Rüyada Tartışma Görmek

Rüyada bir mesele için bir arkadaşınız veya eşiniz ile tartıştığınızı görmek, çok zor durumda bulunduğunuza ve bundan kurtulmak için çareler aradığınıza işarettir.

Rüyada tartışma görmek, gerçek hayatta var olan sorunlarınıza çözümler üreteceğinize işaret eder. Aileniz ile alakalı uzlaşamadığınız bir konuda birlikte konuşarak anlaşmaya varacağınızı ifade eder. Ayrıca size çok yakın birisi ile geçmişte tartışma yaşadığınız bir konuyla alakalı karşı tarafa duygularınızı ifade edeceğinizi gösterir. 

Ayrıca bakabileceğiniz rüya tabirleri: Arkadaşla Kavga Etmek, Ağız Kavgası

Rüyada Tartışmak 

Rüyada tartışmak, çok yakın bir dostunuz ile anlaşamadığınız bir meseleden dolayı küslük yaşayacağınızı işaret eder. İkinizi barıştırmak için araya ortak arkadaşlar girse de barışma girişimlerinin sonuçsuz kalacağına delalet eder. 

Rüyada tartışmak ne demek, bazı rüya âlimlerine göre tam aksi olarak tabir edilmiştir. Beklediğiniz bir yerden olumlu bir haber alacağınızı işaret eder. Bu haberle çok sevineceğinizi ve hayatınıza pozitif olarak yansıyacağını ifade eder. 

Rüyada Tartıştığını Görmek 

Rüyada tartıştığını görmek, küs olduğunuz biri ile barışacağınıza delalet eder. İncir çekirdeğini doldurmayan bir sebepten dolayı münakaşa yaşadığınız biriyle yeniden arkadaş olacağınıza rivayet eder. Bu rüya bazı dini alimlere göre, mal varlığının artması olarak tabir edilir. Birinin size borcunu ödemesiyle birlikte elinize toplu para geçeceğini ve bu parayı farklı alanlarda değerlendireceğinizi ifade eder. 

Rüyada tartışmak İhya tabiri, dost görünen düşmandan uzak durmak olarak tabir edilir. Sizin çok yakınınızda olan bir kimseyi gerçek dost sanıp bu kişiden dost kazığı yiyeceğinizi işaret eder. Ancak olan bitenin farkına varıp, anca zarar gördükten sonra bu kişiyi hayatınızdan çıkaracağınızı ifade eder. 

Rüyada Tartışma Yaşamak 

Rüyada tartışma yaşamak, birisine duyduğunuz bir anlık öfkeyle tüm bağları koparacağınızı işaret eder. Bir dostunuzun bir konuda size hoş olmayan sözler söylemesi üzerine karşılıklı olarak görüşmeyi keseceğini ifade eder. 

Rüyada Tartışma Görmek Diyanet 

Rüyada tartışma görmek Diyanet tabiri, kötü sonuçlanacak bir kavga yaşayacağınızı işaret eder. Yakın arkadaşlarınızın hiç ilginiz yokken sizi kavga ortamına sürükleyeceğini ifade eder. Bunun sonucunda hem maddi hem de manevi açıdan çok zarar göreceğinizi rivayet eder. Bazı rüya tabircilerine göre bu rüya kişinin nefsi ile mücadele içinde olduğunu gösterir. Günah olan şeylere yönelip yönelmemekle alakalı tereddüt yaşayacağınıza delalet eder. Ancak bu amellerinizin Allah katında günah olduğunu bildiğiniz halde nefsinize yenik düşeceğini işaret eder. 

Rüyada Tartışmak ve Ağlamak 

Rüyada tartışmak ve ağlamak, her zaman bardağın dolu tarafını göreceğinizi ve her olaydan hayırlı bir sonuç çıkaracağınızı işaret eder. Çok zor bir durumda kalacağınıza ancak daha kötüsünün olmadığını düşünüp kendi kendinizi telkin edeceğinize delalet eder. 

Rüyada Ölmüş Biriyle Tartışmak 

Rüyada ölmüş biriyle tartışmak, işinden çıkılması imkânsız sıkıntılarla baş başa kalacağınızı işaret eder. Maddi ve manevi olarak gücünüz yetmediği bir sorunla yüzleşeceğinizi ifade eder. Ancak bu konuda maalesef çaresiz kalacağınızı rivayet eder. 

Rüyada Anneyle Tartışmak 

Rüyada anneyle tartışmak, hayırlı bir rüya olarak tabir edilmemiştir. İşinizde güzel bir şekilde ilerlerken karşınıza hiç beklemediğiniz bir pürüz çıkacağını işaret eder. Hayatınızda bazı engellere takılacağınızı bunun da iyi yerlere gelmenizi yavaşlatacağına delalet eder. 

Rüyada anneyle tartışmak ne demek, ev ahalisi ile birtakım problemler yaşayacağınızı ancak bunların kısa süreli olacağını ifade eder. Ailedeki harcamalar ve bütçe konusunda ufak tefek tartışmalar yaşanacağını ama hep birlikte bu sorunlara çözüm üreteceğinizi işaret eder. 

Rüyada Babayla Tartışmak 

Rüyada babayla tartışmak, ev içindeki yönetim şekli ile alakalı gerçek hayatta babanızla ufak çaplı bir kriz yaşayacağını işaret eder. Serbestlik konusunda daha esnek olmak isteyeceğinizi fakat babanızın bu konuda ayak direteceğini ifade eder. Dini açıdan da bu rüya itaat etmemek yüzünden münakaşa yaşamak olarak tabir edilmiştir.

Tartışma

“Rüyada Tartışma Görmek” üzerine 6 yorum

  1. Merhaba rüyamda uzun beyaz bir dolabı siliyordum. Bir arkadaşım benim arkamda bekler ve onu görmemezlikten geldiğimi bu yüzden dolabı silmeye devam ettiğimi söyler. Ben kendisini gerçekten görmedim ve bunu anlatmaya çalışırım ama bana bağırır ve tartışma çıkarır. Ben kendisini ikna edemeyince ağlamaya başlarım. Hıçkırarak ağladım bir süre. Gördüğüm rüya bu. Yorumunuz için şimdiden teşekkürler.

  2. Rüyamda abim ile tartışıyoruz iki tane de ağaç var ama ağacın ne olduğunu bir türlü seçemedim yaprakları dağ armudu yaprağına veya zeytin ağacı yaprağına benziyordu yorumlarınızı bekliyorum teşekkür ederim.

  3. Rüyamda abim ile tartışıyoruz iki tane de ağaç var ama ağacın ne olduğunu bir türlü seçemedim yaprakları dağ armudu yaprağına veya zeytin ağacı yaprağına benziyordu. Yorumlarınızı bekliyorum teşekkür ederim.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir