Rüyada Bağırarak Ağlamak Görmek

Ayrıca bkz: Arkadaşının Ağladığını Görmek, Ağıt, Ölüm 

Hayırsız bir rüya olarak algılanmakta olup, hataların bol olacağı, günahların işleneceği bir zaman dilimine girildiğini vurgulamaktadır.

Rüyasında bağırarak ağlayan kimse, iyi niyetli olmasına fakat farklı nedenlerden dolayı hata içerisine düşmesine, hatasının bedelini ağır ödeyerek, aklının başına gelmesi şeklinde bir serüven yaşanacağı şeklinde yorumlanmaktadır. Hayatında dert ve sıkıntıların var olacağına sıkıntıların temel nedeni rüyayı gören kişi girmiş olduğu yanlış ortamların hatayı tetiklemesi ve işlenen günahların gün yüzüne çıkmasıdır.

Rüyayı gören kişinin gıybetinin yapılacağına veya rüyayı gören kişi başkası hakkında gıybet yaparak günahına günah ekleyeceğine bu açıdan hayırsız olarak adlandırılabilecek olan bir rüyadır.

Rüyada Bağırarak Ağlayan Bir Kimseyi Susturmak

Rüyasında bağırarak ağlayan bir kimseyi susturan kadın, çevresinde yanlış kimse istemeyeceğine delalettir. Rüyayı gören kadın sağlam karakterli ve belirli standartları olan birisi olduğundan ötürü çevresinde düzgün insanlar istemekte olup, çevresinde temizlik yapacağı şeklinde yorumlanmaktadır. Kişinin çevresinde arkadaşlarından bir kaç kişi temelli olarak silineceği rivayet edilmektedir.

Rüyasında bağırarak ağlayan bir kimseyi susturan erkek,  hata yapmaktan çekinen ve insanları uyaran bir yapınızın olacağına delalettir. Rüyayı gören kişi doğruluğa önem verdiğine, yakın çevresine öğütler vereceğine ve kişilerin hata yapmaması için çabalayacağı şeklinde rivayet edilmektedir.

Rüyasında bağırarak ağlayan bir kimseyi susturan işsiz, iş arayacağına ve sonucunda mutlu olacağına delalettir. Rüyayı gören kişi yakın zaman içerisinde uzun süredir aradığı işe kavuşacağına, işinde yükselmek için çabalayacağına ve mutlu günler geçireceği şeklinde yorumlanmaktadır.

Rüyasında bağırarak ağlayan bir kimseyi susturan bekar,  hayatına iyi niyetli birisi gireceğine delalettir. Rüyayı gören kişi arayış içerisinde olmayacağına, yazı ve kader örgüsü dahilinde hayatına iyi niyetli güzel bir kişi gireceğine, kişi ile evlenerek mutlu bir yaşam süreceği şeklinde yorumlanmaktadır.

Rüyasında bağırarak ağlayan bir kimseyi susturan genç, büyükleri ile muhabbet ortamına gireceğine ve çok öğüt alacağına delalettir. Rüyayı gören kişi hayata yeni atılacak olan yaşça küçük olmasından dolayı aile fertlerinden çok telkin duyacağına ve hayatlarını huzurlu bir şekilde ayrıca doğrudan uzaklaşmadan dimdik sürdürmeleri için yönlendirme içerikli muhabbetlere girileceği şeklinde yorumlanmaktadır.

Rüyada Bir Topluluğun Bağırarak Ağlaması

Rüyasında bir topluluğun şehit yüzünden bağırarak ağlaması, günah işleneceğine ve toplumda ayrışma olacağına delalettir. Rüyayı gören kişi ülke bazında bir sinyal almaktadır. Ülke genelinde veya toplu durduğunuz alanlarda kötülükler olacağına, alenen insanların günah işlemesi ile çok kötü günler geçirileceğine ve kişilerin yoldan çıkarılması şeklinde yorumlanmaktadır.

Rüyasında bir topluluğun kriz yüzünden bağırarak ağlaması, iyi güden düzen içerisinde kişinin kötülüğe uğramasına delalettir. Rüyayı gören kişinin ailesi içerisine, işyeri içerisine veya toplu olarak yaşadığı bölgelere yabancı kişilerin girmesi ile zor günler geçirileceği şeklinde rivayet edilmektedir. Yaşam alanlarına dikkat edilmesi konusunda, hilekar insanlara karşı önlem alınması mantığında rüya gören kişiyi uyarıcı bir rüyadır.

Rüyasında bir topluluğun deprem yüzünden bağırarak ağlaması, toplum içerisinde hata yapan bir grup olacağına delalettir. Rüyayı gören kişinin yakın zaman içerisinde vatanında karışıklık olacağına, karışıklığın nedeni olarak devlete karşı çıkan grupların olması veya yenilenerek ortaya çıkmaları olacağı ve zarar görmemek adına kişisel olarak önlem almayı rivayet etmektedir.

Rüyasında bir topluluğun doğal afet yüzünden bağırarak ağlaması, ülke içerisinde, işyerinde veya aile içerisinde oluşan veya oluşabilecek olan karışıklığı vurguladığı şeklinde yorumlanmaktadır. Rüyayı gören kişi yaşam biçimine bakarak, analiz sonucu karışıklık alanlarına göre kişisel bir şekilde önlem alması gerektiğini vurgulamaktadır.

Rüyada Bir Kadının Bağırarak Ağlaması

Rüyasında işsiz bir kadının bağırarak ağlaması, yakın birinden zarar göremeye veya rüya içerisinde olan kişilere karşı dikkat etmeyi rivayet etmektedir. Rüyayı gören kişilerin yakın çevresinden zarar göreceğine veya çevrelerine göre dikkat ederek yaşamlarına devam etme zorunluluğuna vurgu yapan bir rüyadır.

Rüyasında terk edilen bir kadının bağırarak ağlaması, kişinin yakın zaman içerisinde başına kötü bir şey geleceğine delalettir. Rüyayı gören kişinin kimseye karşı düşmanlığı olmadığına ya da kimseyle arasının kötü olmadığına fakat farklı nedenlerden ötürü başına gelebilecek olan durumların olduğuna, durumları kontrol altına alacağı şeklinde yorumlanmaktadır.

Rüyasında aldatılmış bir kadının bağırarak ağlaması, insanların bilinçsizce hareket edeceğine delalettir. Rüyayı gören kişinin başına bir takım olaylar geleceğine, olayların bilinçsizce hareket edilmesi sonucu büyüyeceğine dikkat edilmesi gerektiği şeklinde yorumlanmaktadır.

Rüyasında problemleri olan bir kadının bağırarak ağlaması, sıkıntı çekileceğine ve farklı konularda elde edilecek başarısızlıklara delalettir. Rüyayı gören kişinin iş hayatında başarısız olması, aile içerisinde farklı sorunlardan dolayı kavga edilmesi, tartışma ortamları ile huzursuz olunacağı şeklinde rivayet edilmektedir. Sıkıntı ve kederi tetikleyici bir rüyadır.

Rüyada Bir Erkeğin Bağırarak Ağlaması

Rüyasında aldatılan bir erkeğin bağırarak ağlaması,  Kişinin günah işleyeceğine ve hata yapacağına delalettir. Rüyayı gören kişinin kendine göre olan bazı nedenlerin arkasına sığınarak günah işleyecek olmasına, hata yaparak hem kendisini hem de ailesini huzursuz ederek, mutsuz günlerin görülmesine neden olacağı şeklinde yorumlanmaktadır.

Rüyasında işten çıkarılan bir erkeğin bağırarak ağlaması, iş yaşamında oluşacak olan başarısızlığa delalettir. Rüyayı gören kişinin yakın zaman içerisinde başına belirli musibetlerin gelmesi ve aksilikler içerisine düşerek iş yaşamında başarısızlıklarla dolu bir zaman olacağı şeklinde yorumlanmaktadır.

Rüyasında ölüm acısı tadan bir erkeğin bağırarak ağlaması, çekilecek sıkıntı olduğuna ve zor günlere delalettir. Rüyayı gören kişinin yakın zaman içerisinde farklı durumları nitelikli olarak ortaya koyacağı, sıkıntı çekilerek mutsuz olacağı şeklinde yorumlanmaktadır.

Hayırlara gelmesi dilenmekte olup, kötü bir rüya olarak nitelendirilir.

Rüyasında sinirli bir erkeğin bağırarak ağlaması, gerçek hayat ile ilişkilendirileceğine delalettir. Rüyayı gören kişinin gerçek hayatta bir takım olaylara sinirleneceğine, sinirlerine hakim olamayarak tartışacağına veya bağırarak gerileceği şeklinde yorumlanmaktadır.

Rüyasında yalnız bir erkeğin bağırarak ağlaması, kişinin çevresinin çok olduğuna ve tartışarak üzüleceğine delalettir. Rüyayı gören kişinin çevresi ile arasında bir takım sorunlar olacağına, sorunların üzerine giderek kalbinin kırılacağı şeklinde yorumlanmaktadır. Kişinin çevresindeki insanlar tarafından yanlış anlaşılması veya kişinin yanlış anlaması sonucu mutsuz günler görüleceği şeklinde rivayet edilmektedir.

Bağırarak Ağlamak

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir