Rüyada Zalim Görmek

Rüyada zalim görmek, insanlara eziyet eden ve onların acısından zevk alan birini görmek karanlık tabiatlı birine, gece karanlığına, kişinin uzak durması, çekinmesi gereken kötülüklere delalet eder.

Rüyada kişi kendi nefsine zulmettiğini görüyorsa, iyilikten ve hayırdan uzaklaşmaya başladığını gösterir. Buna devam ettiği takdirde hayatında olumlu süregelen olaylar zamanla hayırsız ve karanlık bir yola dönüşecektir. Önce kendine sonra da çevresindekilere zararı dokunacaktır. Yanında olan herkes zamanla onu terk etmeye başlayacaktır. Böyle rüyalar gördükten sonra kişi, Allah (C.C.) ‘nin kendisini doğru yoldan sapmasını önlemesi için bol bol dua etmelidir.

Rüyada zulmettiği kimsenin kendine beddua ettiğini görmek Allah (C.C.)’nin gazabına uğrayacağını ve başına kötülükler geleceğini göstermektedir. Kişi zulmettiği kişiden helallik istemelidir ve iyilik yolundan gitmelidir.

Halkına zulmeden lider veya yönetici görmek kişinin aile fertlerine adil davranmadığını gösterir. Kişi aile fertlerine karşı adil davranmalıdır ve yaptığı yanlış davranışlara karşı tövbe etmelidir.

Rüyada Zalimin Zulmünü Görmek

Rüyada zalim bir kişinin herkese zulmettiğini görmek, rüyayı gören kişinin etrafında birçok kötü olay yaşanacağına delalettir. Kötü olaya müdahale edilmesi gerektiğini gösterir. Eğer zulüm yakınlarınızdan birine ediliyorsa, yakın çevrenizde olan biri zor duruma düşecektir ve bu durumdan ancak sizin yardımlarınızla kurtulabilecektir.

Rüyada zulme ortak olduğunu görmek, kişi sizden yardım istediğinde ona yardım etmeyeceğinizi ve daha da zor duruma düşeceğini gösterir. Bu durum sonrasında sancılı dönemlerin doğurucusu olmaktadır. Unutulmamalıdır ki zulme seyirci kalmak, zulmetmekle aynıdır.

Rüyada zalim yönetici görmek, okul ya da iş hayatında karşılaşılacak zorluklara ve sorunlara delalettir. Bu zorluk ve sorunlar amir, müdür gibi üstlerden kaynaklı olacaktır.

Rüyada Zalime Edilen Beddua

Rüyada zalime beddua edildiğini görmek yaşanılan zorlukların aşılacağına delalet eder. Zorlukların aşılması için bol çaba sarf edilmeli ve dua edilmelidir. Rüyada zalimin öldüğü haberini almak kurtuluşun yakın zamanda gerçekleşeceğine delalettir. Zor durumlardan kurtulacağına ve uzun sürecek ferah bir dönemin başlayacağının göstergesidir.

Rüyada zalim birini dövmek ve öldürmek, işlenen günahlardan büyük pişmanlık duyduğunu gösterir. Kişi tövbe etmeli ve bol bol dua ederek hak yolundan çıkmamalıdır.

Rüyada zalim olan kişi kendinizseniz, birinin sizden kaynaklı sıkıntılara gebe kaldığını göstermektedir. Bu rüyayı gören kişi, hayatında sıkıntılara sebep olduğu kişinin kim olduğunu en kısa zamanda bulmalıdır. Ondan af dilemeli ve düştüğü durumdan kendini kurtarmalıdır. Refahta olduğunu görene ve bilene kadar yanında durmalıdır.

ZALİM

“Rüyada Zalim Görmek” için bir yorum

  1. Ben gerçekten herkese eziyet eden ve bundan zevk alan acımasız korkusuz ve gaddar birini gördüm. Bu benim karanlık biri olduğuma mı geliyor?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir