Rüyada Beddua Görmek

Ayrıca bkz: İntizar Etmek

Bir kimsenin rüyada kendisine beddua edildiğini görmesi, pişmanlık ve nedamete delalet eder. Kişinin kendisinin bir başkası aleyhine dua ettiğini görmesini, vehim ve kedere işarettir.

Rüyada beddua ettiğini görmek, düşmana galip gelmeye, yapılan bir kabahatten dolayı utanç duymaya işaret eder.

Rüyada evlatlarınıza beddua ettiğinizi görmek, evlatlarınızın sizi utandıracak harekette bulunacağına işaret eder.

Rüyada beddua ettiğinizi görmeniz, hal ve hareketlerinizde ki yanlışlıklar nedeniyle mahcup olacağınıza işarettir.

Rüyasında birisine beddua eden kişinin başı derde girer.

Beddua

“Rüyada Beddua Görmek” üzerine 14 yorum

 1. Ben eşime beddua ediyordum rüyamda. Başkasına nikah kıyacakmış, ben de beddua ettim 🙁 Ne anlama geliyor acaba?

  1. Sevgili Hanife. Rüyada eşine beddua etmek; senin rızanı alıp sana danışmadan bir küçük mal alacağına işaret eder. Örneğin eve alınacak bir şey konusunda senin fikrini sormayacak, bunu atlayacak demektir. Rüyada başkasına kıyılacak olan nikah gerçekleşmediği için henüz o eşya alınmamış demektir. Hayır olsun inşallah.

  2. Rüyada eşim camide bir adamın beni eşiyle aldattığını ve bana çok beddua ettiği görmüş.

  3. Eşimin rüyasında bir adam onu yanına çağırmış, beraber camiye girmişler. Camide adam namaz kılmış sonra eşime benim için karıyla aldatıyor diye beddua etmiş her gün.

 2. Rüyamda annem bana sürekli bağırıp beddua ediyor, bir yandan da ne zaman öleceğimi soruyor. Öyle ki beddua etmekten çığlık çığlığa bağırıyor. Ben ise bir tepsinin içine kesme şekerleri diziyorum ve benim öleceğim saatin 5 olacağını önce tabutumun eve getirileceğini söylerken, o arada ezan okunuyor ve ben anneme “Bak ezan şahit, 5 te ölümü getirirler” derken ağlamaya başlıyorum. Kızıma kim bakacak diye korkuyorum, daha çok ağlıyorum ama annem hala beddua okumaya devam ediyor. Uyandığım zaman bile ben ağlıyordum. Anlamı nedir? Teşekkürler.

 3. Merhaba ben babama beddua ediyorum. Sonra annem hamileymiş ve ona da “Karnındaki çocuktan hayır görme!” diye beddualar ediyordum. Bu ne anlama gelir?

 4. Rüyamda bir komşuma gidiyorum. Evinde eşi ve misafiri var. Yanımda bir kişi daha var. Komşumun kayınvalidesi yanımdaki kişiye “Hoş geldin” deyip elini uzatıyor ama bana hoş geldin demiyor. Ben de çok üzülüyorum ve komşumun eşine, kendisini kardeşim gibi sevdiğimi ama annesine asla hakkımı helal etmeyeceğimi söylüyorum ve bunu annesine de tekrar tekrar söylüyorum.

 5. Ben başkasına beddua ediyordum ve başka rüyamda hiç hayatımda görmediğim insanlar gördüm ve şelale ama baya gürdü ve temizdi ve yine ayrı bir rüya düşmanlardan kaçıyordum ama önüme uçurum çıktı. Yorum yaparsanız sevinirim NOT: Son bir şey, evladımı dövüyordum baya kötü dövüyordum.

 6. Rüyamda yıllardır kayıp olan kayınımı gördüm temiz giyimliydi ve elinde bir poşet vardı. Kayınvalidemi de gördüm şuan kendisi yatalak, vücudunun üst kısmını çıplak olarak gördüm. Yorumlarsanız sevinirim. Teşekkürler.

 7. Merhaba ben rüyamda elbise arıyordum ve o aradığım elbiseyi buldum mutluluktan havalara uçtum sonra tanımadığım bir kız geldi bunu ben alacaktım dedi ben de önce ben gördüm sen sonra geldin dedim sonra ben dedim ki ben bunu bir giyeyim güzel olmazsa sen al dedim sonra kız onu gizlice almış gitmiş bende çok üzüldüm nasıl böyle bir şey yaparsın Allah belanı versin senin dedim ama bunu birkaç kez tekrar ettim ne demek yorumlar mısınız lütfen

 8. Merhaba rüyamda garip bir şey olmuştu. Bir insan vardı gözlerinin içine bakan ölüyordu ben baktım fakat ölmedim titremeye başladım. Sonra düzeldi başkasının gözüne baktım tanımadığım bir insandı sonra yüzü kurumaya başladı. Allah belanı versin pis ifrit, dedi bana doğru sonra bir anda titreyerek uyandım ama soğuk değildi etraf. Ne anlama geliyor olabilir e-posta ile cevap verirseniz sevinirim.

 9. Merhaba ben rüyamda evimizi yapan müteahhite beddua ediyorum. Dairem son katta ve yağmurun yağması sebebiyle alçı penler dökülmüş ortalık berbat bir halde ve ben çok üzülüyor, sinirleniyorum. Telefon açıp gelip onarmasını istedim ve beddua etmeye başladım. Kapımızın önünde birçok meyve ağacı oldugunu görüyorum şeftali, erik, kiraz gibi ve orada olan insanlara, toplayabilirsiniz, diye teklifte bulunuyorum. Nedir yorumu? Saygılar.

 10. Mrb rüyamda kadın komşum annemi köşeye sıkıştırmış vuruyordu ben de görüp dayanamıyordum o kadına beddua ediyordum. Annem vefat ettiği için çok etkiledi beni bu rüya ne anlama geliyor?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir