Rüyada Uzay Görmek

Rüyada uzaya gittiğini görmek, rüyayı gören kimsenin yeni olaylara şahit olacağına işarettir. Bu rüyayı görenin güveni ve inancı artar.

Ayrıca şu rüya tabiri ve yorumlara bakınız: Uzaylılar Görmek

Uzaya gittiğini görmek, rüyayı gören kimsenin yeni olaylara şahit olacağına işarettir. Bu rüyayı görenin güveni ve inancı artar

Rüyasında uzaya gittiğini gören kimse bir hikmet sahibi olur, olgunlaşır ve huzur bulur.

Rüyada uzayda bir uçan dairede bulunduğunu ve birtakım yıldızlara inip dolaştığınızı görmek, her hususta hayal ettiğiniz şeylerin şimdilik hakikat olamayacağına, fazla ve olmayacak şeyler hayal ettiğinize işarettir.

Uzay rüyaları çok değerlidir ve dikkatle yorumlanmalıdır. Uzaya gittiğini görmek; kimsenin bilmediği, görmediği, işitmediği olaylara tanık olur. Güveni ve inancı artar. Uzaya çıktığını ve dolaştığını gören, olgunlaşır ve hikmet sahibi olur.

Uzay rüyaları çok değerlidir ve dikkatle yorumlanmalıdır. Uzaya gittiğini gören, kimsenin bilmediği, görmediği, işitmediği olaylara tanık olur. Güveni ve inancı artar. Uzaya çıktığını ve dolaştığını gören, olgunlaşır ve hikmet sahibi olur.

Uzay

“Rüyada Uzay Görmek” üzerine 14 yorum

 1. Rüyada uçan dairenin yeryüzüne geniş bir arazinin içindeki çukura indiğini gördüm, havadan ve karadan tüm askerlerimiz oraya toplandılar. Ben ve çocuklarım kayalığın üzerine hamak kurmuşuz, bizim varlığımızı fark eden uzaylı bir genç kız ile kısa konuşmam oldu. Askerlere gördüklerimi anlattım ve yakın civarda oturan tüm halkın zillerine basıp uyardım, ayağıma biraz büyük gelebilecek bir çift çarık tarzı ayakkabı gördüm uzaylılarınmış, ayağıma giydim. İnsan kılığına ve ölmüşlerimizin kılığına girerek halkın arasına dağıldıklarını görüyor ve onları deşifre ediyorum. Kimisi de çakal şeklinde oldular bana saldırdılar. Üzerime gelenleri tek alimle kavradığım gibi uçurumdan aşağı attım. Kaçmak için binaların içine giriyoruz fakat oralarda da olduklarını görüyorum. Çok ayrıntılı ve uzun bir rüyaydı kısaca anlatmaya çalıştım. Yorumlayabilir misiniz? Teşekkürler

 2. Hocam ben rüyamda devlet görevlisi olarak mekikle aya gönderiliyorum. Ayın zemininde geziyorum incelemeler yapıyorum. Bana bu rüyanın ne anlama geldiğini söyler misiniz?

 3. Selamlar ben rüyamda ayın parlak olduğunu ve kenarlarının karanlık bölge ile aydınlık bölgenin birleştiği yerde ateş yanıyordu ve ayda yaşadığımı gördüm. Uzayın boşluğuna baktım da yıldızlarda okuyamadığım bir şekilde yazı olduğunu gördüm ve o yazıları görmediğim bir kişi tarafından ayet dediğini duydum. Bu rüyamın anlamı nedir? Bu konu da yardımcı olursanız sevinirim. Şimdiden teşekkürler.

 4. Ben rüyamda uzaydayken iki güneş gördüm. Tabiri nasıl yorumlanır? E postadan acil olarak mesaj gönderir misiniz?

  1. Ben rüyamda bir uzay gemisinin boş büyük bir araziye indiğini gördüm. Bir süre sonra da uzaylıların birkaçı galiba en son hatırladığıma göre ellerinde silahlar vardı. Hava da karanlıktı. Onlara yaklaşan insanları ilk önce bir şey yapıp silahlarıyla yapıyorlardı bir şeyler. Sonra da onları havada döndürüp fırlatıp atıyorlardı. Eeee sonara da gemilerine binip oradan gidiyorlardı ve rüyamda babam da vardı. Bunun cevabını bana yazarsanız çok mutlu olurum. Ben daha küçük olduğum halde tuhaf tuhaf rüyalar görüyorum.

  2. Hamza 2 kadın arasında kalmışsın. Hayatın 2 ye bölünmüş ama dikkat et. Güneş, aydınlık olduğu kadar aynı zamanda sıcaktır. Ateşle oynama sana tavsiyem, yoksa çok şeyi kaybedersin.

 5. Ben rüyamda çok büyük ve çok parlak yıldızlar gördüm. Yıldızların önünden uzay gemisi geçiyordu. Ben de tabletle onların resmini çekmeye çalışıyordum. Hatırladığım kadarıyla bir geminin içindeydim ve benden başka insanlar da vardı. 3-4 tanesini tanıyorum ama kimler olduğunu unuttum.

 6. Rüyamda mavi ve kırmızı çiçekler topladım ekmek için birde sürekli toprağa dokundum. Ne demek olabilir ki?

 7. Rüyamda kendime uzay gemisi alıyordum ve dünyanın çeşitli bölgelerine iniyordum. Yere inmek için farklı, ufak bir araç kullanıyordum. Sonra havada bekleyen ana gemime geri dönüyordum. Tam olarak anlamı nedir?

 8. Ben rüyamda parlak bulutlar birden geri çekilip aniden bir uzay gemisi gördüm. Uzay gemisi yavaş yaklaşıp birden bir boşluğa düştü ve sesi çok yüksekti. Ne anlama geliyor acaba, yardımcı olabilir misiniz?

 9. Galaksi kadar kalabalık yıldız takımı gördüm. 12. uzaymış orası ve gelen akımlar, dalgalar vardı.

 10. Rüyamda 2030 yılındayız, babam mucit olmuş, kapılara dokununca kapılardan roket bile çıkıyor. Beni ve yanımdaki tanımadığım ama tanıdığım söylenen birini yakalamaya çalışıyorlar. Kapana sıkışıyoruz. Kapıya dokununca roket çıkıyor kaçıyoruz ve marsa gönderilmek üzere bir rokete biniyoruz. Uçma içgüdüsünü mükemmel kontrol ediyoruz ama nesnelerle uçabiliyoruz. İnsanlar bizi yakalamak istese de izimizi kaybettiriyoruz ve mars roketine binince uyanıyorum. Nesnelerle hiç korkmadan balkonlardan vs. atlayıp ayaklarımızla çalıştırabiliyoruz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir