Rüyada Avret Yeri Görmek

Ayrıca bkz: Çıplaklık, Üreme Organları

Rüyada kendinizin veya bir başkasının avret yerini görmek birçok şekilde yorumlanır.

Bu rüyayı görüş şekline göre; kötü bir şeyle karşılaşmak, ecelin yakın olması, büyük bir tehlike içinde bulunmak, kişinin yakınlarından birinin ölümü veya bulunduğu yerde büyük bir bela ve felaketin meydana gelmesine işarettir.

Rüyada genel olarak avret yeri görmek, zenginliğe de yorumlanacağı gibi, çok evlat sahibi olmaya da işarettir.

Rüyada bir kadının avret yerini görmek, uzun ömre delalet eder. Rüyada bir kadının bir erkeğin avret yerini görmesi ise, kötü bir haber alacağına işarettir.

Bir başka rivayete göre de, rüyada kişinin elbisesinin açılıp avret yerinin göründüğünü gören kimse utanmazdır.

Rüyada avret yerinin açıldığını ve bundan dolayı utandığını gören kimse, kişinin düşmanlarının sevineceği bir hayatın içine düşer.

Avret Yeri

“Rüyada Avret Yeri Görmek” üzerine 4 yorum

  1. Selamünaleyküm. Rüyamda arkadaşımın eşini yatağında altı ve üstü şeffaf bir şekilde giyinmiş, avret yerini izlemek. Bu hanıma hiç bir şekilde kötü bir düşünce beslememekle kardeşim gibi gördüğümü belirtmek isterim. Ama eşiyle aramızda bir zamanlar darılmamız vardı ama konuşuyorum kalbim kırılmıştı. Beni tanımamış olmasına rağmen, hanımına karşı yanlış yollarda olduğunu günah işlediğinden dolayı uyardım ama beni anlamadı neyse. Hikayenin yardımı olur diye yazdım, rüyam için. Teşekkür ederim.

    1. Arkadaşınızın yanlısı eşinin ayıbı olmuş. Bir açığı ortaya çıktığı için hanımı böyle görmüş olabilir siniz. Şahsi düşüncem.

  2. Rüyamda evimdeyim üstüm çıplak giyineceğim ama annem var kapıda merdivenlere oturuyor beni bekliyor. Bir anda bakıyorum avret yerim sadece upuzun kıllar var makasla keseyim diyorum biraz kesiyorum annem çağırıyor. Giyiniyorum çift kişilik yatak alacakmışız annemlere. Bakıyoruz bana tek kişilik birde çocuklara tek kişilik alacağız iki tanede onlara bakıyoruz yalnız benim normalde tek oğlum var ama iki tane yatak bakıyoruz öyle gördüm. Sizce neye yormalıyım?

  3. Ruyamda erkek kardeşimi sırt üstü yatıyordu karısı kapıyı açtı içeri doğru baktığımda çırılçıplak yatıyordu bacakları yana açık

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir