Rüyada Rapor Görmek

Rüyada sağlık raporu aldığını görmek, bir işe girmeye; hastalıktan rapor aldığını görmek, hayatına çeşni katacak olan ufak tefek değişikliklere; bilgi vermek amacıyla hazırlanan raporu görmek, bazı hususlara vakıf olmaya, dünyevi ve uhrevi kâr ve zarar hesabını tutmaya delalet eder.

Rüyada bir rapor görmek, birisinin sizin hakkınızda bir ihbarda bulunacağına işarettir. Rüyada bir rapor görmek, birisinin ihanet edeceğine yorumlanır.

Rüyada bir hastalığınızdan dolayı doktordan veya hastane heyetinden bir rapor aldığını görmek, sağlığınızın yerinde olduğuna; bir iş hususunda herhangi bir devlet dairesinden fenni bir rapor almak ise, işlerinizin düzgün gittiğine işarettir. Rüyanızda bir doktordan rapor aldığını görmeniz, sağlığınızı sizi artık devamlı çalışmaktan alıkoyacak bir yere geldiğini ve daha az yorulmanız için iş yerinizde kendinize bir yardımcı seçmeniz gereğini gösterir.

Bir başka rivayete göre de: Rüyada rapor almak, işlerin durmasına ve sıhhatin kaybolmasına işaret eder.

Rüyada bir doktordan rapor aldığını görmek, eski sağlığınızı kaybetmeye başladığınıza ve artık çalışmakta zorlandığınıza işarettir.

Bakınız; İhbar, Vergi

Rapor

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir