ARAMA
Rüyanızda gördüğünüz en belirgin nesneleri arayınız.

Alfabetik Rüya Tabirleri
 

Rüyada Tabanca Görmek

Bakınız; Silah.

Rüyada tabanca güçlü ve saygı duyulan biri olmak demektir. Elinde tabanca olan kimse, yaşamında yüksek makamlara yükselir. Rüyada tabanca kullanmak, bir iftiraya uğrayacağınıza yorumlanır. Eğer tabancayla ateş ettiğinizi gördüyseniz, birtakım kararlar almadan önce çok iyi düşünmeniz gerektiğinin işaretidir.

Tabanca satın almak, birilerinin sizin dedikodunuzu yapacağını belirtir. Tabanca temizlemek, bir işe başlayacağınıza yorumlanır. Tabanca ile ateş etmek, hırslı birine işarettir. Tabanca ile vurulmak, karşı cinsten birine kuvvetli bir şekilde aşık olduğuna yorumlanır.

Rüyada elinde tabanca olduğunu fakat bununla ateş etmediğini gören, kötü sözlerle herkesi kıracak mevkide iken, bunu yapmaktan çekinir.

Tabanca ile birine nişan aldığını gören, iftira atarak herkesi korkutur. Tabancasının bozulduğunu veya kırıldığı görmek, iftira ederek halkı korkutmak ister fakat bunu başaramaz.

Rüyada belinde veya yanında bir tabanca olduğunu görmek hiç ummadığı biri tarafından bir zarara uğratılacağına delalet eder.

Tabanca ile eti yenebilen bir hayvanı öldürmek ve o havyanın etini pişirip yemek, bir işin üstesinden geleceğinize ve o işin sonucunda o işten gelecek hayrı göreceğinize delalettir. Tabanca ile vurduğu hayvanın etini yememek ise işin sonucunun sizden daha çok başkalarının hayrına dokunacağına işaret eder.

Tabanca ile eti yenemeyen bir hayvanı öldürmek yapmaya niyetlendiğiniz işin beklediğiniz sonuçları doğurmayacağının habercisidir. Etin yenmeyen bir hayvanı tabanca ile vurup yemek harama karışacağınıza, yememek ise beklediğiniz sonucu doğurmasa da o işten zarar görmeyeceğinize delalet eder.

Tabancadan kurşun çıktığı halde o kurşunun kimseye gelmediğini görmek bir belayı ucuz atlatacağınıza işaret eder.

Tabanca ile sevdiği veya aileden birini vurmak aileden birinin kalbini kırmaya onu manevi olarak yaralamaya işaret eder.

Rüyada tabancaların olduğu bir cephanelik görmek takım arkadaşlarınızla birlikte ciddi bir mücadeleye girişeceğinize, o tabancalardan alıp harekete geçmek, takım arkadaşlarınızala birlikte ne için savaşıyorsanız başarılı olacağınıza işaret eder.

Rüyada elinizdeki tabancayı bırakıp başka bir araç almak eğer tabancadan dala güçlü bir silahsa işinizde ilerlemenizi sağlayacak gelişmeler olacağına, eğer aldığınız araç tabancadan daha güçsüz bir silah ise işlerinizde ilerlemeye çalışırken imkanlarınızın sınırlı olacağına delalettir.

Bir başka rivayete göre de: Rüyada tabanca görmek, düşmanla tabir edilir.

 

Tabanca rüya tabiri hakkında sormak istediklerinizi, eleştirilerinizi ve yorumlarınızı aşağıdaki yorum bölümümüzden yazabilirsiniz.

10
59
Rüya Tabirini Arkadaşınıza Gönderebilirsiniz:

Kimden:

Email

Kime:

Email

Yorum ekleyin, soru sorun:

Adınız veya Rumuzunuz:

Email Adresiniz (Kesinlikle Gizli Kalacaktır):

Esra

Rüyada tabancayı toprağa gömmek ne demek? Rüyada İngilizce kağıt okuyamamak.

11.10.2013 09:56:17

Ahmet

Rüyamda tabancayı karın içine koyuyordum.

30.11.2013 14:59:11

Mahmut A.

Rüyamda sevdiğim ve saygı duyduğum biri bana tabanca doğrulttu ama ateş etmedi. Sanki şaka yapıyor gibiydi. Ne anlama gelir?

09.02.2014 13:00:36

Zandet

Birine aşık olmaman veya olman ben bunların ustasıyım. Siz büyükseniz, evliyseniz başka birine uzun zaman sonra aşık olabilirsiniz. Ben bunları böyle biliyorum.

09.06.2014 20:31:39

Maral

Rüyamda beni öldürmek istiyorlardı. Peşimde iki silahlı adam vardı. Nereye saklansam buluyorlardı beni. Ben de sürekli kaçmaya çalışıyordum... O iki adamla yüz yüze geldiğimde, güya ben dövüp kaçıyordum. Böyle bir şeyler işte. Ne demek?

28.02.2014 09:13:16

Belinay Ç.

Rüyamda köyümdeyim. Amcamın oğlunun düğünü varmış. Kalabalık bir ortam, akşammış. Davul çalıyor. Ben amcamın kızıyla sohbet ediyorum. O arada bir sandalyenin üzerine oturuyoruz. Sandalye hareketleniyor ve kapının önüne götürüyor. Orada ayakkabılar var. Biz içeri giriyoruz. Vefat etmiş yengemle sohbet ediyorum. Bana anneme ceviz yollayacağını söylüyor o arada elinde beyaz bir bidonla peynir dolduruyor. Oradan ayrılıp başka odaya gidiyorum ve orada annem ile konuşuyoruz. Kızımı soruyorum. Evde televizyon seyrettiğini söylüyor. Anneme düğün evinden ayrılıp kızımın yanına gitmem gerektiğini söylüyorum. Tam çıkarken bir çift kavga ediyor. Kadın gitmek için kapıya yöneliyor adam onu yakalayıp tabancayla kadına ateş ediyor. Hayatta olmayan bir köylümüzün elinde silahı görüyorum. O arada yerde kızımı yatarken görüyorum. Kızım şu anda 10 yaşında ve yerde çırılçıplak yatıyor. Sol göğsünün üzerinde 7-8 tane su damlası halinde kan görüyorum. Yanında bir çocuk daha var. O ise kafasından vurulmuş, o da çıplak, onun da kafasında ameliyat bonesi var. Yanlarında beyaz gömlekli bir adam var. Çocukların vücuduna bir su sürüyor ama yaralı bölgeye sürmüyor. Ben feryat ediyorum, Allaha yalvarıyorum. O sırada adama “Ambulansı aradınız mı?” diye soruyorum. Bana rakamlar veriyor ama rakamları hatırlamıyorum. 50 rakamının altlarında bazı sayılar söylüyordu ve çok geçmeden uyandım.

17.10.2014 20:44:56

Antkboks

Tabancadan su fışkırması.

24.10.2014 09:20:13


Rüya Bilgileri

Rüya nedir?
Rüya Temel Bilgiler
Rüya Kaç Saniye Sürer?
Rüya Kayıt Edilebilir mi?
Rüya Görme Halleri
Rüya ve Buluşlar
Rüyalar ile ilgili Özlü Sözler
Bilinçaltı ve Rüya
 


Rüya Yorumlama

Rüya ile Amel Edilir mi?
Rüya ve İslamiyet
Kuran'da Rüya
İstihare Nedir?
Rüya Türleri
Temel Rüyalar
Yararlı notlar
Ünlü Düşünürlerin Yorumları


Uyku Bilgileri

Uyku nedir?
Uykusuz Kalmanın Doğurduğu Sonuçlar
Ne Kadar Uykuya İhtiyaç Var?
Uyku Bozuklukları
Astral Seyahat Nedir?


Ortak Rüyalar

Rüyada Araba Görmek
Rüyada Bebek Görmek
Rüyada Deniz Görmek
Rüyada Diş Görmek
Rüyada Köpek Görmek
Rüyada Para Görmek
Rüyada Saç Görmek
Rüyada Yılan Görmek

     


Rüya Tabirleri 2006-2015 © MAN | iletişim | Google + | Twitter | Facebook