Rüyada Uzay Görmek

Rüyada uzaya gittiğini görmek, rüyayı gören kimsenin yeni olaylara şahit olacağına işarettir. Bu rüyayı görenin güveni ve inancı artar.

Ayrıca şu rüya tabiri ve yorumlara bakınız: Evren, Ay

Rüyada uzay görmek, daha önce yaşamadığınız yeni bir olay ile karşılaşacağınıza işaret eder. Uzayın kendisi gibi bilinmeyen yenilikleri keşfedeceğinize tabirdir. Bunun yanı sıra uzay görmek, rüya sahibinin olgunlaşacağı anlamına da gelir. 

‌Rüyada Uzaylı Görmek

‌Rüyada uzaylı görmek, böyle bir rüya görmenin birçok farklı tabiri bulunmaktadır. Asıl olan her rüyada olduğu gibi uyanır uyanmaz ne hissettiğinizdir. Bu rüyanın ardından olumlu hislerle uyanmak maddi kazanç sağlayacağınıza, huzura ve refaha erişeceğinize ama özellikle hayallerinize kavuşacağınıza işaret eder. Olumsuz hislerle uyanmanız ise para kaybına ve sevdiğiniz bir insanın hayatınızdan çıkmasına yorulur. Kötü olarak uyanmanız demek çevrenize karşı yabancılaşacağınız anlamına da gelir. 

Rüyada Uzaya Gittiğini Görmek 

‌Rüyada uzaya gittiğini görmek, karşılaşacağınız yenilikleri ifade eder. Daha önce hiç görmediğiniz ve duymadığınız güzelliklerin sizi bulacaktır. Seyahat ve konaklamaya yorulduğu gibi kurulan yeni ticaret anlaşmalarına da işaret edilir. 

Rüyada Uzaya Gitmek 

‌Rüyada uzaya gitmek, her anlamda hayatınızın olumlu bir yönde ilerleyeceğine delalettir. Refah seviyenizin artması ve problemlerinizin kökünden çözüleceği anlamlarını taşır. 

Rüyada Uzay Gemisi Görmek 

‌Rüyada uzay gemisi görmek, uzun sürecek güzel gelişmelerin sizi bulacağına işaret eder. Peşinde olduğunuz işlerin yada gerçekleşmesi için çabaladığınız hayallerin olumlu sonuç bulması an meselesi olacaktır. Uzay gemisi görmek, başınıza açılacak dertleri de simgeler. Ancak bu dertlerin üstesinden güçlü bir şekilde kalkabileceğiniz de yorumlanmaktadır. (Bkz. Gemi)

Rüyada Uzaya Çıkmak 

‌Rüyada uzaya çıkmak, son zamanlarda gerçekleşmesini istediğiniz şeylerin hayırlısı ile gerçekleşeceğine işaret eder. Özellikle bu dönemde girişimde bulunduğunuz işlerin hayır ile sonuçlanacağı anlamını taşır. 

‌Rüyada Uzay Aracı Görmek 

Rüyada uzay aracı görmek, genel anlamda güzelliklerin sizi bulacağı anlamına gelir ve sıkıntılardan kurtuluşa müjde eder. Astronomiye ilgi duyacağınıza işaret eder. Uzay aracı açık bahtı da ifade etmektedir.

Rüyada Uzay Mekiği Görmek 

Rüyada uzay mekiği görmek, çaba sarf edeceğiniz uzun ve meşakkatli bir yola işaret eder. Bu yol bir ticaret anlaşması olabileceği gibi bir hedef bir ilişki yada bir durumda olabilir. Önemli olan şey sabretmeli ve pes etmeyerek hedefinize ulaşmak için çabalamaya devam etmenizdir. 

Rüyada Uzay Aracına Binmek 

‌Rüyada uzay aracına binmek, böyle bir rüya hayallerinizin sonunda gerçek olacağı anlamına gelir. Ancak gerçekleşmesini umut ettiklerinizin kısmen gerçekleşmesi ve karşılığında şükür de bulunmanız sizin için çok daha hayırlı olacağına yorulur. 

Rüyada Uzaya Gitmek için Hazırlanmak 

‌Rüyada uzaya gitmek için hazırlanmak, sizi bulacak hayırlara hazırlık demektir. Hem maddi anlamda hem de manevi olarak doyuma ulaşacağınıza ve bilgelik kazanacağınıza işaret edilir. Ancak burada önemli olan nokta iyilik ve güzelliklerin sizi bulması için sizin de arayış içinde olmanız gerektiğidir. Uzaya gitmek için hazırlık yapmak, kendinizi hangi alanda geliştirmek istiyorsanız, bunun için harekete geçmeniz anlamını taşır. 

Rüyada Uzaya Uçmak 

‌Rüyada uzaya uçmak görmek, rüya sahibi için olumlu anlam taşır. Çünkü başlı başına rüyada uçmak bile hayra ve bu hayra erişmeye işaret eder. Uzaya uçmak yükselme anlamı taşır. Duygusal anlamda derinleşmeniz ve yoğun duygu yüklü günler sizi beklemesi demektir. 

Rüyada Uzay Boşluğu Görmek 

‌Rüyada uzay boşluğu görmek, yaptığınız hatalara ve neticesinde dersler çıkarıp, alim olma yolunda ilerleyeceğinize işarettir. Uzay boşluğu sıkıntı sonunda olgunlaşmanın göstergesidir. Geri dönüşü, kalkışı ve ilerlemeyi simgeler. Bela sonrası ferahın gelişidir. (Bkz. Gezegen, Zuhal Yıldızı)

Rüyada Uzay Aracının Düştüğünü Görmek 

‌Rüyada uzay aracının düştüğünü görmek, sizin için bir işin sonlanacağına işarettir. Aynı zamanda başka başka fırsatların karşınıza çıkacağına delalet eder. Hayatınızda edindiğiniz yüklerin hafiflemesi ve hatta bitmesi anlamına da gelir.

Uzay

“Rüyada Uzay Görmek” üzerine 14 yorum

 1. Rüyada uçan dairenin yeryüzüne geniş bir arazinin içindeki çukura indiğini gördüm, havadan ve karadan tüm askerlerimiz oraya toplandılar. Ben ve çocuklarım kayalığın üzerine hamak kurmuşuz, bizim varlığımızı fark eden uzaylı bir genç kız ile kısa konuşmam oldu. Askerlere gördüklerimi anlattım ve yakın civarda oturan tüm halkın zillerine basıp uyardım, ayağıma biraz büyük gelebilecek bir çift çarık tarzı ayakkabı gördüm uzaylılarınmış, ayağıma giydim. İnsan kılığına ve ölmüşlerimizin kılığına girerek halkın arasına dağıldıklarını görüyor ve onları deşifre ediyorum. Kimisi de çakal şeklinde oldular bana saldırdılar. Üzerime gelenleri tek alimle kavradığım gibi uçurumdan aşağı attım. Kaçmak için binaların içine giriyoruz fakat oralarda da olduklarını görüyorum. Çok ayrıntılı ve uzun bir rüyaydı kısaca anlatmaya çalıştım. Yorumlayabilir misiniz? Teşekkürler

 2. Hocam ben rüyamda devlet görevlisi olarak mekikle aya gönderiliyorum. Ayın zemininde geziyorum incelemeler yapıyorum. Bana bu rüyanın ne anlama geldiğini söyler misiniz?

 3. Selamlar ben rüyamda ayın parlak olduğunu ve kenarlarının karanlık bölge ile aydınlık bölgenin birleştiği yerde ateş yanıyordu ve ayda yaşadığımı gördüm. Uzayın boşluğuna baktım da yıldızlarda okuyamadığım bir şekilde yazı olduğunu gördüm ve o yazıları görmediğim bir kişi tarafından ayet dediğini duydum. Bu rüyamın anlamı nedir? Bu konu da yardımcı olursanız sevinirim. Şimdiden teşekkürler.

 4. Ben rüyamda uzaydayken iki güneş gördüm. Tabiri nasıl yorumlanır? E postadan acil olarak mesaj gönderir misiniz?

  1. Ben rüyamda bir uzay gemisinin boş büyük bir araziye indiğini gördüm. Bir süre sonra da uzaylıların birkaçı galiba en son hatırladığıma göre ellerinde silahlar vardı. Hava da karanlıktı. Onlara yaklaşan insanları ilk önce bir şey yapıp silahlarıyla yapıyorlardı bir şeyler. Sonra da onları havada döndürüp fırlatıp atıyorlardı. Eeee sonara da gemilerine binip oradan gidiyorlardı ve rüyamda babam da vardı. Bunun cevabını bana yazarsanız çok mutlu olurum. Ben daha küçük olduğum halde tuhaf tuhaf rüyalar görüyorum.

  2. Hamza 2 kadın arasında kalmışsın. Hayatın 2 ye bölünmüş ama dikkat et. Güneş, aydınlık olduğu kadar aynı zamanda sıcaktır. Ateşle oynama sana tavsiyem, yoksa çok şeyi kaybedersin.

 5. Ben rüyamda çok büyük ve çok parlak yıldızlar gördüm. Yıldızların önünden uzay gemisi geçiyordu. Ben de tabletle onların resmini çekmeye çalışıyordum. Hatırladığım kadarıyla bir geminin içindeydim ve benden başka insanlar da vardı. 3-4 tanesini tanıyorum ama kimler olduğunu unuttum.

 6. Rüyamda mavi ve kırmızı çiçekler topladım ekmek için birde sürekli toprağa dokundum. Ne demek olabilir ki?

 7. Rüyamda kendime uzay gemisi alıyordum ve dünyanın çeşitli bölgelerine iniyordum. Yere inmek için farklı, ufak bir araç kullanıyordum. Sonra havada bekleyen ana gemime geri dönüyordum. Tam olarak anlamı nedir?

 8. Ben rüyamda parlak bulutlar birden geri çekilip aniden bir uzay gemisi gördüm. Uzay gemisi yavaş yaklaşıp birden bir boşluğa düştü ve sesi çok yüksekti. Ne anlama geliyor acaba, yardımcı olabilir misiniz?

 9. Galaksi kadar kalabalık yıldız takımı gördüm. 12. uzaymış orası ve gelen akımlar, dalgalar vardı.

 10. Rüyamda 2030 yılındayız, babam mucit olmuş, kapılara dokununca kapılardan roket bile çıkıyor. Beni ve yanımdaki tanımadığım ama tanıdığım söylenen birini yakalamaya çalışıyorlar. Kapana sıkışıyoruz. Kapıya dokununca roket çıkıyor kaçıyoruz ve marsa gönderilmek üzere bir rokete biniyoruz. Uçma içgüdüsünü mükemmel kontrol ediyoruz ama nesnelerle uçabiliyoruz. İnsanlar bizi yakalamak istese de izimizi kaybettiriyoruz ve mars roketine binince uyanıyorum. Nesnelerle hiç korkmadan balkonlardan vs. atlayıp ayaklarımızla çalıştırabiliyoruz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir