Rüyada Çamura Düşmek Görmek

Rüyada sulu çamur görmek; düşmanlığa, sıkıntıya bazen de borçla veya ırz ve namusunuz hakkında söz söylemeye delalet eder.

Kişinin Sulu Bir Çamurda Yürüdüğünü Görmesi

Bir kişinin rüyada sulu bir çamurda yürümesi, o kimsenin üzüntü ve kedere maruz kalacağına bazen de fitneye ve zahmete delalet olarak da yorumlanır.

Hasta Olan Bir Kimsenin Sulu Çamur Görmesi

Hasta olan bir kimsenin rüyada sulu çamur görmesi, onun hastalığının devamına delalet eder. Ancak kendisinin sulu bir çamurdan çıktığını görmesi, bu halde o hastanın hastalıktan sonra şifa bulmasına ve sağlığına kavuşacağına işaret eder.

Çamura Battığını Görmek

Hasta olmayan bir kişi rüyada çamura battığını görürse, o kimsenin bir belaya bulaşacağına veya hapse gireceğine delalet etmektedir.

Çamurdan Kurtulduğunu, Elbisesini ve Bedenini Çamurdan Temizlediğini Görmek

Rüyada çamurdan kurtulduğunu ya da elbisesini veya bedenini çamurdan temizlediğini görmek gören, kendisinde bulunan günahtan veya keder ve ziyandan kurtulmasına yorumlanır.

Çamur Yoğurup Kerpiç Yaptığını Görmek

Rüyada çamuru yoğurup kerpiç yaptığınızı görmek, hayra yorumlanmamaktadır.

Çamura Düşmek

“Rüyada Çamura Düşmek Görmek” için bir yorum

  1. Merhaba ben rüyamda bir gol ama küçük bir göl önce içinde büyük bir balık görüyorum ve sonra ondan daha büyük bir balık görüyorum yakalamak istiyorum. Ardından göl kenarında çamurların içinde bir hayvan var bana doğru geliyor sonra geri çekiliyor ağaçlar dallar var her tarafımda dalın birine tutunup sallanıyorum sonra o hayvan gene geliyor ama yaklaşamıyor bana sonrasını hatırlamıyorum.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir