Rüyada Randevuevi Görmek

Ayrıca bakınız; Zina

Rüyada randevu evi görmek bir fırsatçının hainliğine maruz kalacağınıza veya bir hırsız yüzünden malınızdan kaybedeceğinize işaret eder.

Rüyada randevu evinde komşusuyla ya da çok bilindik birisiyle olmak komşusuyla arasında sorunlar çıkacağına ya da sevmediği bir komşusunun bir yardım için kapısına geleceğine. Eğer randevu evindeki ünlü biri ise elindeki mal varlığını koruyacağına işaret eder.

Rüyanızdaki randevu evine giden kişi hacı ya da dini işlerle uğraşan biri olduğunu bilmek ya da işitmek o kimselerin dünyevi işlerle ahiret işlerinin karıştırdığını bu yüzden ehli kişilerden daha üst mertebedeki hocalardan yardım almasına dalalettir.

Randevu evinde birlikte olacağı yani zina yapacağı yatağın başucunda Kuran görmek o kişinin hacca gitme vaktinin geldiğine işaret eder.

Randevu evindeki zina yapılacak kişinin çocuk yaşta olması malvarlığındaki eksilmeye işarettir.

Randevu evinin üstüne yağmur yağması kötü bir işe bulaşmadan kurtulacağına işaret eder.

Randevu evindeki kişinin kendi eşinin olduğunu görmek eşinden gizlice yapılan işlerin zamanla ortaya çıkacağına ve büyük sorunlar yaşayacağını gösterir.

Eşiyle birlikte başkasının olduğunu görmek kağıt işleriyle ilgili konularda başının çok ağrıyacağına delalet eder.

Randevu evini yaktığını görmek geçmişte yaşadığı veya yaptığı şeylerden vicdan azabı duyduğunun göstergesidir.

Randevu evinin yanıp kül olması ise din bilgisi yüksek olan kişilerden yardım alması veya tövbe etmesine hayatının istediği huzura kavuşacağına işarettir.

Randevu evine gitmek istemediği halde zorla götürülmek istemediği işlere bulaşacağına ve etrafında yapacağı imzalar ve alım satımlarda dikkatli olunması gerekliliğinin göstergesidir.

Randevu evinde tutulan kişi rüyayı gören bayansa gizli yaptığı bir işten dolayı başı büyük sorunlar alacağına ve uzun süre bu sorunlarla uğraşacağına delalettir.

Güzel bir kadının randevu evinde olması ve bunun orda olduğu halde bu işlerle alakalı olmaması malına mal katacağının göstergesidir.

Çok yakın arkadaşının eşiyle zina etmesi bir anlaşmaya varılacağına belki ilerde birlikte ortak bir şeyler yapılabileceğine delalet eder.

Rüyada bir kadın tarafından randevu evine getirildiğini görmek kötü işlere bulacağına ve çok günah alacağına işarettir.

Randevu evine annesiyle girmek hac vakinin geldiğine, dünyevi işlerden biraz uzaklaşması gerektiğinin gösterir.

Randevu evinin odasından çıkamamak birinin vefatına, ordaki bayanın albenili olması beklenmedik yerden malına mal katmasına veya işteki bir terfiye ya da zenginliği yakın olduğunun göstergesidir.

Randevu evinde olup da hiçbir şey yapmaması Allah katında yükseleceğine işaret eder. Rüyada bulunduğu yerdeki tüm kadınların çirkin olması eşiyle arasına girmeye çalışan fitne fesat, insanların sözünü dinlemek yerine eşine inanması gerektiğine dalalet eder.

Randevuevi

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir