Rüyada Çamura Düşmek Görmek

Sulu çamur görmek, düşmanlığa, sıkıntıya bazen de borçla veya ırz ve namusunuz hakkında söz söylemeye delalet eder.

Kişinin sulu bir çamurda yürüdüğünü görmesi

Bir kişinin rüyada sulu bir çamurda yürümesi, o kimsenin üzüntü ve kedere maruz kalacağına bazen de fitneye ve zahmete delalet olarak da yorumlanır.

Hasta olan bir kimsenin sulu çamur görmesi

Hasta olan bir kimsenin rüyada sulu çamur görmesi, onun hastalığının devamına delalet eder. Ancak kendisinin sulu bir çamurdan çıktığını görmesi, bu halde o hastanın hastalıktan sonra şifa bulmasına, sağlığına kavuşacağına işaret eder.

Çamura battığını görmek

Hasta olmayan bir kişi rüyada çamura girdiğini görürse, o kimsenin bir belaya bulaşacağına veya hapse gireceğine delalet etmektedir.

Çamurdan kurtulduğunu, elbisesini ve bedenini çamurdan temizlediğini görmek

Çamurdan kurtulduğunu ya da elbisesini veya bedenini çamurdan temizlediğini gören, kendisinde bulunan günahtan veya keder ve ziyandan kurtulmasına yorumlanır.

Çamur yoğurup kerpiç yaptığını görmek

Rüyada çamuru yoğurup kerpiç yaptığınızı görmeniz hayra yorumlanmamaktadır.

 

Çamura Düşmek kelimesinin rüya tabiri fark etmiş olduğunuz üzere kısa ve öz anlatılmıştır. Ancak rüya tabirlerinde unutmamanız gereken en önemli özellik rüyanızda görmüş olduğunuz diğer nesne ve eylemlerin açıklamalarına bakmak bunların hepsini bir araya getirerek anlam vermektir. Bunun için mutlaka sitemizin arama bölümünü kullanınız.
Dikkat etmeniz gereken başka önemli bir husus ise rüyanızı bir bütün olarak görüp ona göre değerlendirmeye çalışmanız gerekmektedir. Rüyalar her zaman size ilerisi için bilgi vermek için olmayabilir, günlük hayatınızda üzerine düşündüğünüz konular ile ilgili rüyalar görmeniz doğaldır. Baze ise rüyalar çok karmaşık ve anlam vermek bir o kadar güçtür. Bu durumlarda tabirlerden yararlandığınızda ve yorumlarken dikkat etmeniz gereken husus iyimser olarak yorumlamak olmalıdır.
Bir rüyayı tabir etmek, yorumlamak gerçekten zordur. Fakat bilmelisiniz ki burdaki açıklamalar yıllarca biriktirilmiş bilgilerin ve deneyimlerin ürünüdür.
Rüyanızda ana nesne olarak Çabalamak görmüş olabilirsiniz ama mutlaka diğer neslelerin de rüya tabirlerine bakarak rüyanızı bir bütün olarak anlamlandırmaya çalışınız.

“Rüyada Çamura Düşmek Görmek” için bir yorum

  1. Merhaba ben rüyamda bir gol ama küçük bir göl önce içinde büyük bir balık görüyorum ve sonra ondan daha büyük bir balık görüyorum yakalamak istiyorum. Ardından göl kenarında çamurların içinde bir hayvan var bana doğru geliyor sonra geri çekiliyor ağaçlar dallar var her tarafımda dalın birine tutunup sallanıyorum sonra o hayvan gene geliyor ama yaklaşamıyor bana sonrasını hatırlamıyorum.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir