Rüyada Yenge Görmek

Rüyada yengenizi gördüyseniz, tartışmaların işaretidir.

Yenge

“Rüyada Yenge Görmek” üzerine 6 yorum

  1. Merhaba annemin evine girdim ve annem “Hoşgeldin oğlum” dedi ve yengem de ordaydı. O da “Hiç hoşgelmedin” dedi. (Bunu rüyamda gördüm) ve yengem benimle iki seneden veya üç seneden beri konuşmuyor.

  2. Ablalarımla beraber oturuyorduk. Muhabbete dalmıştık, o esnada annem en büyük ablamı aradı. Ablam telefonu hoparlöre aldı. Ben yengemin yanında oturuyordum. Annem yengeme küfrederek konuştu ama sesin yengeme gideceğini bilmiyordu.

  3. Merhaba, kendi evimin mutfağında rahmetli yengem yemek yapıyor ve benimle “Temizim temiz” diye durgun bir sesle konuşuyor. Ben de yaşlı komşum güya vefat etmiş, onun evine koşturanlara bakıp bir yandan da kuru soğanlar ıslanmış, onları bir kabın içinde mutfakta yıkıyorum.

  4. Rüyamda yengemle beraber öldüğümü gördüm bu ne anlama geliyor? Krize girmek üzereyim bu nasıl pis bir rüya?

  5. Kız kardeşim rüyasında benim eski esimi görmüş. Eski eşim onu arayıp yardım istemiş ancak eski eşim gerçek hayatta evli ve hamile. Kız kardeşim rüyasında abi yengem aradı kötüymüş durumu abin beni alsın demiş kız kardeşim de beni engellemeye çalışmış hamile o bırak uzatma unut artık onu diyerek uyanmış ve bu rüya iki kes tekrarlandı, ben arayıp sormak istiyorum ama rahatsız ederim diye aramıyorum artık edin emin olmak istiyorum. Cidden kötü bir şey mi var başında?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir