Rüyada Saç kesmek Görmek

Rüyada saçinizi kestirdiğinizi görmek, bir para cezasi vereceginizi gösterir. Kesilen saçin önünüze düstügünü görmek, bir suçtan dolayi mahkemelik olacaksiniz demektir.

Saç kesmek

“Rüyada Saç kesmek Görmek” üzerine 45 yorum

 1. Yeğenim (erkek)şuan 7 aylık ama ben rüyamda onun 3-4 yaslarındaki halini gördüm tras makinesiyle saçlarını 1 numara kestim çok beğendi teşekkür etti bana rüyamı yorumlarsanız çok sevinirim. İyi günler.

  1. Rüyada birilerinin saçını kesmek günah işlediğini ve o günahını örtmen için elinden geleni yap, ondan af dile ve kendini affettirmeye çalış demektir. Şayet o seni affetmiyorsa Allah’a tövbe etmeni ve ondan bağışlanma dilenmelisin. Tabi sen kime kötülük yaptığını biliyorsundur, ondan hemen özür dilemelisin.

 2. Oğlum 4 yaşında rüyamda saçını kesilmiş gördüm yani çok aşırı kısaydı ve önleri karmakarışıktı. Teyzesi saçını kestirmişti.

 3. Ölen amcamı rüyamda gördüm. Sözde yaşıyordu. 15 yıldır yurtdışında saklanıyordu. Gittim yanına o esmer suratı bembeyazdı. Dizlerine çöktüm. Nasıl ağladım, nasıl ağladım, nasıl sarıldım, içime soktum, resmen. Sonra gittik evlerine bütün aile mutlu, huzurluydu, çok güzeldi. Hayatımda gördüğüm en güzel rüyaydı 🙂

 4. Rüyamda ölmüş annemin saçlarını babamla birlikte kesiyoruz ama annemin saçları çok kıvırcık. Aslında düzdü annemin saçları ve soruyorum anneme “Neden saçların bu kadar kıvırcık diye senin gençlik resimlerinde hiç kıvırcık olarak görmedim” diyorum ama annem cevap vermiyor bana… Bunun anlamı nedir, öğrenebilir miyim lütfen? Teşekkürler.

 5. Berberde çırak olarak çalışmaya başlıyorum sonra ustam “Artık sen de ustasın” diyor ve müşterinin saçını kesmemi istiyor. İlk müşterim halaoğlu ama ben bu iş için uygun tarak ve makası arıyorum. Biraz oyalanıyorum, hata yapmamak için.

 6. Annem rüyasında benim saçlarımı tarayıp yanları bırakıp ortasını kökünden kestiğimi görmüş ve buna çok ağladığını görmüş. Çok merak ettim. Yorumlar mısınız?

 7. Merhaba ablam rüyasında benim saçımı yanlışlıkla kestiğini görmüş. Bu ne anlama gelir?

 8. Rüyada saçlarımı kendim kestim ve sonra kısa kestiğim için üzüldüm. Birazda yamuk kesmiştim. Ne anlama geliyor?

 9. Rüyamda sürekli saçımı yapmaya çalışan bir adam, tanımıyorum. Bir türlü yapamadı. Saçıma değişik tokalar taktı, şekil vermek için. Saç bitti derken, ucundan kesti. Ben hiç sesimi çıkaramadım, neden kesiyorsun diye. Yorumlarsanız sevinirim.

 10. Rüyamda telefon geliyor. 12 yaşındaki oğlum, birkaç öğretmenini yaralamış. Yanına gittiğimde o bir odada ve oynuyor. Bu arada onun saçlarını doktorlar sıfıra vuruyorlar. Yorumlarsanız çok sevinirim. Teşekkürler 🙂

 11. Rüyamda sabah kalktığımda saçımın yarısının kesilmiş olduğunu gördüm. Bir hastalık gibiydi, ağlayıp etrafımdakilere bakıyordum. Ve onlar bana gülüyorlardı. Yorumlarsanız çok sevinirim.

 12. Merhaba ben rüyamda kendi saçımı kesiyordum ve daha sonra ağlıyordum. “Çok kısa olmuş, düğünde ne yapacağım?” diye. Bu olaylar geçtikten sonra rüyamda saçımın eskisi kadar olmasa da uzadığını ve bakımlı olduğunu gördüm. Aynı rüyada dışarı gidiyorum ve parmağımdaki yüzüğün olmadığını fark ediyorum. Arayıp, onu da buluyorum.

 13. Ben İstanbul’da yaşıyorum. Rüyamda yeni evlenen bir arkadaşımın memleketim olan Zonguldak’ta üstelik benim evimde, yeniden gelinlik giyip evlendiğini gördüm. Ben de düğüne katılmak için kuaföre gitmişim. Saç yaptıracağım ama kuaför saçlarımı kısacık kesmiş. Saçlarımı kısa kestiği için kuaförle kavga ediyorum ve bu esnada da düğünü kaçırıyorum. Yorumlayabilir misiniz? Teşekkürler.

 14. Selam. Rüyamda oğlumun saçları beline kadar uzamıştı ve bir tarafında saç yoktu. Saçlarını küt kesiyordum. Birden bütün saçı dökülmüş, kel olduğunu ve kafasının arka kısmında küçük bir şişlik olduğunu gördüm. Saçı çok az ön kısmında kalmış. Onu da keserken uyandım. Rüyamı yorumlarsanız çok sevinirim.

 15. Merhaba, rüyamda saçlarım karma karışık bir haldeydi ve sonra kuaföre gidip kestirdim. Bundan çok mutluluk duydum. Anlamı nedir acaba? En kısa sürede dönerseniz sevinirim. Şimdiden teşekkürler.

 16. Rüyamda vefat eden kayınbabamı gördüm. Eşimin saçını kesiyordu kayınbabam. İçim çok huzursuz oldu. Rüyamı yorumlarsanız çok sevinirim.

 17. Annem ben haberim yokken saçlarımı kestirmiş ama tam olarak değil. Sonra ben görüyorum üzülüyorum, annemle kavga ediyorum. O sırada babamla annem çok büyük kavga etti, evimiz dağıldı. Birde annem kendi saçını bide kuşun tüylerini kestirmişti.

 18. Ben rüyamda aynada kendimi görüyordum ve saçımı işte elimde makas vardı ve saçımda da küçük elastikler vardı kırmızı, sarı diye hatırlıyordum. Sonra kestim saçımı ve saçım kısaydı ve sanki ıslaktı. Lütfen, yorumunuzu bekliyorum.

 19. Rüyamda saçımı kestiğimi gördüm kestiği sırada arkadan biri durmadan “Yapma” diyordu.

 20. Rüyamda çok eski bir komşumuzun mutfağındayım o da yemek pişiriyor. Ben de diyorum ki saçlarımı gösterip “Çok uzadı saçlarım kestireyim.” Komşumuz da “Evet kestir” diyor. Komşunun yemek yaptığı tencereler çok çok eski. Yemekler kaynıyor. Anlamı nedir acaba?

 21. Pazar gecesi kendi saçımın tam ön ortasından kökünden kestim ve aynı zamanda kaşımın da her iki kaşın ortasından kestim.

 22. Eşim rüyamda elinde makasla gelip saçlarımın yarısını benden habersiz kestiğini söylüyor, elinde bayağı uzun ve çokça siyah saç gösteriyor. Ben ise saçlarımı uzatmak için uğraştığımı söyleyip kızıyorum. Hatta kaynanama küfrediyorum. Sıkıntıyla ve kötü şeylerin olacağı hissiyle uyanıyorum. Yorumlarınızı rica ediyorum.

 23. Kardeşim rüyasında benim “Saçının ucundan alacağım” demiş ve saçının yarısını kesmişim. “Niye böyle yaptın?” dediğinde “Eğri kestim düzeltince” diye söylemişim.

 24. Benim saçlarım normalde çok uzun ama kısacık küt kestirmiştim rüyamda çok beğeniyorum güzelleşiyorum. Arkadaşlarıma gösterdiğimde “Eski saçların daha güzel” diyorlar ama ben çok beğeniyorum. Yorumlarsanız sevinirim.

 25. Ben rüyamda kendi saçımı kesiyordum ve sonradan pişman oluyordum. Bunu yorumlarsanız sevinirim. Teşekkürler…

 26. Rüyamda saçımı kestirdiğimi gördüm ilkini beğenmedim kısa olmuştu, ikincisi çok güzel olmuştu. Her zamankinden uzun, bakımlı, dolgulu çok güzeldi. İçim rahattı, yüzüm Artikel gülüyordu.

 27. Rüyamda abimin saçını tıraş ediyordum acaba neye işarettir, bilen var mı? (Abim o aralar çalışmak için şehir dışına gidecekti gerçekte.)

 28. Rüyamda kendi saçımı kendim kesiyorum daha sonra bir bayan geliyor ve o kesmeye devam ediyorum. Teşekkür ederim.

 29. Rüyamda arkadaşım benim saçlarımı kestirdiğimi ve çikolata rengi boyatmış olup çok güzel olduğumu ve rahatladığımı görmüş… Bunun tabirini yapabilir misiniz? Teşekkürler…

 30. Selam. Rüyamda vefat etmiş anneannemin saçlarımı kestiğini ve bende ağlayarak uyandım bunun anlamını lütfen bana cevaplar mısınız?

 31. Rüyamda anneme sinirlenip banyoya gidip saçımı kesiyordum. Saçım da uzun. Sonra çok beğenmiştim. Herkes çok güzel olmuş diyordu. Aynaya gidip baktım. Saçımı baya her yerini kısa veya uzun yapmışım. Rüyamda güzel gelse de çok kötüydü.

 32. Rüyada oğlumun saçlarını kesiyordum makinayla. Sakallarım yüzümü kapatacak şekilde uzamış ve beyazlaşmıştı. İlginize şimdiden çok teşekkür ederim.

 33. Rüyamda görümcem saçını erkek gibi kestirmiş ve bitlenmiş ben onun bitlerini ayıklarken bana da sıçrıyor hatta bir tanesi yere düşüyor ölüyor

 34. Kendi saçımı kazıyordum suya tutup akıtıyordum kafamı elime alıyordum kazıyorum Allah hayırlara vesile eylesin.

 35. Rüyamda, evli kızımın başının sol tarafından bir tutam saçını kestiğimi ve diğer saçlarıyla bu bölgeyi gülerek kapattığını gördüm? Anlamını merak ediyorum, yardımınızı bekliyorum.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir