Rüyada Kaka Yapmak Görmek

Rüyada büyük abdest görmek; helal olmayan mal, hırsızlık, hüsrana, hastalığa ve çıkara yorumlanmaktadır.

Kaka Yapmak kelimesinin rüya tabiri fark etmiş olduğunuz üzere kısa ve öz anlatılmıştır. Ancak rüya tabirlerinde unutmamanız gereken en önemli özellik rüyanızda görmüş olduğunuz diğer nesne ve eylemlerin açıklamalarına bakmak bunların hepsini bir araya getirerek anlam vermektir. Bunun için mutlaka sitemizin arama bölümünü kullanınız.
Dikkat etmeniz gereken başka önemli bir husus ise rüyanızı bir bütün olarak görüp ona göre değerlendirmeye çalışmanız gerekmektedir. Rüyalar her zaman size ilerisi için bilgi vermek için olmayabilir, günlük hayatınızda üzerine düşündüğünüz konular ile ilgili rüyalar görmeniz doğaldır. Baze ise rüyalar çok karmaşık ve anlam vermek bir o kadar güçtür. Bu durumlarda tabirlerden yararlandığınızda ve yorumlarken dikkat etmeniz gereken husus iyimser olarak yorumlamak olmalıdır.
Bir rüyayı tabir etmek, yorumlamak gerçekten zordur. Fakat bilmelisiniz ki burdaki açıklamalar yıllarca biriktirilmiş bilgilerin ve deneyimlerin ürünüdür.
Rüyanızda ana nesne olarak Çabalamak görmüş olabilirsiniz ama mutlaka diğer neslelerin de rüya tabirlerine bakarak rüyanızı bir bütün olarak anlamlandırmaya çalışınız.

“Rüyada Kaka Yapmak Görmek” üzerine 7 yorum

  1. Rüyamda kısada olsa şunu gördüm. Otururken altıma, donuma yapmışım ve hanıma diyorum ki "Ben altıma yaptım artık namaz kılamam, istersen bak" diyorum.

  2. Rüyamda dışarıdayım ve çok kakam geliyor. Bir anda yere kakamı yaptığımı görüyorum ve üzerine orada bulunan toprak tarzı bir şeylerle örtüyorum. Çevremde insanlar var bir iki kişi ama bu durumu fark etmiyorlar. Rüyamın yorumu ne?

  3. Rüyamda bir grup gri, karakuşlar uçuyorlar. Bir ara yürüyorum ve uçan kuşlar hepsi ölmüş, yerlerdeler. Sonra ben bir yerde büyük abdest yaparken yerden bir şey alıp siliyorum. Bir bakıyorum ki, elimde ölmüş kuşla silmişim. Birden korktum ve uyandım. Anlam veremedim rüyama yardımcı olursanız sevinirim.

  4. Rüyamda altıma yapmışım tuvalet arıyorum sonra üst düzey bir yerin tuvaletine giriyorum ikisi dolu biri boştu. Bir temiz alaturka tuvalet görüyorum su akıyor sırada bekleyen bir kadına sıramı veriyorum. Sonra internete girip gazi edu tr yazıyorum oradan bir şey arıyorum.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir