Rüyada Deccal Görmek

Rüyada deccal görmek yalancıya, sihirbaza ve önderlik uğruna her türlü hile ve yönteme başvuran kimseye işarettir. Deccal, insanları doğru yoldan ayıran sapkın önderlere, küfürde ileri giden azgın insanlara işaret eder.

Rüyada deccalın çıktığını görmek fitne ve kaosun yayılmasına, ardından kafir yurtlarının ve şehirlerinin fethedilmesine, müslümanların mutlak galibiyetine ve inançsızların uğrayacağı en büyük dünya azap ve yenilgisine delalet eder.

Rüyada deccal görmek tabiri, din yolundan kopmuş, haram helal ayırmayan çıkarı için her türlü kötülük ve tuzakları yapabilecek birine tabir olunmuştur. Görülen bu rüya hep daha fazlasını isteyen zenginlik ve güç adına yapmayacak hiç bir şeyi olmayan kötü niyetli birine işaret eder.

Rüyada deccal görmek ne anlama gelir, kişinin tanınmak, şöhret ve şana ulaşmak için en yakınlarını bile yok sayabilecek birine rivayet olunur. Bu rüyayı görenlerin büyü ve sihre maruz kalabilecekleri olarak da tabir edilmiştir. 

Ayrıca bkz: Rüyada Deccal’in Çıkması Görmek

Deccal

“Rüyada Deccal Görmek” için bir yorum

  1. Yaklaşık 7 sene önce manevi alemde ben Deccal’ ı gördüm müşahede ettim. Deccal’ in sağ gözü siliktir, sağ gözü sağ alt yanağındadır, burnu çok uzundur, kum kırmızısı teni vardır, kızıl renklidir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir