Rüyada Dağlamak Veya Dağlanmak Görmek

Rüyada dağlama çaba ile elde edilen mala, bazen de hayvan sahibinin hastalanacağına delalet eder.

Bazı tabirciler dağlama görmek, büyük bir rutbeye delalettir, demişlerdir.

Birisini dağladığını görmek

Bir şeyi dağladığını gören kimse, kendisine yararı dokunmayan bir lafı duyacağına delalet eder.

Dağlandığınız görmek

Rüyasında dağlandığını görmek kazanç sağlayamayacağı bir işe ya da bir yere yatırım yapacağına yorumlanır.

Vücudun dağlandığını görmek

Vücudun dağlandığını görmek, hayrı az şerri çok olan şeylerle uğraşmaya delalet etmektedir.

Alnından veya yanından dağlandığını görmek

Bir kimsenin rüyada alnından veya yanından dağlandığını görmesi, o kimsenin zekât vermesi gerektiğine işaret eder.

Kendisine altın veya gümüş ile dağ vurulduğunu görmek

Rüyada kendisine altın veya gümüş ile dağ vurulduğunu görmek, gören kimsenin cimri olmasına ya da altın veya gümüşten zekât vermemesine delalet eder.

Demirle dağlandığını görmek

Kendinizin demirle dağlandığınızı görmeniz, günaha gireceğinize yorumlanmaktadır.

Kendisinde eski ya da yeni dağ nişanı olduğunu görmek

Rüyada kendisinde eski veya yeni bir dağ nişanı olduğunu gören kimse, gizli olan malın ortaya çıkmasıyla rahatlayacağına delalet etmektedir.

Istırap ve acı veren dağla bir insanı dağladığınızı görmek

Bir kimse rüyada ızdırap ve acı veren dağla bir insanı dağladığını görse, o insan o kişinin kötü bir sözünden dolayı rahatsız olur. Eğer dağ daire şeklinde ise, devlet başkanının işinde devamlılığını elden bırakmaması gerektiğine işaret eder.

Damarlarından birisini veya dizini dağladığını görmek

Rüyada damarlarından birisini veya dizini dağladığını gören kimse, kız evlada sahip olur. Eğer rüyayı gören evli değilse bir kadınla evlenir ya da yabancı bir kimseden dolayı eşini yapmadığı bir şeyden dolayı suçlar.

Dağlamak Veya Dağlanmak kelimesinin rüya tabiri fark etmiş olduğunuz üzere kısa ve öz anlatılmıştır. Ancak rüya tabirlerinde unutmamanız gereken en önemli özellik rüyanızda görmüş olduğunuz diğer nesne ve eylemlerin açıklamalarına bakmak bunların hepsini bir araya getirerek anlam vermektir. Bunun için mutlaka sitemizin arama bölümünü kullanınız.
Dikkat etmeniz gereken başka önemli bir husus ise rüyanızı bir bütün olarak görüp ona göre değerlendirmeye çalışmanız gerekmektedir. Rüyalar her zaman size ilerisi için bilgi vermek için olmayabilir, günlük hayatınızda üzerine düşündüğünüz konular ile ilgili rüyalar görmeniz doğaldır. Baze ise rüyalar çok karmaşık ve anlam vermek bir o kadar güçtür. Bu durumlarda tabirlerden yararlandığınızda ve yorumlarken dikkat etmeniz gereken husus iyimser olarak yorumlamak olmalıdır.
Bir rüyayı tabir etmek, yorumlamak gerçekten zordur. Fakat bilmelisiniz ki burdaki açıklamalar yıllarca biriktirilmiş bilgilerin ve deneyimlerin ürünüdür.
Rüyanızda ana nesne olarak Çabalamak görmüş olabilirsiniz ama mutlaka diğer neslelerin de rüya tabirlerine bakarak rüyanızı bir bütün olarak anlamlandırmaya çalışınız.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir