Rüyada Dayak Görmek

Dayak yemek sevince, bir vesileyle gelecek rızka yahut iyiliğe, Birine dayak atmak ona iyilikte bulunmaya delalet eder. (Ayrıca Bakınız; Kavga Etmek.)

Rüyasında dayak yediğini gören kimse, iyilik alır. İşinde ve gelirinde artış olur.

Rüyada dayak görmek yardima işarettir. Rüya-sinda dayak yediğini görmek, bir isi için birisinden yardim görecegine; kendisinin bir baskasina dayak attigini görmek, o adama yardim edecegine; iki kişinin birbirlerini dövdügünü ve kendisi-nin aralarina girerek onlari ayirdiğini görmek, ev halki tarafindan sevildigine ve sayildığına; esinin kendisini dövdügünü görmek, onun ailesi tarafindan bir menfaate kavusacagina delalet eder. Bir başka rivayete göre de: Rüyada dayak yemek, rüya sahibinin üzüntü ve sikintidan kurtulacagina. dayak atmak ise güçlenecegine işarettir. DECCAL: Rüyada deccalin çiktigini görmek, düsmanin saldirmasina ve yeryüzünde kan dökülüp fitne ve fesadin ortaya çikmasina işarettir. Deccali görmek inançsiz sehirlerinden bir sehrin fethedilmesine işarettir. Deccali görmek, sihir ve yalana ve ona arkadas olan yahut onun sifatina intikal ettigini gören kimse için afet ve bdaya işarettir. Deccalin rüyada geçtigi ve ugradigi yerler, üzüntü, keder, şiddet, zulüm ve hububat ve malikte büyük afetin meydana çikmasina, yahut yagmurun ya9mamasindan dolayi haynn men edilmesine işarettir. Deccalin çiktigini görmek, halkta çikacak bid’at ve sapik bir kimseye işarettir.

Dayak yemek sevince, bir vesileyle gelecek rızka yahut iyiliğe, Birine dayak atmak ona iyilikte bulunmaya delalet eder.

Dayak

“Rüyada Dayak Görmek” üzerine 5 yorum

  1. Rüyamda eşimi döverken gördüm ve eşim hamile. O kadar çok kızmışım ki, yüzü dağınık haldeydi.

  2. Rüyamda erkek kardeşimin yüzü gözü şişecek kadar 3 kişiden dayak yediğini gördüm sonra sandalyeyle onlara saldırmaya çalıştım, Bunun yorumunda yardımcı olursanız sevinirim. Acaba kardeşimin başına bir şey mi gelecek diye çok korkuyorum.

  3. Rüyamda birinden aşırı derecede çok dayak yediğimi ve sonrasında o kişiyi dövdüğümü gördüm. Ne anlama geliyor bu? Teşekkürler.

  4. Rüyamda büyük oğlum üzerime saldırıyor dövmek amaçlı küçük oğlum ( rahmetli) beni korumak için ona vuruyor ve yere düşürüyor fakat büyük oğlum onu görmüyor sadece ben görüyorum büyük oğlum tekrar tekrar saldırsa da rahmetli olan küçük oğlum onu itiyor bana yaklaştırmıyor büyük oğlum kimin ittiğini hiç anlamıyor öylece uyandım. (Gerçek hayatta da büyük oğlumla aramız bozuk). Yorumlarsanız sevinirim.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir