Rüyada Öfke Görmek

Rüyada dünyalık için birine hiddetlendiğini görmek, dinde istikrarsızlığa ve dünyalıktan kaybetmeye işarettir. Allah için birine öfkelenmek; hayra, iyiliğe ve salih kulluğa delalettir.

Rüyada birinin kendisine öfkelendiğini görmek, ondan gelecek hayır ve menfaate; öfkesini yuttuğunu görmek, güzel bir şekilde övülmeye, aile bireylerinin dışındaki insanlara da hayır ve iyilikte bulunmaya işarettir.

Rüyada eşinin kendisine öfkelendiğini görmek, onun güzel geçimine, iffet ve itaatine delalet eder. Her ne şekilde olursa olsun rüyada öfkelenmek, yaklaşmakta olan bir üzüntüyü başarıyla atlatacağını haber verir.

Rüyada birine öfke hissetmek, yakın zamanda gelecek bir sıkıntının başarıyla atlatacağını belirtir. Başka insanların öfkelendiğini görmek, yaşamınızda dertli günler demektir. Rüyada öfkelendiğinizi gördüyseniz, çevrenizde yardıma ihtiyacı olan birilerinin olduğuna işaret eder.

Rüyada bir kimseye karşı öfkelendiğinizi görmek, ne şekilde olursa olsun, yaklaşmakta olan bir habere işarettir. Bu haber sizi olumsuz anlamda etkileyebilir.

Ayrıca bkz: Sinirlenmek

Bir başka rivayete göre de: Rüyada öfkelenmek, işinin karışmasına veya malının zayi olmasına işaret eder. Allah için birisine öfkelendiğini görmek, hayır ve hasenata erişmeye işaret eder.

Rüyada öfkelendiğini görmek ne anlama gelir: Bu rüya, birtakım arkadaşlarınızın sorunları olduğu anlamına gelir. Eğer başka insanların öfkelendiğini gördüyseniz, hayatınızda sıkıntılı günler geçireceğinizin işaretidir.

Rüyada arkadaşına öfkelendiğini görmek, rüyada gördüğünüz arkadaşınızla yakın zamanda bir problem yaşadığınıza ve bu sorun yüzünden küs olduğunuza işarettir. Ancak bu küslük, rüyayı gördükten çok kısa bir süre sonra son bulacak.

Öfke

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir