Rüyada Vergi Görmek

Rüyada vergi memuru (tahsildar) olduğunu görmek; yetenek ve kıymetinin iyi olmasına, kamu görevi üstlenmeye, malının zekatını vermekten hoşlanmamaya yahut bir şeyden tiksinmeye işarettir.

Rüyada vergi memuru olduğunu görmek, bazen zulme ortak olmaya, can yakıp beddua almaya; vergi memuru görmek; borcunu ödemeye, elçiye ve emanetçiye, polise yahut şerli ve rüşvet alan birine delalet eder.

Rüyada vergi vermek, malın eksilmesine yahut sadaka ve zekat vermemekten dolayı istemeyerek zarara uğramaya delalet eder. 

Rüyada vergi vermek tabiri, bazı sıkıntıların aşılacağına ve güzel günlerin yakında geleceğine yorumlanır. Sorunların üstesinden geleceğiniz ve çevrenizdeki olumsuzluklardan etkilenmeyeceğiniz anlamına gelir. Kişi vergi verirse tüm dertlerinden kurtulur. Vergi alırsa çevresindekileri üzer.

Rüyada vergi ödediğini görmek, vergi ihbarnamesi almaya işarettir. Sıkıntıdan kurtulmanıza, feraha çıkacağınıza ve bir rivayete göre de sıkıntılı bir haber alacağınıza işarettir.

Rüyada vergi ödediğinizi gördüyseniz, bazı kötü olaylarla veya durumlarla karşı karşıya kalabilirsiniz. Ancak sabrederseniz, kısa zamanda tüm sorunlarınızdan kurtulabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir