Rüyada Beygir Görmek

(Ayrıca Bakınız; Yarış Atı, At)

Rüyada beygir görmek kişinin hayatını idame ettirmek için sarf ettiği gayrete delalet eder. Beygirin suda boğulması görenin, vefatına,

Beygirin başka türden ölümü, kişinin eşinin vefatına delalettir.

Rüyada dişi beygir görmek güzel bir kadına, onda görülen güzellik kadının güzelliğine, gençlik de onun gençliğine, diğer özellikler de kadının özelliklerine işarettir.

Rüyada erkek ve dişi tay görmek kişinin çocuklarına delalet eder. Rüyada görülen beygir, insanın çalışması ve gayretidir.

Rüyada beygirinin konuştuğunu gören kişi, eşi tarafından mala nail olur ve şanı yücelir.

Bir kimse beygirinin sırtında gittiğini görürse, uzak bir yere yolculuk yapar ve eşi kendisine iyilikte bulunur.

Rüyada kişi beygirinin toprakta ve çöplükte yuvarlandığını görürse, o kimsenin çalışma ve gayreti fazla olur ve malı da artar.

Kişi rüyasında beygirinin kendisini ısırdığını görürse, eşi kendisine hainlik eder ve hakkında riayetsizlik göstermeye devam eder.

Rüyada beygirinin suda boğulduğunu gören kimse ölür ve onun üzerine gelecek bir beladan korkulur.

Bir kimsenin beygiri rüyada çalınırsa, o adam eşini boşar.

Beygir

“Rüyada Beygir Görmek” için bir yorum

  1. Rüyamda dışarıda kar yağmış ve kar üzerinde yiğit bir kahverenginde bir eğersiz at var. Ata bakıyorum ve at birden şaha kalkıyor. Kar üzerinde ayağı kayınca, yarım metre civarında bir yükseklikten aşağıya sağ kalçası üzerine düşüyor ve tekrar kalkıyor. Dizginlerinden tutmak istiyorum. Yine şaha kalkıyor tekrar düşüyor. Bu arada farkına varıyorum, at erkekmiş. Bir yerini kırdı diye üzülürken, at kaçıp gidiyor. Bu rüyamı lütfeder yorumlar mısınız? Çok teşekkür ederim. Allah hayırlara çıkarsın inşallah.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.