Rüyada Ağız Kavgası Görmek

(Bakınız; Kavga Etmek).

Rüyada birileriyle ağız kavgası yaptığını görmek, rüya sahibinin geçimini temin etmek için her türlü işte çalışacağına, maddi sıkıntılarının sona ereceğine, rızkının genişleyeceğine, maddi ve manevi rahatlık yaşayacağına işaret eder.

Rüyasında dünyevi işleri için biri ile kavga ettiğini gören kimse, geçimi için gayret eder. Görülen bu rüyada, yenilen kişi hayattan istediğini elde edemez. Eğer bu kavga ahiret meseleleri ile ilgili ise, yenilen kişi üstün gelmiş olur.

Rüyasında Allahu Teala’nın ululuğu hususunda biriyle ağız kavgası yaptığını gören kişi, zarar görür. Rüya esnasında kadınlar ve küçük çocuklar ile ağız kavgası ettiğini görmek iyi ve hayırlı değildir.

Rüyasında bir tek küçük bir çocukla kavga ettiğini gören kişi, rakiplerinden daha üstün bir konuma gelir.

Rüyasında bir devlet başkanı ile ağız kavgası yaptığını gören kişi, mali açıdan zarar görür ve şiddetli bir musibete uğrar.

Ağız Kavgası

“Rüyada Ağız Kavgası Görmek” üzerine 3 yorum

  1. Annen ve babam kavga ediyorlar ve babaannemi dövüyor. Annem de “Baban ava gidince evi yakalım” diyor. Tam olarak evin yandığını görmedim, hatırlamıyorum.

  2. Rüyamda kendisini hiç tanımadığım bir emniyet müdürü ile ağız tartışması yapıyor, isteklerimi kabul ettiriyordum. Sizlere de teşekkür ederim böyle bir hizmet verdiğiniz için.

  3. Rüyamda eşimin akrabalarıymış ama tanımıyorum. Düğün yapıyorlar, ben sadece o düğünün dağıldığını görüyorum. Eşimi aramaya çıkıyorum buluyorum ama yanına gitmiyorum uzaktan takip sonucu böyle bir düğün olduğunu görüyorum. Çok yüksek bir yokuşa tırmanıyor, kalabalık arkalarından gidiyorum harabe eski bir eve giriyorlar. Dayanamayıp yanlarına gidiyorum, kendimi tanıtıyorum, evime davet ediyorum. Gelin takılarını toplamaya çalışıyorum elime iğne batıyor, hem biraz canım acıdığı hem de takıları kaybolur üzerime kalır endişesi ile yardım istiyorum ve bırakıyorum. Orada bulunan eşimin dayısı oluyormuş ağız dalaşmasına giriyoruz ve uyanıyorum.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir