Rüyada Islanma ve Islaklık Görmek

Rüyada ıslaklık görmek; rüya sahibinin bol kazanç elde edeceğine, hayırlı işlere girişeceğine ve rüya sahibin sağlıklı bir ömre sahip olacağına işaret eder. Rüyada ıslaklık gören kişinin yakın zamanda hayırlı, helal, bereketli ve bol kazanca sahip olacağı rivayet edilir.

Ayrıca şu rüya tabiri ve yorumlara bakınız:  Kurumak

Bir başka rivayete göre rüyada ıslaklık görmek geçici bir sıkıntıdır. Ama kişi temiz su ile ıslanmış ise feraha kavuşur.

Rüyada Yağmurda Islanmak ve Koşmak

Rüyada yağmurda ıslanmak ve koşmak görmek rüya sahibinin mutlu ve huzurlu bir hayat geçireceğine, talihinin ve şansının yüksek olacağına, bol kazançlı bereketli işler yapacağına delalet eder.

Bir başka rivayete göre rüyada yağmurda ıslanmak ve koşmak rüya sahibinin Allah’ın merhameti ve şefkati ile karşılaşacağına yorulmaktadır.

Rüyada Ayakların Islanması

Rüyada ayakların ıslanması; rüya sahibinin yaşadığı stresten, zorluklardan, dertlerden kurtulacağına, hayatında büyük başarılar elde edeceğine, bol ve bereketli kazançlarla karşılacağına delalet eder. (Bkz. Ayaklar)

Rüyada Sırılsıklam Islanmak

Rüyada sırılsıklam ıslanmak, rüya sahibinin hayırlı işler yapacağına, helal kazançlar elde edeceğine, ailesine hayırlı bir evlat olacağına yorulur.

Rüya sahibi eğer bekar ise yakın zamanda kısmetinin açılacağına ve kendine temiz, güzel yüzlü, iyi bir hayat arkadaşı bulacağına inanılır.

Rüya sahibi eğer evli ise sağlıklı, zeki ve hayırlı bir evlat sahibi olacağına delalet eder.

Rüyada Islanmış Ekmek Görmek

Rüyada ıslanmış ekmek görmek, rüya sahibinin maddi sıkıntılarından ve borçlarından kurtulacağına, bereketli bol kazançlar elde edeceğine, hayırlı bir eşe sahip olacağına ve ilminin artacağına işaret eder.

Rüyada Elbisenin Islanması

Rüyada elbisenin ıslanması rüya sahibinin sorunlarının biteceğini rivayet eder. İş hayatında büyük başarılar elde edeceğine, yüzünün güleceğine, bol kazançlar sayesinde borçlarından kurtulacağına delalet eder.

Bir başka rivayete göre rüyada elbisenin ıslanması rüya sahibi evli ise yakın zamanda sağlıklı ve hayırlı bir bebeğe sahip olacağına yorulur. (Bkz. Elbise Yıkamak)

Rüyada Islak Çamaşır Görmek

Rüyada ıslak çamaşır görmek rüya sahibinin uzun zamandır halledemediği bir sorunun yavaş yavaş çözüme kavuşacağına tabir edilir. Aynı zamanda rüya sahibinin uzak yola gideceğine, hayırlı kazançlar elde edeceğine delalet eder.

Rüyada Islak Toprak Görmek

Rüyada ıslak toprak görmek rüya sahibinin paylaşımcı, iyi niyetli ve güvenilir bir kişi olduğuna işaret eder. Rüyayı gören kişinin gelecekte maddi ve manevi açıdan refah içinde yaşayacağına inanılır. İyi niyeti sayesinde hayatında güzel ve iyi şeylerle karşılaşacağı rivayet edilir.

Rüyada Islak Halı Görmek

Rüyada ıslak halı görmek; rüya sahibinin kendisine yol gösteren, akıl veren aile büyüklerini dinlemeyen inatçı bir yapısı olduğunu işaret eder. Bu rüyayı gören kişinin ailesini dinlemeyerek yanlış işler yapacağına, başına büyük belalar açacağına, büyük miktarlarda para kaybedeceğine inanılır.

Bir başka rivayete göre rüyada ıslak halı görmek; rüya sahibine veya ailesinden bir kişiye zarar geleceğine, rüyayı gören kişinin işlerinde başarısız olacağına işaret eder.

Rüyada Islak Pirinç Görmek

Rüyada ıslak pirinç görmek rüya sahibinin az bir maliyetle güzel, hayırlı ve bol kazançlı bir iş kuracağına, hayatında çoğu şeyin yolunda gideceğine delalet eder.

Rüyada Islak Saç Taramak

Rüyada ıslak saç taramak rüya sahibinin hoşgörülü ve iyi niyetli bir kişi olduğu anlamına gelir. Rüyada sahibinin iyi dostluklar kuracağına, dostlarının rüya sahibine yardımcı olacağına delalet eder.

Bir başka rivayete göre ise rüyada ıslak saç taramak rüya sahibinin çok güzel kazançlar elde edeceğine, hayırlı bir zevceye sahip olacağına delalet eder.

Rüyada Islak Duvar Görmek

Rüyada ıslak duvar görmek rüya sahibinin ruhsal bir bunalım geçireceğine, uzun zamanlar üzüntü yaşayacağına delalet eder.

Rüyada Islak Çorap Görmek

Rüyada ıslak çorap görmek rüya sahibinin borca gireceğine, çeşitli maddi sıkıntılar yaşayacağına ve fakirleşeceğine delalet eder.

Islaklık

“Rüyada Islanma ve Islaklık Görmek” için bir yorum

  1. Evin iç duvarlarını elimde bir fısfıs ile ıslatıyordum. Benden sonra birisi ıslattığım duvarları boya gibi bir şeyler(renksiz) yapıyordu.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir