Rüyada Çamurda Yürümek Görmek

Rüyada sulu çamur görmek; düşmanlığa, sıkıntıya bazen de borçla veya ırz ve namusunuz hakkında söz söylemeye delalet eder.

Kişinin Sulu Bir Çamurda Yürüdüğünü Görmesi

Bir kişinin rüyada sulu bir çamurda yürümesi, o kimsenin üzüntü ve kedere maruz kalacağına bazen de fitneye ve zahmete delalet olarak da yorumlanır.

Hasta Olan Bir Kimsenin Sulu Çamur Görmesi

Hasta olan bir kimsenin rüyada sulu çamur görmesi, onun hastalığının devamına delalet eder. Ancak kendisinin sulu bir çamurdan çıktığını görmesi, bu halde o hastanın hastalıktan sonra şifa bulmasına ve sağlığına kavuşacağına işaret eder.

Çamura Battığını Görmek

Hasta olmayan bir kişi rüyada çamura battığını görürse, o kimsenin bir belaya bulaşacağına veya hapse gireceğine delalet etmektedir.

Çamurdan Kurtulduğunu, Elbisesini ve Bedenini Çamurdan Temizlediğini Görmek

Rüyada çamurdan kurtulduğunu ya da elbisesini veya bedenini çamurdan temizlediğini gören, kendisinde bulunan günahtan veya keder ve ziyandan kurtulmasına yorumlanır.

Çamur Yoğurup Kerpiç Yaptığını Görmek

Rüyada çamuru yoğurup kerpiç yaptığını görmek hayra yorumlanmamaktadır.

Çamurda Yürümek

“Rüyada Çamurda Yürümek Görmek” üzerine 4 yorum

  1. Merhaba, ben rüyamda evimin içinde çamur yığınları gördüm. Eşyaların yarısına kadar çamur dolmuş artık normal bir olaymış gibi hareket ediyorduk. Buna benzer yine değişik şekillerde çamurlarla uğraştım.

  2. Merhaba, benim rüyamda her taraf çamurdu fakat bu çamurlu yollarda hiç tanımadığım biri beni kucağında çamura bastırmadan taşıdı. Yorumlarsanız sevinirim.

  3. Yemek yemek için bir yere giriyorum. Köfte salata var ama ben tabak bulamıyorum ve yemeği alamıyorum. O yerden çıkıyorum ama sulu çamurun ortasından geçerek çıkıyorum. Ayağımda siyah bot, siyak pantolon ve siyah ceket var. Botum ve paçalarım siyah çamura batıyor. Yola çıkıyorum, su akıyor ama temiz. Suda botumu yıkamaya çalışıyorum. Botum su alıyor ama paçalarımdaki çamur yok oluyor. Birde yüksek, ince bir duvar üzerinde oturuyorum ve oradan aşağıya atlıyorum. Ve bana bir şey olmuyor. Ayaklarımın üzerinde kalıyorum.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir