Rüyada Üzüm bağı Görmek

Bag ve asma görmek ev ve kadin ile, meyvesi malla, yapraklari saglikla, salkimlar rizkla, sulamasi cinsi iliski ile, kütükleri serefe ulasmakla tabir olunur. Rüyasinda bir üzüm, bagi satin aldigini gören, evlenir. Asmanin dallarindan su aldigini gören bir kadindan mal alir. Kis mevsiminde meyveli bag görmek, mali zayi olmus ve zengin sanilmis olan bir kadinla yorumlanir. Kirmani’ye göre; Bir üzüm bagi satin aldigini gören, evlenir. Bag kütüklerinin altini kazdigini gören sevince erisir. Bir asmanin altinda oturdugunu gören, dinin kuvvetine ve uzun bir ömre nail olur. Bag bozumu görmek, yokluga ve sikintiya isarettir.

Üzüm bağı kelimesinin rüya tabiri fark etmiş olduğunuz üzere kısa ve öz anlatılmıştır. Ancak rüya tabirlerinde unutmamanız gereken en önemli özellik rüyanızda görmüş olduğunuz diğer nesne ve eylemlerin açıklamalarına bakmak bunların hepsini bir araya getirerek anlam vermektir. Bunun için mutlaka sitemizin arama bölümünü kullanınız.
Dikkat etmeniz gereken başka önemli bir husus ise rüyanızı bir bütün olarak görüp ona göre değerlendirmeye çalışmanız gerekmektedir. Rüyalar her zaman size ilerisi için bilgi vermek için olmayabilir, günlük hayatınızda üzerine düşündüğünüz konular ile ilgili rüyalar görmeniz doğaldır. Baze ise rüyalar çok karmaşık ve anlam vermek bir o kadar güçtür. Bu durumlarda tabirlerden yararlandığınızda ve yorumlarken dikkat etmeniz gereken husus iyimser olarak yorumlamak olmalıdır.
Bir rüyayı tabir etmek, yorumlamak gerçekten zordur. Fakat bilmelisiniz ki burdaki açıklamalar yıllarca biriktirilmiş bilgilerin ve deneyimlerin ürünüdür.
Rüyanızda ana nesne olarak Çabalamak görmüş olabilirsiniz ama mutlaka diğer neslelerin de rüya tabirlerine bakarak rüyanızı bir bütün olarak anlamlandırmaya çalışınız.

“Rüyada Üzüm bağı Görmek” üzerine 3 yorum

  1. Bu aksam hanım görmüş. Benim de hoşuma gitti. Yorumlayabilirseniz çok sevinirim. Hanım yeşil hafif yüksek yemyeşil bir yere çıkmış . İlerde değişik evler varmış ama her taraf çok güzelmiş. Hanıma seslenmişler. Burası Sultan Süleyman?ın yeri. Zamanı gelince sizde buradan sepetlerinize kırmızı üzümler toplayacaksınız diye. Acaba manası nedir?

  2. Rüyamda amcam köyden uzakta bulunan üzüm bağını satmak istiyor. Biz de bağa bakmak için 2 kişi gidiyoruz fakat tarla çok büyük, ne başı ne sonu görünmüyor. Sonra biz bağın içinde gezerken bir bağın altından acayip sesler geldi. İyice baktık ki bir anne orangutan ve yavruları var. İlişmeden gittik fakat az ilerde kaçan insana benzeyen şişman koşarken de arkasını dönüp bize bakan bir başka bir orangutan gördük. Sonra kalabalık bir grup insan bizi esir aldı. İçinde bayanlar da vardı. Yürüyerek bir cadde kenarına geldik. Caddede yürüyen tanıdık birçok arkadaşım hiç bize bakmadan kol kola girmiş yürüyordu. Caddeyi kaplamışlardı. Sonra beni kurtardılar. Bu defa biz onları esir aldık. ben de bir bayanı esir aldım. Bayan arkadaşlar top oynamaya başladı bir ara. Ben de esir aldığım kızı tutup bana gelen topa onun arkasıyla vurdum. Sonra baya bir eziyet edince üzüldüm. Sonrasında da uyandım.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir