Rüyada Tarak Görmek

Rüyada tarak görmek, genç ve bekar bir kız için mesut olacağı bir erkekle izdivaca; bekar bir erkek için şiddet ve sıkıntıya veya sabırlı bir kadına işarettir.

Ayrıca bakabileceğiniz rüya tabirleri: Toka, Saç

Rüyada yeni bir tarak görmek, yola çıkılacağının işaretidir. Eski bir tarak, uzaklardan bir haber alır. Başına süslü tarakla taradığını görmek, bekarlar için güzel bir evliliğe yorumlanır. Rüyayı gören bekar ise evleneceğine, tarak metal ise despot bir erkeğin hayatınıza girmesine, bazen de münafık arkadaşlara işaret eder. Yol ile ilgili haberdir. Başa tarak takmak ise bekar kızlar için evliliktir.

Rüyada tarak görmek ve tarakla taranmak, kancık işlerinizin bir düzene sokulmasi için çalıştığınıza; başka birine tarak vermek, bulunduğunuz işte rakiplerinizin olduğuna delalet eder. Bazılarına göre; rüyada tarak görmek, dostları ile veya dost görünen kötü kalpli kişilerle tabir olunur. Demir tarak faydası dokunacak bir adamdır. 

Rüyada tarakla tarandığını görmek; hayır, menfaat, ferah, borcunu ödemek, muradının olması, sünnetleri yerine getirmek ziynet ve para ile yorumlanır. 

Bir başka rivayete göre de: Rüyada tarak görmek, faydalı bir kimseye işarettir. Bazı tabirciler tarak, sevinç ve neşeye işarettir, demişlerdir.

Rüyada yeni bir tarak almak, yoldur. Eski bir tarak alan ya da bulan uzak yoldan bir haber alır. Başına süslü tarak taktığını gören bekar bir kadın mutlu bir evlilik yapar.

Rüyada tarak görmek ve bu tarakla saçını taradığını görmek, şanslı bir kimse olduğunuza ve güzel bir haber alacağınıza işarettir.

Tarak

“Rüyada Tarak Görmek” üzerine 4 yorum

  1. Merhabalar erkek arkadaşım rüyasında saçımı tarayıp başka bir erkeğe hazırlanmama yardım ettiğini görmüş rüyasında. Yorumlarsanız sevinirim. Şimdiden teşekkürler. 

  2. Rüyamda tarağıma hayvan pisliği bulaştı, yıkayıp yine kullanacaktım. Hayvan gübresi ile sebze dikiyordum. Yorumlarsanız sevinirim.

  3. Rüyamda tahta bir tarak gördüm ve tarakla saçımı tararken tarak kırılıyordu. Yorumlarsanız sevinirim. Teşekkürler.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.