Rüyada Tanımadığı ihtiyar Görmek

Rüyada tanımadığı yaşlı bir adamın kendisine baktığını görmek, rüya sahibinin güzel bir işin başına geçeceğine işaret eder.

Genç, güçlü, kuvvetli bir kimsenin rüyada ihtiyar bir adama dönüştüğünü görmesi, bilgeliğinin artacağına ve etrafındaki insanların da bu ilimdeb nasibini alacağına delalet eder.

Bir insanın rüyada tanımadığı bir ihtiyarla arkadaş olması ve ondan övgü dolu laflar işitmesi itibarının ve mevkisinin artacağına işaret eder.

Rüyada tanımadığı bir ihtiyara biat edip onun lafı doğrultusunda ilerlediğini görmek bereketle buluşur güzelliklere kavuşur.

Yaşlı bir adamın rüyada kendisinin genç olduğunu görmesi, onun gücünün artmasına ve evinde bereket görmesine işaret eder. 

Bir insanın rüyada ihtiyar bir yahudi görmesi, onun bedbaht bir duruma düşmesine, düşman edinmesine işaret eder.

İnançlı olmayan bir yaşlı adam görmek, eskiden beri aranızda husumet olan bir insanla karşılaşacağınıza delalet eder.

Rüyada bir kadının tanımadığı bir ihtiyar görmesi, o kadının dünya malından alacağı nimetlere işaret eder. 

Rüyada takattan düşmüş ve beli bükülmüş bir ihtiyar görmek, rüya sahibinin mutsuz olacağına işaret eder. Bazı kere de ihtiyar görmek, acizlik, korkaklık, tembellik ve zayıflığa delâlet eder.

Rüyada yaşlı bir kimsenin çocuk haline dönüştüğünü görmesi, cahillik kokan bir işe tevessül edeceğine işarettir.

Tanımadığı ihtiyar kelimesinin rüya tabiri fark etmiş olduğunuz üzere kısa ve öz anlatılmıştır. Ancak rüya tabirlerinde unutmamanız gereken en önemli özellik rüyanızda görmüş olduğunuz diğer nesne ve eylemlerin açıklamalarına bakmak bunların hepsini bir araya getirerek anlam vermektir. Bunun için mutlaka sitemizin arama bölümünü kullanınız.
Dikkat etmeniz gereken başka önemli bir husus ise rüyanızı bir bütün olarak görüp ona göre değerlendirmeye çalışmanız gerekmektedir. Rüyalar her zaman size ilerisi için bilgi vermek için olmayabilir, günlük hayatınızda üzerine düşündüğünüz konular ile ilgili rüyalar görmeniz doğaldır. Baze ise rüyalar çok karmaşık ve anlam vermek bir o kadar güçtür. Bu durumlarda tabirlerden yararlandığınızda ve yorumlarken dikkat etmeniz gereken husus iyimser olarak yorumlamak olmalıdır.
Bir rüyayı tabir etmek, yorumlamak gerçekten zordur. Fakat bilmelisiniz ki burdaki açıklamalar yıllarca biriktirilmiş bilgilerin ve deneyimlerin ürünüdür.
Rüyanızda ana nesne olarak Çabalamak görmüş olabilirsiniz ama mutlaka diğer neslelerin de rüya tabirlerine bakarak rüyanızı bir bütün olarak anlamlandırmaya çalışınız.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir