Rüyada Kurt Köpeği Görmek

Rüyada Kurt köpeği görmek, iyi bir arkadaşınızdan boşuna kuşku duyacağınıza yorumlanır.

Rüyada kurt köpeği görmek tabiri, sevdiğiniz kişiler ile yakın zamanda bir yolculuğa çıkacağınıza işarettir.

Ayrıca rüyada köpek görmek tabirine ve köpekler ile ilgili tüm rüya tabirlerine bakabilirsiniz.

Kurt Köpeği 

“Rüyada Kurt Köpeği Görmek” üzerine 6 yorum

  1. Rüyada iki rot cinsi köpek koşuyor, arkamda. Önümde polislerin k3 cinsi köpekte karşımda. Ben de ölü taklidi yaptım. Kokladı ve gitti.

  2. Rüyamda ilk başta zarar vermeyen yahut vermek istemeyen kurtlar gördüm. Yüzlerce kurt vardı. Ne zaman ki benim o korkunç adadan kaçmak istediğimi anlayınca ve denize doğru ilerleyince saldırmaya başladılar!!!

  3. Rüyamda yanımızdaki komşunun bahçesinde 4-5 tane kurt köpeği, bizim eve doğru havlayıp duruyor. Bahçe ağaçlarla dolu ve yemyeşil. Daha sonra kendimi bunların arasında buluyorum ama korkmuyorum ve köpekler de bana bir şey yapmıyor? Yorumlarsanız sevinirim.

  4. Ben rüyamda 2 kurt diğer adıyla canavar ve ben bunlara besleyip bakıyordum. Ki her zaman rüya gören biri değilim ve bu 2 kurt birbirine girdi.

  5. Rüyamda elimde valizim parkta otururken 3-5 tane köpek yanıma yaklaştı. Köpeğe biraz tekme attım sonradan beni ısırdığını gördüm ve kalktım…

  6. Rüyamda babamla gece gün ağarmasına yakın arabayla dağların arasında içinde insanların yüzdüğü bir gölün yanından geçtik. Abim de arabadaydı ve araba yavaş giderken bir adam babama saldırdı. Arabadan indiğinde aynı anda adamın kurt köpeğinin de babama saldırdığını gördüm. Önce abim arabadan indi babamı kurtarmak için adamı ve kurt köpeğini tekmelemeye başladı. Babamı zor kurtardık. Sonra eve geldiğimizde uyumaya devam ederken tekrar bir yabancının sesini duydum. Penceremin açık olduğunu gördüm. Zemin katta balkon kapısına yöneldiğimde ince uzun tanımadığım bir adamla kız çocuğu benden yardım istiyordum. Çok korkarak uyandım.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir