Rüyada Üzüm Çubuğu Görmek

Nablusi Rüya Tabirleri: Rüyada görülen üzüm çubuğu onu eken kişi için saygınlık ve mevki göstergesidir

Asma ağacı varlıklı bir kadının varlığı şeklinde yorumlanır.

Rüyada asmanın kesilmiş dal ve budaklarından bir şeyler aldığını gören kimse, zengin bir kadının varlığından nasiplenir.

Ağacında asılmış ve sarkmış üzüm, itibar sahibi bir kadına işarettir.

Bir kimsenin rüyada bir asma ağacının mevsiminde olmadığı bir zamanda üstünde üzümler olduğunu görmesi zengin olmayıp da zenginmiş gibi davranan bir insanla tabir edilir.

Rüyada asma ağacını yaprağıyla beraber gören kimse, bir insandan her konuda fayda görecek, o insanda umduğundan fazlasını bulacak demektir.

Bekar kimse için asma ağacı görmek, sarışık sarmaşıklar misalı mutlu bir birlikteliği olacağına işaret eder.

Asma ağacının çardağı, hizmet etmeyi seven, varlıklı ve güler yüzlü bir kadına delalet eder. Üzüm bahçesi görmek de aynı şekilde tabir edilir.
 

Bir kimse rüyada başında asma ağacı bittiğini görse, o kimsenin başı kalabalıklaşacak birden fazla dertle uğraşacak demektir.

Rüyada bir asma altında oturduğunu görmek, uzun halis bir yaşam süreceğine, dinde ibadetlerini sağlıklı bir şekilde yerine getirmeye, dünya malından bir kar elde etmeye işaret eder.

Bir adamın rüyada bir asmanın dallarından su aldığını görmesi, bir kadından gelecek mirasa ve mala işarettir. Zira asma ağacı zengin kadınla tâbir edilir.
 

Kirmanî demiştir ki: Rüyada bir üzüm bağı satın aldığını veya ona sahip olduğunu görmek, iffetli ve zengin bir kadınla izdivaç yapmaya işaret eder.

Rüyada üzüm çubuğu diktiğinizi görmek, büyük saygınlık elde edeceğinize ve şerefli bir ömrünüz olacağına delalet eder.

 

Üzüm Çubuğu kelimesinin rüya tabiri fark etmiş olduğunuz üzere kısa ve öz anlatılmıştır. Ancak rüya tabirlerinde unutmamanız gereken en önemli özellik rüyanızda görmüş olduğunuz diğer nesne ve eylemlerin açıklamalarına bakmak bunların hepsini bir araya getirerek anlam vermektir. Bunun için mutlaka sitemizin arama bölümünü kullanınız.
Dikkat etmeniz gereken başka önemli bir husus ise rüyanızı bir bütün olarak görüp ona göre değerlendirmeye çalışmanız gerekmektedir. Rüyalar her zaman size ilerisi için bilgi vermek için olmayabilir, günlük hayatınızda üzerine düşündüğünüz konular ile ilgili rüyalar görmeniz doğaldır. Baze ise rüyalar çok karmaşık ve anlam vermek bir o kadar güçtür. Bu durumlarda tabirlerden yararlandığınızda ve yorumlarken dikkat etmeniz gereken husus iyimser olarak yorumlamak olmalıdır.
Bir rüyayı tabir etmek, yorumlamak gerçekten zordur. Fakat bilmelisiniz ki burdaki açıklamalar yıllarca biriktirilmiş bilgilerin ve deneyimlerin ürünüdür.
Rüyanızda ana nesne olarak Çabalamak görmüş olabilirsiniz ama mutlaka diğer neslelerin de rüya tabirlerine bakarak rüyanızı bir bütün olarak anlamlandırmaya çalışınız.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir