Rüyada Üzüm şırası Görmek

Rüyada üzüm şırası yapmak için koruk üzüm toplayan kişi bir düğün bir kına veya bir sünnet için ön hazırlıkları yapmaya başlayacağına delalet eder. Rüyada üzüm şırası içtiğini ve üzüm şırası içtikten sonra sarhoş olmaması gerektiği halde sarhoş olduğunu gören kişi istemeyeceği işlere bulaşır sonrasında pişman olur. Rüyasında keskin üzüm şırası tattığını gören kişi bir işe girişir ancak o işin zorluğunu görünce o işten vazgeçer ve başka bir iş aramaya koyulur. Rüyada evine gelen misafirleri üzüm şırası ikram ettiğini görmek arkadaşları için çok emek harcayacak onları bu emekleri ile mutlu edecek ve onların saygı ve taktirini kazanacak demektir. Rüyada üzüm şırasını kana kana içtiğini gören güzel ve huzurlu sofraların hayalini kuracak şekilde sıkıntıda olacağı şeklinde yorumlanır. Rüyada üzüm şırası ile abdest aldığını gören namazını kazaya bırakır ve bundan huzursuzluk duyar veya ibadetlerinde biraz aksamalar yaşayacak demektir.

Üzüm şırası kelimesinin rüya tabiri fark etmiş olduğunuz üzere kısa ve öz anlatılmıştır. Ancak rüya tabirlerinde unutmamanız gereken en önemli özellik rüyanızda görmüş olduğunuz diğer nesne ve eylemlerin açıklamalarına bakmak bunların hepsini bir araya getirerek anlam vermektir. Bunun için mutlaka sitemizin arama bölümünü kullanınız.
Dikkat etmeniz gereken başka önemli bir husus ise rüyanızı bir bütün olarak görüp ona göre değerlendirmeye çalışmanız gerekmektedir. Rüyalar her zaman size ilerisi için bilgi vermek için olmayabilir, günlük hayatınızda üzerine düşündüğünüz konular ile ilgili rüyalar görmeniz doğaldır. Baze ise rüyalar çok karmaşık ve anlam vermek bir o kadar güçtür. Bu durumlarda tabirlerden yararlandığınızda ve yorumlarken dikkat etmeniz gereken husus iyimser olarak yorumlamak olmalıdır.
Bir rüyayı tabir etmek, yorumlamak gerçekten zordur. Fakat bilmelisiniz ki burdaki açıklamalar yıllarca biriktirilmiş bilgilerin ve deneyimlerin ürünüdür.
Rüyanızda ana nesne olarak Çabalamak görmüş olabilirsiniz ama mutlaka diğer neslelerin de rüya tabirlerine bakarak rüyanızı bir bütün olarak anlamlandırmaya çalışınız.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir