Rüyada İğdiş Görmek

Rüyada iğdiş veya beygir görmek, insandaki çaba ve gayrete işaret eder. Yine rüyada sahip olduğu iğdiş veya beygirin yerde ve toprakta yuvarlandığını görmek, maddiyata, büyük mevkilere ve bol nimete işaret eder.

Kirmanî demiştir ki: Rüyada güzel ve semiz bir iğdişe bindiğini görmek, büyük iyiliğe, çıkara ve mutluluğa işaret eder. Bir kimsenin rüyada iğdiş veya beygir aldığını görmesi, fazla mülkü olan bir hanımla dünya evine gireceğine delalettir.

Rüyada iğdişin kendini ısırdığını görmek, hanımından göreceği ihanete delalet eder. Rüyada, malik olduğu iğdişin veya beygirin öldüğünü görmek, evliler için hanımının eceline işaret eder. Bakınız: Beygir.

İğdiş kelimesinin rüya tabiri fark etmiş olduğunuz üzere kısa ve öz anlatılmıştır. Ancak rüya tabirlerinde unutmamanız gereken en önemli özellik rüyanızda görmüş olduğunuz diğer nesne ve eylemlerin açıklamalarına bakmak bunların hepsini bir araya getirerek anlam vermektir. Bunun için mutlaka sitemizin arama bölümünü kullanınız.
Dikkat etmeniz gereken başka önemli bir husus ise rüyanızı bir bütün olarak görüp ona göre değerlendirmeye çalışmanız gerekmektedir. Rüyalar her zaman size ilerisi için bilgi vermek için olmayabilir, günlük hayatınızda üzerine düşündüğünüz konular ile ilgili rüyalar görmeniz doğaldır. Baze ise rüyalar çok karmaşık ve anlam vermek bir o kadar güçtür. Bu durumlarda tabirlerden yararlandığınızda ve yorumlarken dikkat etmeniz gereken husus iyimser olarak yorumlamak olmalıdır.
Bir rüyayı tabir etmek, yorumlamak gerçekten zordur. Fakat bilmelisiniz ki burdaki açıklamalar yıllarca biriktirilmiş bilgilerin ve deneyimlerin ürünüdür.
Rüyanızda ana nesne olarak Çabalamak görmüş olabilirsiniz ama mutlaka diğer neslelerin de rüya tabirlerine bakarak rüyanızı bir bütün olarak anlamlandırmaya çalışınız.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir