Rüyada Taramak Görmek

Rüyada saç taramak, rüyada kişi saçlarını tarıyor ise yola gider.

Rüyada taramak görmek, pek hayırlı olarak yorumlanmaz. Sizi çok üzüp moralinizi bozacak durumlarla karşı karşıya kalacağınızı işaret eder. Bu can sıkıcı olaylardan çok etkilenip ruh sağlığının bozulacağını ifade eder. Ayrıca iş yerinizde de birtakım aşılması güç sorunlar yaşayacağınızı rivayet eder. Bunları düzeltmek ve patronlarınıza güzel haberler vermek için gece gündüz çalışacağınızı gösterir.

Saçla ilgili diğer rüya tabirleri için bakınız: Saç Örmek, Saç Yıkamak, Saç Kesmek, Saç Tarayıcısı, Saç Boyatmak

Rüyada taramak görmenin başka bir anlamı ise sudan sebeplerden dolayı samimi bir arkadaşınızla kısa süren bir küslük yaşayacağını ifade eder. Sizi barıştırmak için araya giren tanıdıklar olsa bile bu kişilerin çabalarının sonuçsuz kalacağını gösterir. 

Rüyada taramak görmek ne demek, yolculuk etmek olarak yorumlanmıştır. Planlamadan ani bir kararla bir yakınınızı ziyarete gideceğini işaret eder. Bu ziyaretten moral depolamış olarak geri döneceğinizi rivayet eder. 

Rüyada Saç Taramak 

Rüyada saç taramak, bazı açıdan olumlu bazı durumlara göre de olumsuz bir şekilde tabir edilmiştir. Rüyada saç taramak, iyilik yapmayı seven merhametli biri olduğunuza delalet eder. Bu yüzden zor düşen kimselere yardım etmekten çekinmeyeceğinizi ve insanları mutlu edeceğini gösterir. Bu rüyanın olumsuz yorumu ise bazı mali nedenlerden dolayı işinizde yaşayacağınız birtakım problemlere alamet eder. Bir iş yeri sahibiyseniz borçlarınız yüzünden iş yerinizi kapatmak zorunda kalacağınıza delalet eder. Şayet bir yerde eleman olarak çalışıyorsanız işinizdeki satışların az olması nedeniyle işten çıkarılacağınızı rivayet eder. 

Rüyada Saçını Taramak

Rüyada saçını taramak, bir kimseye arka çıkmak ve destek olmak manalarına gelir. Haksızlığa uğradığını düşündüğünüz bir arkadaşınıza manevi destekte bulanacağınızı işaret eder. Arkadaşınıza iftira eden bu kimselere karşı onu ezdirmeyeceğinizi ve bütün gücünüzle yanında duracağınızı gösterir.

Rüyada saçını taramak başka bir rivayete göre, bir kişiyle yaşadığınız problemleri çözmek isteyeceğinizi ancak bu kişinin size olumlu cevap vermeyeceğini işaret eder. Neden böyle bir şey yaptım diye günlerdir düşündüğünüz bir meseleyi arkadaşınızla konuşacağınızı ifade eder. Ancak arkadaşınızın size beklediğiniz tepkiyi vermeyeceğini rivayet eder. 

Rüyada Kendi Saçını Taramak Görmek 

Rüyada kendi saçını taramak görmek, ailenize daha çok özen göstereceğinizi ve aile bağlarını kuvvetlendireceğinizi işaret eder. Ailenizi daha çok arayıp soracağınızı ve onları huzurlu hissettirmek için elinizden geleni yapacağınızı ifade eder.

Rüyada kendi saçını taramak görmek, duyarlı ve vicdanlı bir kişi olduğunuzdan başkalarının sorunlarına da kayıtsız kalamayacağınızı gösterir. Başkası açken tok yatmayı ya da diğerleri huzursuzken mutlu olmayı beceremeyeceğinizi ifade eder. Bu durumları düzeltmek için maddi ve manevi anlamda gücünüzün yettiğince destek olacağınızı temsil eder. 

Rüyada Başkasının Saçını Taramak 

Rüyada başkasının saçını taramak, hayal kırıklığı yaşamak ve bu duruma çok içerlenmek olarak tabir edilir. Çok yakın bir dostunuzun arkanızdan konuştuğunu duyunca çok şaşıracağınızı ve büyük üzüntü duyacağınızı ifade eder. Hiç böyle bir şey beklemediğinizden kimseye bir daha eskisi gibi güvenmeyeceğinizi rivayet eder. 

Rüyada başkasının saçını taramak ünlü bir rüya tefsircisine göre, birine kefil olmak anlamına gelir. Bir yakınınızın işe girmesi için tanıdık bir işverene o kişi için kefil olacağınızı işaret eder. Kefil olduğunuz bu kişinin başarılarına ve çalışkanlığına çok güvendiğinizden işe alınması için ikna edeceğinizi rivayet eder. 

Rüyada Tarak Bulmak 

Rüyada tarak bulmak, sonu hayırlı biten bir ilişki yaşayacağınızı işaret eder. Yeni tanışacağınız bu kişiyle olan samimiyetinizin kısa sürede ilerleyeceğini ve resmiyete döküleceğini ifade eder. Ayrıca bu rüyanın diğer bir anlamı başarılarınızı duyuracağınız ve performansınızın ne denli yüksek olduğunu göstereceğiniz bir işe gireceğini rivayet eder.

Taramak

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir