Rüyada İhtiyar adam Görmek

İhtiyar birinin elinden bir şey almak yaklaşan bir mutluluk işaretidir. Rüyasında ihtiyarlığını gören kimse uzun ömürlü olacak demektir.

İhtiyar adam kelimesinin rüya tabiri fark etmiş olduğunuz üzere kısa ve öz anlatılmıştır. Ancak rüya tabirlerinde unutmamanız gereken en önemli özellik rüyanızda görmüş olduğunuz diğer nesne ve eylemlerin açıklamalarına bakmak bunların hepsini bir araya getirerek anlam vermektir. Bunun için mutlaka sitemizin arama bölümünü kullanınız.
Dikkat etmeniz gereken başka önemli bir husus ise rüyanızı bir bütün olarak görüp ona göre değerlendirmeye çalışmanız gerekmektedir. Rüyalar her zaman size ilerisi için bilgi vermek için olmayabilir, günlük hayatınızda üzerine düşündüğünüz konular ile ilgili rüyalar görmeniz doğaldır. Baze ise rüyalar çok karmaşık ve anlam vermek bir o kadar güçtür. Bu durumlarda tabirlerden yararlandığınızda ve yorumlarken dikkat etmeniz gereken husus iyimser olarak yorumlamak olmalıdır.
Bir rüyayı tabir etmek, yorumlamak gerçekten zordur. Fakat bilmelisiniz ki burdaki açıklamalar yıllarca biriktirilmiş bilgilerin ve deneyimlerin ürünüdür.
Rüyanızda ana nesne olarak Çabalamak görmüş olabilirsiniz ama mutlaka diğer neslelerin de rüya tabirlerine bakarak rüyanızı bir bütün olarak anlamlandırmaya çalışınız.

“Rüyada İhtiyar adam Görmek” üzerine 4 yorum

  1. Hangarda uçağın kanatları söküldü, uçak dışarı çıktı. Dışarıda uçağın kanatları tekrardan montelendi. Sigara içen, yakışıklı ve yaşlı bir pilot aynı yaşlarda birde hostes. Pilot yeni yapılan toprak yolda uçağı sürerek, havaalanına götürüyordu ama hostes onunla beraber gitmedi.

  2. Aksakallı ihtiyar dövdüm rüyamda. Hiç etki ve tepki göstermeden bana bakıp gülümsedi. Aynı zamanda tanıdığım birisiydi.

  3. Gördüğüm rüya şu şekilde: Süleyman dayı yaşı 70 civarında peşinden uzunca bir süre gidiyorum bir sürü eşya güzel güzel dolaplar yepyeni dolap beğenmeye çalışıyoruz birden fazla almayı düşünürken uyanıyorum.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir