Rüyada Ağız kavgası Görmek

(Bakınız; Kavga Etmek).

Rüyada birileriyle ağız kavgası yaptığını görmek, rüya sahibinin geçimini temin etmek için her türlü işte çalışacağına, maddi sıkıntılarının sona ereceğine, rızkının genişleyeceğine, maddi ve manevi rahatlık yaşayacağına işaret eder.

Rüyasında dünyevi işleri için biri ile kavga ettiğini gören kimse, geçimi için gayret eder.

Görülen bu rüyada, yenilen kişi hayattan istediğini elde edemez.

Eğer bu kavga ahiret meseleleri ile ilgili ise, yenilen kişi üstün gelmiş olur.

Rüyasında Allah u Tealanın ululuğu hususunda biriyle ağız kavgası yaptığını gören kişi, zarar görür.

Rüya esnasında kadınlar ve küçük çocuklar ile ağız kavgası ettiğini görmek iyi ve hayırlı değildir.

Rüyasında bir tek küçük bir çocukla kavga ettiğini gören kişi, rakiplerinden daha üstün bir konuma gelir.

Rüyasında bir devlet başkanı ile ağız kavgası yaptığını gören kişi, mali açıdan zarar görür ve şiddetli bir musibete uğrar.

Ağız kavgası kelimesinin rüya tabiri fark etmiş olduğunuz üzere kısa ve öz anlatılmıştır. Ancak rüya tabirlerinde unutmamanız gereken en önemli özellik rüyanızda görmüş olduğunuz diğer nesne ve eylemlerin açıklamalarına bakmak bunların hepsini bir araya getirerek anlam vermektir. Bunun için mutlaka sitemizin arama bölümünü kullanınız.
Dikkat etmeniz gereken başka önemli bir husus ise rüyanızı bir bütün olarak görüp ona göre değerlendirmeye çalışmanız gerekmektedir. Rüyalar her zaman size ilerisi için bilgi vermek için olmayabilir, günlük hayatınızda üzerine düşündüğünüz konular ile ilgili rüyalar görmeniz doğaldır. Baze ise rüyalar çok karmaşık ve anlam vermek bir o kadar güçtür. Bu durumlarda tabirlerden yararlandığınızda ve yorumlarken dikkat etmeniz gereken husus iyimser olarak yorumlamak olmalıdır.
Bir rüyayı tabir etmek, yorumlamak gerçekten zordur. Fakat bilmelisiniz ki burdaki açıklamalar yıllarca biriktirilmiş bilgilerin ve deneyimlerin ürünüdür.
Rüyanızda ana nesne olarak Çabalamak görmüş olabilirsiniz ama mutlaka diğer neslelerin de rüya tabirlerine bakarak rüyanızı bir bütün olarak anlamlandırmaya çalışınız.

“Rüyada Ağız kavgası Görmek” üzerine 2 yorum

  1. Annen ve babam kavga ediyorlar ve babaannemi dövüyor. Annem de “Baban ava gidince evi yakalım” diyor. Tam olarak evin yandığını görmedim, hatırlamıyorum.

  2. Rüyamda kendisini hiç tanımadığım bir emniyet müdürü ile ağız tartışması yapıyor, isteklerimi kabul ettiriyordum. Sizlere de teşekkür ederim böyle bir hizmet verdiğiniz için.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir