Rüyada Üzüm Bağı Görmek

Bağ ve asma görmek ev ve kadin ile, meyvesi malla, yapraklari saglikla, salkımlar rızıkla, sulamasi cinsi iliski ile, kütükleri şerefe ulaşmakla tabir olunur.

Rüyasında bir üzüm, bagi satin aldiğini gören, evlenir. Asmanin dallarindan su aldiğini gören bir kadından mal alir. Kis mevsiminde meyveli bağ görmek, mali zayi olmus ve zengin sanilmis olan bir kadinla yorumlanır.

Kirmani’ye göre; Bir üzüm bağı satin aldiğini gören, evlenir. Bağ kütüklerinin altını kazdığını gören sevince erişir. Bir asmanin altinda oturduğunu gören, dinin kuvvetine ve uzun bir ömre nail olur.

Bağbozumu görmek, yokluga ve sıkıntıya işarettir.

“Rüyada Üzüm Bağı Görmek” üzerine 3 yorum

  1. Bu aksam hanım görmüş. Benim de hoşuma gitti. Yorumlayabilirseniz çok sevinirim. Hanım yeşil hafif yüksek yemyeşil bir yere çıkmış . İlerde değişik evler varmış ama her taraf çok güzelmiş. Hanıma seslenmişler. Burası Sultan Süleyman?ın yeri. Zamanı gelince sizde buradan sepetlerinize kırmızı üzümler toplayacaksınız diye. Acaba manası nedir?

  2. Rüyamda amcam köyden uzakta bulunan üzüm bağını satmak istiyor. Biz de bağa bakmak için 2 kişi gidiyoruz fakat tarla çok büyük, ne başı ne sonu görünmüyor. Sonra biz bağın içinde gezerken bir bağın altından acayip sesler geldi. İyice baktık ki bir anne orangutan ve yavruları var. İlişmeden gittik fakat az ilerde kaçan insana benzeyen şişman koşarken de arkasını dönüp bize bakan bir başka bir orangutan gördük. Sonra kalabalık bir grup insan bizi esir aldı. İçinde bayanlar da vardı. Yürüyerek bir cadde kenarına geldik. Caddede yürüyen tanıdık birçok arkadaşım hiç bize bakmadan kol kola girmiş yürüyordu. Caddeyi kaplamışlardı. Sonra beni kurtardılar. Bu defa biz onları esir aldık. ben de bir bayanı esir aldım. Bayan arkadaşlar top oynamaya başladı bir ara. Ben de esir aldığım kızı tutup bana gelen topa onun arkasıyla vurdum. Sonra baya bir eziyet edince üzüldüm. Sonrasında da uyandım.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir