Rüyada Salavat Görmek

Rüyada salavat getirdiginizi görmeniz, acele yapmak istediginiz bir seyi siddetle arzu etmenize ragmen, o isin yapilabilmesi için sabra ihtiyaç oldugunu bildirir.

Salavat kelimesinin rüya tabiri fark etmiş olduğunuz üzere kısa ve öz anlatılmıştır. Ancak rüya tabirlerinde unutmamanız gereken en önemli özellik rüyanızda görmüş olduğunuz diğer nesne ve eylemlerin açıklamalarına bakmak bunların hepsini bir araya getirerek anlam vermektir. Bunun için mutlaka sitemizin arama bölümünü kullanınız.
Dikkat etmeniz gereken başka önemli bir husus ise rüyanızı bir bütün olarak görüp ona göre değerlendirmeye çalışmanız gerekmektedir. Rüyalar her zaman size ilerisi için bilgi vermek için olmayabilir, günlük hayatınızda üzerine düşündüğünüz konular ile ilgili rüyalar görmeniz doğaldır. Baze ise rüyalar çok karmaşık ve anlam vermek bir o kadar güçtür. Bu durumlarda tabirlerden yararlandığınızda ve yorumlarken dikkat etmeniz gereken husus iyimser olarak yorumlamak olmalıdır.
Bir rüyayı tabir etmek, yorumlamak gerçekten zordur. Fakat bilmelisiniz ki burdaki açıklamalar yıllarca biriktirilmiş bilgilerin ve deneyimlerin ürünüdür.
Rüyanızda ana nesne olarak Çabalamak görmüş olabilirsiniz ama mutlaka diğer neslelerin de rüya tabirlerine bakarak rüyanızı bir bütün olarak anlamlandırmaya çalışınız.

“Rüyada Salavat Görmek” üzerine 6 yorum

  1. Rüyamda bir tekne üzerinde, yabancı olmayan kişilerle, salavat getirerek, olta ile çeşit çeşit, iri iri balıklar tutuyordum.

  2. Rüyamdan eltim bana Kur’an öğrenmek için geliyordu. Çok yorgun, yüzü sararmıştı. Uzun bir yoldan geldiğini “Ama ayaklarım çok hafif” diyordu.

  3. Rüyamda bir grup insanlarla beraber kumsaldan denize koşuyoruz, aynı zamanda salavat getiriyoruz tekrar tekrar. Deniz tertemiz, insanları çıkaramıyorum.

  4. İyi günler. Benim rüyam biraz karışık sanırım eğer yorumlarsanız çok memnun olurum. Şimdiden teşekkür ederim. Rüyamda deprem olduğunu gördüm ancak ne ölüm, ne de herhangi bir yıkım olmadı. Deprem durduktan sonra bütün binalar sağlamdı ve herkes hayattaydı. Ayrıca deprem olurken Kelime-i şehadet ve salavat getirdim sürekli. Sonra deprem durdu ve dışarıya çıktık. Deprem olurken ben evin odasındaydım. İçeride arkadaşlarım ve ailemden annem de vardı. Teşekkür eder, geri dönüşlerinizi beklerim…

  5. Rüyada yazlığın bahçesinde otururken yer sarsıntısı oluyor hafif bir şekilde. Her yer yemyeşil ve salavat getirmeye başlıyorum.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir