Rüyada Salavat Görmek

Rüyada salavat getirdiğini görmek, acele yapmak istediğiniz bir şeyi şiddetle arzu etmenize rağmen, o işin yapılabilmesi için sabra ihtiyacınızın olduğuna işaret eder.

Salavat

“Rüyada Salavat Görmek” üzerine 6 yorum

  1. Rüyamda bir tekne üzerinde, yabancı olmayan kişilerle, salavat getirerek, olta ile çeşit çeşit, iri iri balıklar tutuyordum.

  2. Rüyamdan eltim bana Kur’an öğrenmek için geliyordu. Çok yorgun, yüzü sararmıştı. Uzun bir yoldan geldiğini “Ama ayaklarım çok hafif” diyordu.

  3. Rüyamda bir grup insanlarla beraber kumsaldan denize koşuyoruz, aynı zamanda salavat getiriyoruz tekrar tekrar. Deniz tertemiz, insanları çıkaramıyorum.

  4. İyi günler. Benim rüyam biraz karışık sanırım eğer yorumlarsanız çok memnun olurum. Şimdiden teşekkür ederim. Rüyamda deprem olduğunu gördüm ancak ne ölüm, ne de herhangi bir yıkım olmadı. Deprem durduktan sonra bütün binalar sağlamdı ve herkes hayattaydı. Ayrıca deprem olurken Kelime-i şehadet ve salavat getirdim sürekli. Sonra deprem durdu ve dışarıya çıktık. Deprem olurken ben evin odasındaydım. İçeride arkadaşlarım ve ailemden annem de vardı. Teşekkür eder, geri dönüşlerinizi beklerim…

  5. Rüyada yazlığın bahçesinde otururken yer sarsıntısı oluyor hafif bir şekilde. Her yer yemyeşil ve salavat getirmeye başlıyorum.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir