Rüya Tabirleri .gen.tr
ARAMA
Rüyanızda gördüğünüz en belirgin nesneleri arayınız.

Alfabetik Rüya Tabirleri
 

Rüyada Erkek çocuk Görmek

Bakınız; Çocuk.

Rüyada erkek bir çocuk görmek, güvenilir dostlara malik bulunduğunuza ve bütün hareketlerinizin herkes tarafından saygı ile karşılandığına işarettir.

Rüyada erkek çocuk görmek "A, müjde, dedi, işte bir civanı" mealindeki ayetin işaret ettiğine göre, müjdeye işarettir.

Rüyada öyle bir durum olmadığı halde bir oğlan doğurduğunu gören kimse, üzüntü ve kedere düşer veya hastalığa yakalanır. Rüyada küçük bir oğlan çocuğunu sırtına yüklendiğini gören kimse, üzüntü ve kedere düşer.

Hamile olan bir kadın rüyada bir erkek çocuk doğurduğunu görse, o kadın kızla müjdelenir. Kız doğurduğunu görse, oğlan çocuğu ile müjdelenir. Rüyada buluğ çağına ermiş çocuğu görmek, izzet ve kuvvete işarettir. Kur'an okumayı önceden bilen bir kimsenin rüyada okula giden bir çocuğu olduğunu görmesi, günahından tövbe etmesine işarettir. 

Bazı tabirciler, rüyada evlenmeksizin küçük bir çocuğu olduğunu gören kimsenin, dünyada erişeceği ilerlemeye, sıhhat, emniyet ve izzete işarettir. Küçük çocuklar, küçük ve basit üzüntülere işarettir.

Kucağında bağırıp çağıran bir çocuğun bulunduğunu gören kimsenin, ud çalacağına işarettir. Bazı tabirciler, oğlan çocuklarını bir arada güzelce oynarken görmek, mal, hanım ve birbiri ardınca çıkacak çok hayra işarettir şeklinde yorumlamışlardır.

Rüyada erkek çocuğuna nasihat ettiğini gören çocuklarının bir hareketinden razı olmaz ancak bunu çocuklarına bir şekilde belli etmesi gerekmektedir.

Rüyada erkek çocuğu verip kız çocuğu aldığını gören kimse haksızlığa tahammül edemeyeceği bir olayla sınanır.

Rüyada erkek çocuklarını bir yerlerde yüzerken görmek yeni bir topluluğa karışacağınızın ve bu topluluktan hayır elde edeceğinizin habercisidir.

 

 

Erkek çocuk rüya tabiri hakkında sormak istediklerinizi, eleştirilerinizi ve yorumlarınızı aşağıdaki yorum bölümümüzden yazabilirsiniz.

9
58
Rüya Tabirini Arkadaşınıza Gönderebilirsiniz:

Kimden:

Email

Kime:

Email

Yorum ekleyin, soru sorun:

Adınız veya Rumuzunuz:

Email Adresiniz (Kesinlikle Gizli Kalacaktır):

Dürdane A.

Merhaba rüyamda ölmüş babam diri ama sedyede yatıyor. Dayım yıllar oldu öleli, annem sağ hala, babamı sedyeye yatırmış benim evin kapısını çaldılar, açtım kapıyı. Babam sedyede yatıyor, hemen kapadım annem seslendi aç kız kapıyı diye asla açmam babam öldü neden kaldırdınız diyor. Babam anneme bir şeyler söylüyor bu kadar bir rüya gördüm kalktım göğsümün üstüne biri oturmuş gibi daraldım bana lütfen yorumlar mısınız.?

29.06.2013 23:34:30

Ayşe

İkiz erkek bebekleri önce sevip sonra annesi bakamayacağını söylediği için evlat edindim. Ağlamayan mutlu bebeklerdi. Bende çok sahiplenmiştim sanki benim gibiydiler. Sonra birisi uyuyordu ve bir yere gidip gelmemiz gerekiyordu arabayla. Uyanık olanı aldım arabaya bindim, kimin arabasıydı hatırlamıyorum. Yolda bana yolun uzun süreceği söylenince çok kızdım.  “Evde bebeğim kaldı niye simdi soyluyorsun uzun süreceğini” diye. Geri dönelim derken kayaya garip kaza yaptık, hiç korku ve acı yoktu sonra uyandım. Bu tuhaf rüya ne anlama geliyor yorumlayabilir misiniz?

23.07.2013 13:33:12

Kadir

Ben rüyamda kendi sevgilimden yeni doğmuş erkek bebek gördüm, kucağıma alıyordum bu tam olarak ne anlama geliyor?

26.07.2013 07:06:57

Tuncer Y:

Rüyamda büyük oğlumun vefat ettiğini gördüm. Bunun anlamını merak ediyorum. Rabbim benim ömrümü kesip oğlumun ömrüne bıraksın. Rüyası bile çok acı acı içinde uyandım.

04.08.2013 03:57:15

muhammed

Merhabalar benim rüyamda gördüğüm bir erkek çocuk 7 ya da 8 yaşlarında. Beni bizim eski bir meyve bıçağımız vardı onunla öldürmek istiyor.  Ben bunu dövüyorum, aradan bir zaman geçiyor sonra bu çocuk beni tekrar öldürmek için bıçağı sallıyor. Benim sağ el bileğimin üst kemik tarafından giriyor, kemik sesini duyuyorum ama bana yine bir şey olmuyor. Çocuğun saçından tutup kapının eşiğine vura vura hastanelik ediyorum. Çok merak ediyorum, nedir bunun yorumu? Şimdiden teşekkürler.

07.08.2013 06:47:45

Aura

Rüyamda on yaşlarında siyah saçlı gürbüz bir erkek çocuğu gördüm ve onunla konuştum. Hayırdır inşallah.

12.08.2013 08:10:21

Ayşegül

Ben 17 yaşındayım gördüğüm rüyada bu halimi görüyorum ve erkek çocuğum oluyor. Anneannem bana “Annen görmeden götürelim” dedi. Yorumlarsanız sevinirim.

18.08.2013 21:06:18

Furkannnnnn

Rüyamda 11 yaşındaki oğlumu doğurmak üzere gördüm. Ne demek olduğunu açıklar mısınız?

20.12.2013 18:17:21

Nevin

Ablamın erkek çocuk doğurduğunu ve sevdiğini gördüm. Yorumlayabilir misiniz?

25.12.2013 11:50:56


Bilgiler

Rüya nedir?
Rüya Temel Bilgiler
Uyku nedir?
Rüya ve Buluşlar
Rüya ve İslam
Bilinçaltı ve Rüya
 


Rüya Yorumlama

Temel kurallar
Temel Rüyalar
Sıradan Rüyalar
Yararlı notlar
 


Ortak Rüyalar

Rüyada Araba Görmek
Rüyada Bebek Görmek
Rüyada Deniz Görmek
Rüyada Diş Görmek
Rüyada Köpek Görmek
Rüyada Para Görmek

     


2006-2014 © MAN
iletişim