Rüyada Deccalın Çıkması Görmek

Nablusi Rüya Tabirleri: Bir kimsenin rüyasında deccalın çıktığını görmesi; insanlar arasından çıkacak bidatçı ve sapık bir kimseye delalet eder.

Sur'a üfürüldüğünü görmek

Sur'a üfürülmesi, veba yahut sultan tarafından gönderilecek bir şey sebebiyle korkutmaya yahut şehirde bir fitnenin harekete geçmesine ya da hac ve savaş için topluca yolculuk yapmaya delalet eder.

Rüyada Allah'ın insanları hesap günü için  dirilttiğini görmek

Bir kimse rüyada Allah (C.C.) halkın arasını ayırıp hükmetmek için onları dirilttiğini veya hesap için halkı bir araya topladığını görse, Cenab-ı Hak tarafından insanlar hakkında zuhur edecek bir adalete veya adil bir padişahın gelmesine, ya da insanların görüp ve ondan taaccüp edecekleri büyük güne delalet eder.

Amel defterinin sağ eline verildiğini görmek

Rüyada amel defterini sağ eliyle aldığını gören kimse, kurtuluşa, izzete, yüceliğe ve zenginliğe nail olur.

Amel defterinin sol eline verildiğini görmek

Amel defterini sol eliyle aldığını gören kimse, günah, fakirlik ve ihtiyaç içinde helak olur.

Sırat Köprüsünden geçtiğinizi görmek

Sırat köprüsünü salimen geçtiğini gören kimse şiddet ve fitne ve belalardan kurtulur. Bazen sırat insanın kat edeceği sarp yerlere delalet eder.

Deccalın Çıkması kelimesinin rüya tabiri fark etmiş olduğunuz üzere kısa ve öz anlatılmıştır. Ancak rüya tabirlerinde unutmamanız gereken en önemli özellik rüyanızda görmüş olduğunuz diğer nesne ve eylemlerin açıklamalarına bakmak bunların hepsini bir araya getirerek anlam vermektir. Bunun için mutlaka sitemizin arama bölümünü kullanınız.
Dikkat etmeniz gereken başka önemli bir husus ise rüyanızı bir bütün olarak görüp ona göre değerlendirmeye çalışmanız gerekmektedir. Rüyalar her zaman size ilerisi için bilgi vermek için olmayabilir, günlük hayatınızda üzerine düşündüğünüz konular ile ilgili rüyalar görmeniz doğaldır. Baze ise rüyalar çok karmaşık ve anlam vermek bir o kadar güçtür. Bu durumlarda tabirlerden yararlandığınızda ve yorumlarken dikkat etmeniz gereken husus iyimser olarak yorumlamak olmalıdır.
Bir rüyayı tabir etmek, yorumlamak gerçekten zordur. Fakat bilmelisiniz ki burdaki açıklamalar yıllarca biriktirilmiş bilgilerin ve deneyimlerin ürünüdür.
Rüyanızda ana nesne olarak Çabalamak görmüş olabilirsiniz ama mutlaka diğer neslelerin de rüya tabirlerine bakarak rüyanızı bir bütün olarak anlamlandırmaya çalışınız.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir