Rüyada Üzüm Çubuğu Görmek

Nablusi Rüya Tabirleri: Rüyada görülen üzüm çubuğu onu eken kişi için saygınlık ve mevki göstergesidir.

Rüyada asma ağacı görmek varlıklı bir kadının varlığı şeklinde yorumlanır.

Rüyada asmanın kesilmiş dal ve budaklarından bir şeyler aldığını gören kimse, zengin bir kadının varlığından nasiplenir. Ağacında asılmış ve sarkmış üzüm, itibar sahibi bir kadına işarettir.

Bir kimsenin rüyada bir asma ağacının mevsiminde olmadığı bir zamanda üstünde üzümler olduğunu görmesi zengin olmayıp da zenginmiş gibi davranan bir insanla tabir edilir.

Rüyada asma ağacını yaprağıyla beraber gören kimse, bir insandan her konuda fayda görecek, o insanda umduğundan fazlasını bulacak demektir.

Rüyada bekar kimse için asma ağacı görmek, sarışık sarmaşıklar misali mutlu bir birlikteliği olacağına işaret eder. Asma ağacının çardağı, hizmet etmeyi seven, varlıklı ve güler yüzlü bir kadına delalet eder. Üzüm bahçesi görmek de aynı şekilde tabir edilir. 

Bir kimse rüyada başında asma ağacı bittiğini görürse, o kimsenin başı kalabalıklaşacak birden fazla dertle uğraşacak demektir.

Rüyada bir asma altında oturduğunu görmek, uzun halis bir yaşam süreceğine, dinde ibadetlerini sağlıklı bir şekilde yerine getirmeye, dünya malından bir kar elde etmeye işaret eder.

Bir adamın rüyada bir asmanın dallarından su aldığını görmesi, bir kadından gelecek mirasa ve mala işarettir. Zira asma ağacı zengin kadınla tâbir edilir. 

Kirmanî demiştir ki: Rüyada bir üzüm bağı satın aldığını veya ona sahip olduğunu görmek, iffetli ve zengin bir kadınla izdivaç yapmaya işaret eder.

Rüyada üzüm çubuğu diktiğini görmek, büyük saygınlık elde edeceğinize ve şerefli bir ömrünüz olacağına delalet eder.

Ayrıca bkz: Rüyada Üzüm Şerbeti Görmek, Rüyada Üzüm Bağı Görmek 

Üzüm Çubuğu

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir