Rüyada Randevuevi Görmek

Ayrıca bakınız; Zina

Rüyada randevuevi görmek, bir fırsatçının hainliğine maruz kalacağınıza veya bir hırsız yüzünden malınızdan kaybedeceğinize işaret eder.

Rüyada randevuevinde komşusuyla ya da çok bilindik birisiyle kalmak, komşusuyla arasında sorunlar çıkacağına ya da sevmediği bir komşusunun bir yardım için kapısına geleceğine işarettir. Eğer randevuevindeki ünlü biri ise elindeki mal varlığını koruyacağına işaret eder.

Rüyanızdaki randevuevine giden kişinin hacı ya da dini işlerle uğraşan biri olduğunu bilmek ya da işitmek; o kimselerin dünyevi işlerle ahiret işlerinin karıştırdığını ve bu yüzden ehli kişilerden daha üst mertebedeki hocalardan yardım almasına dalalettir.

Rüyada randevuevinde birlikte olacağı yani zina yapacağı yatağın başucunda Kur’an görmek, o kişinin hacca gitme vaktinin geldiğine işaret eder.

Rüyada randevuevindeki zina yapılacak kişinin çocuk yaşta olması, malvarlığındaki eksilmeye işarettir. Randevuevinin üstüne yağmur yağması, kötü bir işe bulaşmadan kurtulacağına işaret eder.

Rüyada randevuevindeki kişinin kendi eşinin olduğunu görmek, eşinden gizlice yapılan işlerin zamanla ortaya çıkacağına ve büyük sorunlar yaşayacağını gösterir. Eşiyle birlikte başkasının olduğunu görmek, kağıt işleriyle ilgili konularda başının çok ağrıyacağına delalet eder.

Rüyada randevuevini yaktığını görmek, geçmişte yaşadığı veya yaptığı şeylerden vicdan azabı duyduğunun göstergesidir.

Rüyada randevuevinin yanıp kül olması ise din bilgisi yüksek olan kişilerden yardım alması veya tövbe etmesine hayatının istediği huzura kavuşacağına işarettir.

Rüyada randevuevine gitmek; istemediği halde zorla götürülmek istemediği işlere bulaşacağına ve etrafında yapacağı imzalar ve alım satımlarda dikkatli olunması gerekliliğinin göstergesidir. Randevuevinde tutulan kişi görmek, rüyayı gören bayansa gizli yaptığı bir işten dolayı başı büyük sorunlar alacağına ve uzun süre bu sorunlarla uğraşacağına delalettir.

Rüyada güzel bir kadının randevuevinde olması ve bunun orda olduğu halde bu işlerle alakalı olmaması, malına mal katacağının göstergesidir.

Rüyada çok yakın arkadaşının eşiyle zina etmek, bir anlaşmaya varılacağına ve belki ilerde birlikte ortak bir şeyler yapılabileceğine delalet eder.

Rüyada bir kadın tarafından randevuevine getirildiğini görmek, kötü işlere bulacağına ve çok günah alacağına işarettir.

Rüyada randevuevine annesiyle gitmek; hac vaktinin geldiğine, dünyevi işlerden biraz uzaklaşması gerektiğinin gösterir.

Rüyada randevuevinin odasından çıkamamak; birinin vefatına, oradaki bayanın albenili olması beklenmedik yerden malına mal katmasına veya işteki bir terfiye ya da zenginliği yakın olduğunun göstergesidir.

Rüyada randevuevinde olup da hiçbir şey yapmamak, Allah katında yükseleceğine işaret eder. Rüyada bulunduğu yerdeki tüm kadınların çirkin olması, eşiyle arasına girmeye çalışan fitne fesat, insanların sözünü dinlemek yerine, eşine inanması gerektiğine delalet eder.

Randevuevi

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir