Rüyada Yelek Görmek

Rüyada yelek görmek, rüya sahibinin alacağı bir takım kötü haberler sonrası dert ve sıkıntı sahibi olacağına, hayatına kötü niyetli ve uğursuz insanların gireceğine, çok iyi gideceğini düşündüğü bir işin beklenmedik bir anda biteceğine, hayal kırıklığına uğrayıp üzüleceğine, sıkıntılı bir dönemin onu beklediğine delalet eder.

Rüyada yelek görmek, dertlerle uğraşmak anlamına gelir. Ayrıca bu rüya, olumlu bir iş, para ve kısmettir. 

Rüyada güzel bir yelek giydiğini görmek, gören kişi bekar ise hayırlı biriyle tanışacağına ve evleneceğine işarettir.

Ayrıca şu rüya tabiri ve yorumlara bakınız: Elişi

Rüyada Yelek Giydiğini Görmek

Rüyada yelek giydiğini görmek, rüya sahibinin yaşayacağı sıkıntılar ve zorluklar sonrası iş hayatından ve ailesi tarafından yardım ve destek göreceğine işarettir. Hayatında önemli bir sınav vermesi gerektiğine ve bu sınavda onun için önemli olan bir konu sınanacağına, hayatı boyunca ailesinin ve sevdiği yakınlarının desteğini ve yardımlarını hep üzerinde hissedeceğine işaret eder.

Rüyada yelek giydiğini görmek ne demek: Sıkıntıya, takım elbiseyle giyilmiş ise ağırbaşlılığa ve itabar görmeye delalet eder.

Rüyada Yelek Örmek

Rüyada yelek örmek, rüya sahibinin bir takım talihsiz olaylar, şanssızlıklar yaşayacağına, uğursuz bir döneme gireceğine, çevresinde kötü niyetli insanlar barındıracağına, sıkıntılı günler geçireceğine işaret eder. Bu rüyanın, rüya sahibini, çevresindeki insanlara ve yaşayacağı olaylara karşı dikkatli olması konusunda uyardığına yorulur.

Rüyada Yeşil Yelek Görmek

Rüyada yeşil yelek görmek, rüya sahibinin kariyerinde hedeflediği noktaya ulaşacağına, terfi alıp yükseleneceğine, kazancını arttıracağına, çevresi tarafından sevilen ve saygı görülen biri olacağına, daha önceden yaşamış olduğu talihsiz ve üzüntü verici olayları unutup geride bırakacağına, tüm dert ve sıkıntılarından kurtulup rahata kavuşacağına işaret eder. (Bkz. Yeşil Elbise Giymek)

Rüyada Beyaz Yelek Görmek

Rüyada beyaz yelek görmek, rüya sahibinin, tez vakitte onu çok sevindirecek hayırlı haberler alacağına ve bu haberler sonrasında hayatının yeni bir aşamasına geçeceğine yorulur. Maddi manevi ilerleme katedeceğine, kazancını artırıp zenginleşeceğine, uzun zamandır hayalini kurduğu fakat bir türlü adım atmaya cesaret edemediği isteklerini bir bir gerçekleştirmeye başlayacağına delalet eder. (Bkz. Beyaz Elbise)

Rüyada Beyaz Yelek Giymek

Rüyada beyaz yelek giymek, rüya sahibinin onu çok mutlu edecek hayırlı bir haber alacağına, uzun zamandır üzerinde düşündüğü bir konuda güzel gelişmelerin yaşanacağına, hayatını dolu dolu yaşayacağına, bulunduğu andan keyif alacağına, çektiği dertler ve sıkıntılar sonrasında rahatlığıa kavuşup mutlu olacağına delalet eder.

Rüyada Siyah Yelek Görmek

Rüyada siyah yelek görmek, rüya sahibinin hayatına bolluk ve bereketi çekeceğine, kazancının her geçen gün daha da artacağına, zenginleşeceğine, rahat ve bolluk içerisinde bir yaşam süreceğine, iş hayatında yükseleceğine, eline çok güzel ve hayırlı imkanların geçeceğine, dert ve sıkıntılarından çevresinin desteği ile birlikte kurtulacağına işaret eder. (Bkz. Siyah)

Rüyada Siyah Yelek Giymek

Rüyada siyah yelek giymek, rüya sahibinin kazancının her geçen gün daha da artacağına, borçları var ise kısa bir zaman içerisinde ödeyeceğine, yakın çevresinin ve sevdiklerinin verdiği destek ve güven sayesinde tüm sıkıntı ve dertlerini geride bırakacağına, eline geçen imkanları en iyi şekilde kullanıp hayatını güzelleştireceğine delalet eder.

Rüyada Mavi Yelek Görmek

Rüyada mavi yelek görmek, rüya sahibinin uzun zamandır içerisinde bulunduğu dert ve sıkıntılarından hiç beklemediği bir anda kurtulacağına, hiç beklenmedik bir yakınından alacağı yardımla bu sıkıntılarını geride bırakıp rahata ereceğine işaret eder. Amaçları doğrultusunda hareket ettiğinde beklediğinden daha iyi bir noktaya erişeceğine, kariyerinde yaşadığı streslerden bir süreliğine de olsa kurtulacağına mana gelir. (Bkz. Mavi)

Rüyada Kırmızı Yelek Görmek

Rüyada kırmızı yelek görmek, rüya sahibinin kendi yetenekleri ve maharetlerini kullanarak şöhrete kavuşacağına, çevresi tarafından saygın görülen birisi olacağına, bekar ise hayırlı bir kısmet ile tanışıp evleneceğine, işsiz ise iş sahibi olacağına işaret eder.

Rüyada Sarı Yelek Görmek

Rüyada sarı yelek görmek, rüya sahibinin hayatı boyunca bolluk ve bereket içerisinde yaşayacağına, kazancının hep bol olacağına, yeni bir iş kapısına ulaşacağına, kariyerinde yükseleceğine, eline geçen imkanları en iyi ve hayırlı olacak şekilde kullanacağına, ihtiyaç sahiplerine yardım edip hayır duaları toplayacağına işaret eder.

Rüyada Pembe Yelek Görmek

Rüyada pembe yelek görmek, rüya sahibinin kısmetinin ve şansının açılacağına, hiç beklemediği yer ve kişilerden fayda göreceğine, hayatı boyunca bolluk ve bereket içerisinde yaşayacağına, işi yok ise elinde olan bir miktar para ile yeni bir işe başlayacağına, işinde çok başarılı olup aranan biri haline dönüşeceğine delalet eder.

Rüyada Lacivert Yelek Görmek

Rüyada lacivert yelek görmek, rüya sahibinin hayatına çok iyi niyetli ve ona yardımı dokunacak biri ile tanışıp yeni arkadaşlıklar kuracağına, hayatına şansı ve kısmeti çekeceğine, kendine has yetenekleri ve kişiliği sayesinde işinde çok başarılı olup aranan biri haline geleceğine ve işinde cesur girişimlerde bulunup yükseleceğine delalet eder. ( Bkz. Lacivert)

Rüyada Yelek Almak

Rüyada yelek almak, rüya sahibinin sevdiği kişilerden beklediği geri dönüşü alamayıp hayal kırıklığına uğrayacağına, beklentilerinin gerçekleşmemesi sonucunda hayatına yeni bir yön vereceğine, hayatında büyük değişikliler yapacağına, iş veya hane değiştireceğine, karşısına yeni fırsat ve imkanların çıkacağına delalet eder.

Rüyada Yelek Görmek Diyanet

Rüyada yelek görmek Diyanet tabiri, rüya sahibinin bir takım dert ve sıkıntılarla uğraşmak zorunda kalacağına, bu sıkıntılar sonucunda ereceği rahatlıkla birlikte yaşamına bolluk ve kısmeti çekeceğine, bekar ise tanışacağı hayırlı bir kısmet ile evlilik kararı alacağına, evli ise mutlu ve huzurlu bir evlilik yaşayacağına işaret eder.

Rüyada Çelik Yelek Giymek

Rüyada çelik yelek giymek, rüya sahibinin korktuğu ve çekindiği bazı durumların yaşanmaması için kendince fazladan önemler aldığına, kendini bu dertlerden korumaya çalıştığına işaret eder. Kendi içine kapanma ve yalnızlaşma isteğine, çevresinde onu üzen insanların varlığına, çevresindeki insanların hal ve hareketlerine daha fazla dikkat etmesi gerektiğine yorulur.

Rüyada Yelek Satın Almak

Rüyada yelek satın almak, rüya sahibinin kendini çok yormadan ve çok çaba göstermeden kazancını arttıracağına, borçları var ise kısa bir süre içerisinde ödeyebileceğine, uzun zamandır kendisine dert ettiği bir konunun artık çözülüp açıklığıa kavuşacağına, kendisine imkansız ve zor gibi görünen bir işi hiç beklemediği kadar rahat bir şekilde tamamlayacağına delalet eder.

Rüyada Yelek Hediye Almak

Rüyada yelek hediye almak, rüya sahibinin onu çok sevindirecek hayırlı haberler alacağına, hayatında uzun zamandır beklediği hayırlı gelişmelerin yaşanacağına, yaşadığı maddi manevi sıkıntılarını çevresindeki sevdiklerinin desteği ve yardımı ile birlikte kolaylıkla çözeceğine ve hayatına başarı getirecek bazı yenilikler yapacağına işaret eder.

Rüyada Uzun Yelek Giymek

Rüyada uzun yelek giymek, rüya sahibinin çevresinden uzaklaşmak ve yalnız kalmak isteyip, kendi içine döneceğine, kendini dinleyip dert ve sıkıntılarına kendi kendine çare arayacağına, kendinde eksik veya yanlış gördüğü bazı kişilik özelliklerini farkedip bunları değiştirip geliştirmeye çalışacağına ve hayalini kurduğu isteklerine ulaşmak için sevdikleri ile birlikte planlar yapıp hedeflerine ulaşacağına işaret eder.

Yelek

“Rüyada Yelek Görmek” için bir yorum

  1. Merhaba, ben rüyamda annemin sırtında birçok yelek olduğunu gördüm. Bunlardan en üsttekini çıkarıyordu. Genel olarak ne anlama geldiğini yazarsanız çok sevinirim. İyi günler.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir