ARAMA
Rüyanızda gördüğünüz en belirgin nesneleri arayınız.

Alfabetik Rüya Tabirleri
 

Rüyada Erkek çocuk Görmek

Bakınız; Çocuk.

Rüyada erkek bir çocuk görmek, güvenilir dostlara malik bulunduğunuza ve bütün hareketlerinizin herkes tarafından saygı ile karşılandığına işarettir.

Rüyada erkek çocuk görmek "A, müjde, dedi, işte bir civanı" mealindeki ayetin işaret ettiğine göre, müjdeye işarettir.

Rüyada öyle bir durum olmadığı halde bir oğlan doğurduğunu gören kimse, üzüntü ve kedere düşer veya hastalığa yakalanır. Rüyada küçük bir oğlan çocuğunu sırtına yüklendiğini gören kimse, üzüntü ve kedere düşer.

Hamile olan bir kadın rüyada bir erkek çocuk doğurduğunu görse, o kadın kızla müjdelenir. Kız doğurduğunu görse, oğlan çocuğu ile müjdelenir. Rüyada buluğ çağına ermiş çocuğu görmek, izzet ve kuvvete işarettir. Kur'an okumayı önceden bilen bir kimsenin rüyada okula giden bir çocuğu olduğunu görmesi, günahından tövbe etmesine işarettir. 

Bazı tabirciler, rüyada evlenmeksizin küçük bir çocuğu olduğunu gören kimsenin, dünyada erişeceği ilerlemeye, sıhhat, emniyet ve izzete işarettir. Küçük çocuklar, küçük ve basit üzüntülere işarettir.

Kucağında bağırıp çağıran bir çocuğun bulunduğunu gören kimsenin, ud çalacağına işarettir. Bazı tabirciler, oğlan çocuklarını bir arada güzelce oynarken görmek, mal, hanım ve birbiri ardınca çıkacak çok hayra işarettir şeklinde yorumlamışlardır.

Rüyada erkek çocuğuna nasihat ettiğini gören çocuklarının bir hareketinden razı olmaz ancak bunu çocuklarına bir şekilde belli etmesi gerekmektedir.

Rüyada erkek çocuğu verip kız çocuğu aldığını gören kimse haksızlığa tahammül edemeyeceği bir olayla sınanır.

Rüyada erkek çocuklarını bir yerlerde yüzerken görmek yeni bir topluluğa karışacağınızın ve bu topluluktan hayır elde edeceğinizin habercisidir.

 

 

Erkek çocuk rüya tabiri hakkında sormak istediklerinizi, eleştirilerinizi ve yorumlarınızı aşağıdaki yorum bölümümüzden yazabilirsiniz.

23
58
Rüya Tabirini Arkadaşınıza Gönderebilirsiniz:

Kimden:

Email

Kime:

Email

Yorum ekleyin, soru sorun:

Adınız veya Rumuzunuz:

Email Adresiniz (Kesinlikle Gizli Kalacaktır):

Dürdane A.

Merhaba rüyamda ölmüş babam diri ama sedyede yatıyor. Dayım yıllar oldu öleli, annem sağ hala, babamı sedyeye yatırmış benim evin kapısını çaldılar, açtım kapıyı. Babam sedyede yatıyor, hemen kapadım annem seslendi aç kız kapıyı diye asla açmam babam öldü neden kaldırdınız diyor. Babam anneme bir şeyler söylüyor bu kadar bir rüya gördüm kalktım göğsümün üstüne biri oturmuş gibi daraldım bana lütfen yorumlar mısınız.?

29.06.2013 23:34:30

Ayşe

İkiz erkek bebekleri önce sevip sonra annesi bakamayacağını söylediği için evlat edindim. Ağlamayan mutlu bebeklerdi. Bende çok sahiplenmiştim sanki benim gibiydiler. Sonra birisi uyuyordu ve bir yere gidip gelmemiz gerekiyordu arabayla. Uyanık olanı aldım arabaya bindim, kimin arabasıydı hatırlamıyorum. Yolda bana yolun uzun süreceği söylenince çok kızdım.  “Evde bebeğim kaldı niye simdi soyluyorsun uzun süreceğini” diye. Geri dönelim derken kayaya garip kaza yaptık, hiç korku ve acı yoktu sonra uyandım. Bu tuhaf rüya ne anlama geliyor yorumlayabilir misiniz?

23.07.2013 13:33:12

Kadir

Ben rüyamda kendi sevgilimden yeni doğmuş erkek bebek gördüm, kucağıma alıyordum bu tam olarak ne anlama geliyor?

26.07.2013 07:06:57

Tuncer Y:

Rüyamda büyük oğlumun vefat ettiğini gördüm. Bunun anlamını merak ediyorum. Rabbim benim ömrümü kesip oğlumun ömrüne bıraksın. Rüyası bile çok acı acı içinde uyandım.

04.08.2013 03:57:15

muhammed

Merhabalar benim rüyamda gördüğüm bir erkek çocuk 7 ya da 8 yaşlarında. Beni bizim eski bir meyve bıçağımız vardı onunla öldürmek istiyor.  Ben bunu dövüyorum, aradan bir zaman geçiyor sonra bu çocuk beni tekrar öldürmek için bıçağı sallıyor. Benim sağ el bileğimin üst kemik tarafından giriyor, kemik sesini duyuyorum ama bana yine bir şey olmuyor. Çocuğun saçından tutup kapının eşiğine vura vura hastanelik ediyorum. Çok merak ediyorum, nedir bunun yorumu? Şimdiden teşekkürler.

07.08.2013 06:47:45

Aura

Rüyamda on yaşlarında siyah saçlı gürbüz bir erkek çocuğu gördüm ve onunla konuştum. Hayırdır inşallah.

12.08.2013 08:10:21

Ayşegül

Ben 17 yaşındayım gördüğüm rüyada bu halimi görüyorum ve erkek çocuğum oluyor. Anneannem bana “Annen görmeden götürelim” dedi. Yorumlarsanız sevinirim.

18.08.2013 21:06:18

Selvi Ata

Rüyamda annem bir erkek çocuğu doğuruyor ve eşimin kucağına veriyor çocuk çok nurlu ve çok güzel, bu ne anlama gelir?

08.08.2016 09:54:54

Furkannnnnn

Rüyamda 11 yaşındaki oğlumu doğurmak üzere gördüm. Ne demek olduğunu açıklar mısınız?

20.12.2013 18:17:21

Nevin

Ablamın erkek çocuk doğurduğunu ve sevdiğini gördüm. Yorumlayabilir misiniz?

25.12.2013 11:50:56

Korche

Rüyada erkek çocuğunu kollarından tutup camda sallamak.

07.05.2014 16:49:21

HARUN

Rüyamda kendi oğlumu denizde sörf yaparken görüyorum. Gerçekte 5 yaşında rüyamda daha büyük 9-10 yaşlarında görüyorum. Ona bağlı uzun bir ip var ipin ucunda da rüzgardan kuvvet almasına yarayacak bir şey var. Ben de o ipe tutunmuş gidiyorum. Bazen dar yerden geçtim taşlı yerlerden. Su gayet sığdı ama ipi hiç bırakmadım. Hayır, olsun inşallah. Yorumunuz için şimdiden teşekkür ederim.

11.05.2014 16:56:29

Kraliçe

Ailemle vahşi hayvanların bulunduğu bir milli parkta oluyoruz. Önümden bembeyaz bir tavşan hızla geçiyor. Sonra kobra yılanı falan oluyor çok uzun ve kalın. Arada küçük yılanlar da oluyor. Rüyama bir anlam veremedim bu neye işaret? Bugün de sınıfımdan bir erkek arkadaşın oğlu oluyor ve ben o bebekle anası gibi ilgileniyorum, çok seviyorum. Babasına kızıyorum ilgilenmediği için. Güzel bir rüyaydı. Anlamı nedir acaba?

31.05.2014 11:46:53

Alya

Dedemi kaybedeli 5ay oluyor ve sık sık görüyorum rüyamda. Köye gidiyor oluyoruz. Anneannem ağlıyor dedem için. Dedemden onun ölümünden bahsediyoruz ama o an dedem de yanımızda oluyor, gülümsüyor ama hiç konuşmuyor. Anneanneme üzülürken içimden de “Dedem ölmedi ki yanımızda” diyorum. Lütfen bunun anlamını söyleyin. Bu rüyayı bir kaç defa gördüm.

31.05.2014 12:04:02

Mehmet

Ben rüyamda çok önceden sevdiğim bir kız arkadaşımı görüyorum ama 5 yıldır konuşmuyoruz. O bana annem ve ablam yanımda iken “Şu senin oğlun” diyor ve gidiyor. Bir anlam veremedim. Lütfen yardımcı olur musunuz? Şu an 19 yasındayım.

14.10.2014 19:10:54

Rüya_ecrinya

Ya biraz saçma ama baya bilgi veriyor bence. Çok iyi öneririm.

31.01.2015 15:46:45

Atamurat E.

Otobüs suya düştü içinde insanlar vardı. Ben yardım etmek için atladım ama sadece bir küçük çocuğu kurtardım. Elime aldığımda nefes almıyordu ama ilk yardım usulünü kulandım. Çocuğun ağzından su çıkmaya başladı ve ağlamaya başladı. O an uyandım. Çocuk rüyama 3cü kez giriyor?

16.03.2015 20:28:46

Mustafa

Ayrıldığım eşimden çocuğumuz yok, fakat erkek çocuk olmuş üç ay sonra görmeye gidiyorum eski kayın valide göstermiyor. Bağrışıp çağrıştıktan sonra çocuğu kucağıma alıyorum dünyalar benim oluyor. Eski eşim “Sen üç aydan beri neredesin?” diyor.

04.08.2015 14:08:07

Seda

Erkek kardeşimle bir taksideyiz, tam olarak bilmiyorum Türkiye demiyiz. Uzun yolculuktaymışız. Erkek kardeşim ve ben kucağımda 7-8 aylık erkek çocuk var, taksi ışıklarda durduğu zaman herkes bize bakıyordu. Lütfen yorumlarınızı bekliyorum.

13.09.2015 08:11:35

emoş

Rüyamda 3-4 yaşlarında erkek çocuğum olduğunu ve ona ekmek ufalayıp koyduğum tarhana çorbasını yedirdim

15.07.2016 12:06:26

Filiz

Rüyamda hamile olduğumu gördüm fakat doktora aldıracağımı söyledim. Sonra doğurmayı da çok istiyordum. Aldırdım bana erkek çocuktu kafasını kaldırıp gözlerini dikip bize bakıyordu dediler. Bir kızım var dedim çok üzüldüm bir aklım çok doğurmak istiyordu bir aklımda nasıl bakacağım diye istemiyordu. Rüyamı yorumlarsanız çok sevinirim Teşekkürler.

25.08.2016 12:39:30


Rüya Bilgileri

Rüya nedir?
Rüya Temel Bilgiler
Rüya Kaç Saniye Sürer?
Rüya Kayıt Edilebilir mi?
Rüya Görme Halleri
Rüya ve Buluşlar
Rüyalar ile ilgili Özlü Sözler
Bilinçaltı ve Rüya
 


Rüya Yorumlama

Rüya ile Amel Edilir mi?
Rüya ve İslamiyet
Kuran'da Rüya
İstihare Nedir?
Rüya Türleri
Temel Rüyalar
Yararlı notlar
Ünlü Düşünürlerin Yorumları


Uyku Bilgileri

Uyku nedir?
Uykusuz Kalmanın Doğurduğu Sonuçlar
Ne Kadar Uykuya İhtiyaç Var?
Uyku Bozuklukları
Astral Seyahat Nedir?


Ortak Rüyalar

Rüyada Araba Görmek
Rüyada Bebek Görmek
Rüyada Deniz Görmek
Rüyada Diş Görmek
Rüyada Köpek Görmek
Rüyada Para Görmek
Rüyada Saç Görmek
Rüyada Yılan Görmek

     


Rüya Tabirleri 2006-2018 © MAN | iletişim | Google + | Twitter | Facebook