyler yaptık fakat bazı şeyler mantıksızdı. Çorba falan yapalım dedik ama içine simsiyah ne olduğunu bilmediğim toz kattık. Bunun gibi şeyler oldu örümcek de gördüm bunların bir anlamı var mı yoksa öylesine bir rüyamı? Ben rüyama güldüm sadece arkadaşımın ağlaması beni endişelendirdi.

 3. Merhaba ben rüyamda canımdan çok sevdiğim bir arkadaşımla oturup, muhabbet edip aynı zamanda da çay içiyordum. Bunun anlamını gerçekten merak ediyorum. Lütfen en kısa zamanda bana cevap verin lütfen.

 4. Rüyamda iş arkadaşım bayanla iş çıkışı motosikletle onu evine bırakmak için çıkıyoruz. Yolda arkadan yanağını yanağıma yaslıyor sonra bir şekilde beni durduruyor ve bir şekilde bir bakıyorum öpüşüyoruz… Manası nedir şimdiden teşekkür. Bu arada yaşlar ben 43 arkadaş 41 yaşında.

 5. Benim arkadaştan çok eski bir sevdiğimi gördüm. Birbirimize yakınlaşıyorduk, şimdi yüzüme bile bakmayan kız rüyamda yakınlaşıyordu. Tekrar sevgili oluyorduk falan, yardımınız gerekiyor.

 6. Ben rüyamda arkadaşımı değil de halamı ölmüş gördüm ve çok ağladım. Bana bu gördüğüm rüyanın bir kısmını açıklayabilirseniz, beni çok mutlu edersiniz.

  1. Rüyada ölmüş halanızı görmek sıkıntılarınızdan kurtulmak için çok fazla beklemeyeceğinize delalet eder. Rüyada halanın öldüğünü görmek bir arkadaşınızın sizden sakladığı bir şeyi öğrenip ona karşı soğuyacağınıza delalettir.

 7. Rüyada sevdiğim bir kızı gördüm ve ben bir binanın önünde beklerken arkadaşımı o da arkadaşıyla o binanın önüne geldi ve ben onunla konuşurken yavaştan gitti ve geldi. Arkadaş sadece kaldı ve ben onunla biraz yürüdükten sonra uzakta tekrar onu gördüm ve uyandım. Pek bir şey çıkartamadım, rüyamda. Yardımcı olursanız sevinirim…

 8. Ben en yakın arkadaşımı (erkek) araba ile kaza yapmış şekilde gördüm sonra bir otobüse bindim (ağlayarak.) Radyodan araba kazasında ölü haberini duyunca otobüste ağlamaya tepinmeye başladım sonrasını hatırlamıyorum. Benim için o arkadaşımın önemi büyük ve uzun zamandır görmüyorum. Yardımcı olur musunuz? Teşekkürler.

 9. Ben rüyamda bir arkadaşımı gördüm. Ben arkadaşımın evindeydim pastalar börekler doluydu, çok mutluyduk. Eşi tavuk çiftliği kurmuştu, ondan bahsetti. Çok sevindik, güzel bir ortam vardı.

 10. Rüyamda arkadaşlarımla gülerek yolda yürüyorduk sonra önümüze yokuş bir yer çıktı. Bir arkadaş bana sarılırken diğeri benim elimi bıraktı. Ayağımda topuklu ayakkabı vardı, aşağıya kaydım sonra bir hışımla tekrar çıktım yokuşu. Siyah büyük bir köpek çıktı önüme. Lütfen, yorumlarsanız sevinirim.

 11. Rüyamda ben biriyle kavga ederken tam o sırada en yakın arkadaşım bana arkadan vuruyordu. Lütfen bana yardımcı olur musunuz?

 12. Ben rüyamda sevdiğim kişiyi gördüm, hem de 1 hafta boyunca. Bana bu konuda yardımcı olabilir misiniz acaba?

 13. Arkadaşımı rüyamda sevgilim olarak gördüm. Ve bir sorun oldu. Ben de elini öperek halledeceğimizi söylüyordum. Anlamını açıklarsanız sevinirim?

 14. Beyler, ben bir arkadaşımın beni öptüğünü gördüm. Önce kulağıma bir şey söyleyecekti ama kulağıma bir şey demeden, beni öptü ve bayıldı. Sizce tabiri nedir?

 15. Uzun zamandır görmediğim, borçlu olduğum bir arkadaştı. Onunla havadan sudan sohbet ediyorduk.

 16. Ben şuan aramızın iyi olmadığı bir arkadaşımı rüyamda gördüm. Burnu kanıyordu, peçeteyi aldım, elinden tuttum. Bana dedi ki “Şimdiye kadar kimse bana böyle davranmamıştı” dedi.

 17. Ben rüyamda sevdiğim bir arkadaşımın Facebook’u yoktu, rüyamda olmuştu ve laptopu da elindeydi. Başka bir arkadaşımla bana hava atıyordu. Bana rüyam hakkında yardımcı olur musunuz?

 18. Rüyamda arkadaşımı yanlışlıkla merdivenden itekledim ve arkadaşımın başı koptu. Bu rüyanın anlamı nedir? Bana yardımcı olun, lütfen!

 19. Arkadaşım beni rüyasında şu şekilde görmüş; benim önümde açık bir Kur’an varmış, ona bakıp ağlıyormuşum. Annem de bana bakıp ağlıyormuş. Tabiri hakkında bir fikrimiz var mı? Teşekkürler.

 20. Merhaba, ben liseden hala yakın olduğum bir arkadaşımla, yine okumaya başlıyorum. Ders boş diye sevinirken 10 dakika kala hoca geliyor ve sınav yapıyor. Arkadaşım kitaba bakıp kapatıyor. Benim soru kağıdımda da onun son baktığı soru çıkıyor. Ben de ona soruyorum. Soru da hamam niye diğer işletmeler tarafından işyeri olarak kullanılmaz? Arkadaşım da bana işte sarı, ıslak, nemli gibi tam cevabı söylerken hoca bizi yakalıyor. İkimizin de kağıdını alıyor. Bize diyor ki “Ceza kursa gideceksiniz.” Çıkışta soyunma odası gibi bir yerde hazırlanırken bu arkadaşıma, “Haftaya mı gidelim kursa?” diyorum.  O diyor ki “Ben bugün gideceğim. Ben de ona diyorum ki “O zaman bana da saatlerini öğren. Başın benim yüzümden derde girdi. Kusura bakma” diyorum. Rüya burada bitiyor veya gerisini hatırlamıyorum. Hayırdır inşallah…

 21. Ben rüyamda, 5 yıldır görüşmediğim kız arkadaşımla yolda yürürken bir köşeden döndük ve konuşarak yola devam ettik. Sonra da kızın babasının yanından geçtik ve hemen ilerisinde bir durakta beklemeye başladık. Kızın babası sürekli bize bakıyordu ve kız bana sarıldı.

  1. Aile hayatında ve iş hayatında çok güzel ve hayırlı olaylarla karşılaşacaksın demektir.

 22. Rüyamda çok önce ölen bir arkadaşımı gördüm. Motosikletle bizim eve geldi babasıyla. Hala upuzun ve yakışıklı haliyle idi ama hiç konuşmadık. Sadece evin bahçesine girdi ve ben balkondaydım onu görünce eve girdim. Kapıya dolaştım.  Sonra da uyandım. Ne anlama geliyor acaba?

 23. İyi günler. Benim bir kız arkadaşım var emlak işi yapıyor. Kendisi bankalarla çalıştığı için bana kredi çekecek. Neyse rüyamda babam bana diyor “Git o kızı getir evlen” yani emlakçı arkadaşımı. Önce “Tamam” diyorum sonra sevdiğim kızla aldığımız eşyalar aklıma geliyor. Benden ayrılmaz diye düşünüyorum. Bunu nasıl yaparım sevdiğim kıza diye. Allah aklıma geliyor. “Bunu yapamam. Ben sevdiğim kızı alacağım” diyorum ama bunları kendime söylüyorum başkasına söylemiyorum. Böyle bir rüya gördüm. Yorumlarsanız sevinirim.

 24. Rüyamda şu anda küs olduğum en yakın arkadaşımı gördüm. Bana zamanında aşık olduğum ve çok sevdiğim eski sevgilimle birlikte olduklarını alaycı bir şekilde anlatıyordu. Bu ne anlama geliyor? Çok etkilendim…

 25. Ben rüyamda ailemi ve arkadaşlarımı gördüm. Arkadaşlarım ile oyunlar oynuyormuşuz. Bir de yeni bir arkadaşımız olduğunu gördüm. 🙂

 26. Ben rüyamda arkadaşımın beni kötülediğini gördüm ve bir arkadaşımın saçını tutuyordum yanlışlıkla. Kızın tüm saçı elimde kalmıştı. Bilerek olmamıştı ama… Lütfen yardım edin!

  1. Kötü haber alacağınıza delalet, eğer birinde sırrınız varsa dikkat edin herkese duyulabilir. Umarım memnun olmuşsunuzdur iyi günler.

 27. Arkadaşımla kankayız beni ve dayısının oğlunu rüyasında görmüş. Ben belden aşağı sanki kaza geçirmiş gibiymişim yüzümde acı ifade varmış. Dayısının oğlunu da aynı şekilde görmüş ama o hiçbir şey olmamış gibi telefonla görüşüyormuş. Kankam panik yapmış bağırmış yardım istemiş ama “Çevremde o kadar insan varken kimse yardım etmedi” diyor. Bu durum rüyada ne anlama geliyor bana yazar mısınız?

 28. Benim rüyamda bir balodaydım ve yanımda tanımadığım insanlar benle konuşuyordu ve sonra bir kız beni bir masaya oturttu. Orada parlak bir kutu vardı, içini açtım ve içinden parfüm çıktı. Sonra bir arkadaşım bana kırmızı ceketinin nerede olduğunu sordu (Bir önceki gün rüyamda benden kırmızı ceketini uzatmamı istemişti.) Ben de bilmiyorum derken boynuma parfümü sıktım. Bir anda her yerim kaşınmaya başladı ve bir baktım ceketimin içinden kurtçuklar çıkıyor. Hemen lavaboya koşuyorum ve ellerimi yıkıyorum sonra kurtçukların suda akışını izliyorum. Lütfen biri bunun anlamını açıklasın çok kafam karıştı…

 29. 2 yakın arkadaşım, birinin annesi ve ben birlikte eskiden kiralık oturduğumuz eve girmiştik. Adem’le Fatih’in ellerinde poşet vardı. Ben anahtarımla dış kapıyı açtım. Onlar içeri girdi Zeynep teyze dışarda bekledi. Eve girdik ve Fatih oyun konsolunu açmıştı oyun oynuyordu. Adem yemek yapacaktı (kalamar) . Aşağıya indim Zeynep teyzeye birkaç tane kalamar götürdüm hepsini büyük bir afiyetle yedi. “Daha çok getir bunlardan” dedi. Aşağıdaki son poşetleri de alıp yukarı çıktım. Sonra Adem’le konuşmaya başladım anlaşamadım sonra Fatih’le konuşmaya başladım onunla da anlaşamadım aşağı indim. Zeynep teyze yokuştan yukarı çıkıyordu peşinden gittim omzuna dokundum sonra gördüğüm kişi Zeynep teyze değildi. Ama onu takip ettiğime emindim ve onu izlemeye devam ettim. Yukarı doğru çıktı ben de çıktım. Sonra yukarıda bir takım olaylar olmuştu. Oraya bakarken Zeynep teyzeyi kaybetmiştim. Zeynep teyzenin suratını değiştirebilme yeteneği vardı. Çok garip bir rüya lütfen çabucak yorumu gönderin! Teşekkürler.

  1. Kesinlikle 3 harfli görmüşsünüz. Bir benzeri benim de başıma geldi. 3 harflilerin bir özelliğidir bu ve rüyada gördüğünüz "Zeynep Teyze" 3 harfli olmalıdır. Anlamı ne bana da söylemiyor hocalar ama bu bir gerçek.

 30. Rüyamda sevdiğim arkadaşlarımla kardeşim hep beraber konuşuyorduk. Arkadaşım bana güldü ve kız kardeşim yanıma geldi o da güldü. Daha karışık bir rüya ama bu kadarını hatırlıyorum. Yardımcı olabilir misiniz?

 31. Yeni başladığım 1 sınıftı. Herkes yerine oturmuş sosyal bilgiler öğretmenimizle ders işliyorduk. Herkesi tanımıyordum 1-2 kişi anca tanıyordum. Tanıdığım kişiler gelmediği için kimseyi tanımıyordum. Soracağım soru şu, sınıf arkadaşlarını bulamadım. Yardımcı olur musunuz?

 32. Ben en yakın arkadaşımın gözlerimin önünde trafik kazasında öldüğünü gördüm ve ağlayarak uyandım. Ne anlama geldiğini söyleyebilir mi birisi?

 33. Rüyamda yürürken arkadaşım karşımdan geliyor. Okuduğum şehirde konuşmadığım eski lise arkadaşımın evinden geldiğini biliyorum (Rüyada karşılaştığımız arkadaşla ise öyle aramız kötü falan değil ama denk gelirse falan görüşürüz. Rüyamda gördüğüm arkadaşımın konuşmadığım arkadaşımın evinden geldiğini biliyorum eski arkadaşımla konuşmuyoruz. Eski arkadaşımla selamı sabahı kestiğimizden beri rüyamda gördüğüm kişiyle hiç görüşmedik, denk gelmedi yani gelse de belki gerçek hayatta o da selam verip vermeyeceğini bilmiyorum.) Sonra selam vermeden geçiyoruz, tam o anda acaba selam verse miydim diye geriye bakıyorum. Arkadaşım da küçümser bir şekilde pis pis gülümseyerek yoluna devam ediyor. Ben de devam ediyorum. Bu ne anlama gelir yorumlar mısınız?

 34. Ben de en yakın arkadaşımı sevgili olarak gördüm sonra küstük fakat rüyanın sonunda tekrar barıştık. Bunun anlamını bilen varsa yardımcı olabilir mi?

 35. Ben biri kız, biri erkek, iki arkadaşımı gördüm.2-3 gün önce kız olan arkadaşım erkek arkadaşıma çıkma teklifi etmişti. Ben rüyamda gördüğüm erkek arkadaşımı gerçekte seviyorum, o da beni çok seviyor. Buna bir işaret olabilir mi?

 36. Rüyamda bir otobanda arkadaşımın siyah bir arabaya binmiş olduğunu gördüm fakat arabayla kaza yapacak gibiydi araba yan gitti sonra durdu kaza yapmadı. Onu gördüm, ben kaldırımdaydım fakat o kız arkadaşımla samimi değilim görüşmüyoruz bile. Rüyam bu şekilde bitti.

 37. Ben rüyamda okulda diğer 2 arkadaşımın beni sattığını gördüm, ağlıyordum. Sonra benden 1 yaş büyük bir kız var, (onu aslında sevmiyorum aslında nefret ediyorum) ben kızın yanına oturuyorum ağlıyorum. Sonra kız baktı bana sordu, “Neden ağlıyorsun?” diye. Ben de anlattım sonra beni dışarıya hava almaya falan çıkardı. Rüyam böyleydi. Ayrıca ben bu rüyayı 2 kere gördüm. Her gördüğümde de arkadaşlarım beni satıyordu. Lütfen cevap verin. Çok ihtiyacım var. 🙁 🙁

 38. Benim ki arkadaş değil, sevdiğim çocuk okulda bana sesleniyordu ve bir şey söyleyecekti ve ben de “İşim var. Öğleden sonra söyle” dedim ve sonra uyandım. Açıklar mısınız?

 39. Bence çok güzel. Ben öğrenciyim, 1. dönem ki rüyalarım kötüydü, teşekkür aldım. Ama 2. dönem güzel rüyalar gördüm. Dersime de güzel çalıştım veeeee takdir aldım.

 40. Ben rüyamda sınıfımdaydım. Birden karanlık oluyor ve normal erkek arkadaşım yanıma geliyor, bana şaka yapıyorlar. Ben de ona sımsıkı sarılıyorum ama bağırıyorum, sesim çıkmıyor. En sonunda çok kısık bir şekilde konuşabiliyorum. Hem ben dün o arkadaşımla kavga ettim. Bunun manası ne olabilir ki?

 41. Ben rüyamda yeni kavga ettiğim bir arkadaşımı saldırgan bir köpekten kurtardığımı köpeğin beni ısırdığını gördüm. Bu neye işarettir?

 42. Rüyamda arkadaşlarımla beraber gitar kursundan çıkmış eve giderken büyük bir araba, sanki araba açılıyormuş gibi uzunca açmışlar ve içine de müzik aletleri, spotlar ışıklar vs. koymuşlar. Önünden geçerken birkaç tane adam oturmuş sanki çalan müzik onlardan çıkıyormuş gibiydi. Son ses müzik, oradan çıkmaya çalışırken ben gülmeye başladım. Ama yola baktım önümde merdiven vardı, arkadaşlarım benden önce gidiyordular. Sonra yukarıya baktım ki, sanki duş başlıkları gibi şeylerden aniden sular akmaya başladılar. Arkadaşlarım çok az ıslandılar ve kenara çekildiler. Onlar ıslanmıyorlardı artık fakat ben inadına yavaş yürüdüm ıslanmak için ve bir ara sonra yürümeyi bıraktım ve sadece ıslandığımı hissettim. Kafama vuruyordu sert sert su ve uyandım. Ayağa kalktım başım sızlıyordu ve titriyordum. Bunlar ne anlama geliyor şimdi, anlamıyorum lütfen yardımcı olur musunuz bana?

 43. Rüyamda arkadaşımla yürüyorduk, konuşa konuşa gülüyorduk. Arkadan tanıdığım başka bir kız geldi sonra uykudan kalktım. Anlamı ne olabilir, lütfen!

 44. Arkadaşım rüyasında beni görmüş, anlamını merak ettik. Çünkü benim elimde bir harita varmış ve Türkiye’nin en güzel camilerini işaretliyormuşum sonra da arkadaşa uzatıp “Beni buralara götür” demişim. O da ailesiyle birlikte beni de götürmüş. Bu arkadaşım bir erkek ama aramızda bir şey yok. Bir anlam veremedim. Hayırdır inşallah.

 45. Merhaba, rüyamda asker arkadaşımı gördüm oturmuş, sadece sohbet ediyoruz. Tam anlamını bulamadım. Yardımcı olursanız sevinirim. İyi çalışmalar.

 46. Ben 2 en iyi arkadaşlarımdan biriyle küsmüştüm ve onlar bizim siteye gelmişlerdi. Sonra küsmediğim kankam beni sattı ve diğer arkadaşımı seçti. Ben de bir arkadaşıma içimi dökmek için onu çağırdım yanıma sonra ona ağlamak istediğimi söyledim ve uyandım bir anda. Lütfen bu neyi işaret ediyor, söyler misiniz?

 47. Rüyamda arkadaşımın kendini denize atarak intihar ettiğini düşünüyorum ama daha sonra denizin içinde yüzdüğünü görüyorum anlamı ne olabilir?

 48. Arkadaşlarımla trene bindik. Sigara yaktılar tam bende yakacaktım ki öteki arkadaş yasak sen ona bakma ceza yersin dedi. Ondan önce eşyaları istasyona benzeyen bir yere bıraktım köpek vardı korktum orda unuttum. Hemen bir istasyon sonra indirdi bizi görevli sigaradan dolayı. Eşyam orda kaldı dedim beni ilgilendirmez deyip tren hareket etti.

  Ne anlama geliyor? 

 49. Rüyada arkadaş görmek, sizin için önemi olan bir insanla tanışacağınıza delalettir. Rüyada arkadaş görmek, ticari hayatta başarıya işarettir.

 50. Ben rüyada arkadaşımla birinin beynindeyken gördüm bide siyah örtü örtmüştü kapının orada bekliyordu bir tane adam. Korkuyorum.

 51. Rüyamda eskiden çok yakın arkadaşım olan ama son zamanlarda kavga ederek küstüğümüz arkadaşımı gördüm. İlk önce onun yüzüne karşı bağırarak bir şeyler söyleyip hesap soruyordum. Sonra bana sarılmaya çalışınca onu ittim ve ağlayarak oradan uzaklaştım. Bu ne anlama gelir? Gerçekten merak ediyorum. Bana yardım edebilir misiniz?

 52. Rüyamda 5-6 aydır küs olduğum arkadaşlarımla beraberim kalabalığız. Deniz motoruna binip bir yere gideceğiz. Herkes bindi ben son anda kaçırdım. Küs olduğum arkadaşım ve ailesi de gelecekmiş onlar da gelsin birlikte bir sonraki motora bineriz düşünüyorum. Sonra küs arkadaşımın adını görüyorum telefon da arayacakken uyandım.

 53. Ben kaç gecedir rüyamda ilkokul sınıftan bir kız arkadaşımı görüyorum ama kaç yerde rüya tabirlerine baktıysam farklı şeyler yazıyor yardımcı olabilecek kimse var mı?

 54. Rüyamda arkadaşımı çok süper bir kıyafetle, kendimi ise pijamalarımla falan gördüm. Yardımcı olur musunuz?

 55. Rüyada ağlamak mutlu olacağına işarettir ve rüyada cenaze görmek düğüne işarettir.

 56. Rüyamda arkadaşım benim dondurmamı benden izinsiz yiyip "Sen Çok Değiştin" diyordu. Bu rüyanın tabiri nedir?

 57. Ben rüyamda yakın ve çok sevdiğim iki arkadaşımı ölü gördüm. Rüyamda o kadar çok ağlamışım ki sabah uyandığımda gözlerim şişmişti. Bu ne anlama geliyor? Bana yardım eder misiniz?

 58. Ben bir otobüsteydim birden bire en değer verdiğim arkadaşım çıktı karşıma birbirimize bakıp gülüyorduk sonra ben otobüs durunca lavaboya gittiğimde otobüs gitmişti hem arkadaşım gitmiş hemde çantamda ne olduğunu da bilmiyordum. Otobüsün arkasından koştum bilmediğim sokaklara girdim birden eski arkadaşlarım karşıma çıktı sonra ben hiçbir şey olmamış gibi oturup sohbet ettim ve uyandım.

 59. Rüyamda eski sınıf ve eski sınıf arkadaşlarımızı gördüm. En yakın arkadaşım yan yana oturuyorduk ve bir anda bana sarıldı. Ben de onu ittim. Diğerleri niye sarıldı diye sordu. Ben de neden sarıldığını bilmiyorum dedim. (En yakın arkadaşım erkek)

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir