Rüyada Takı Görmek

Bakınız; Mücevherat.

Takı kelimesinin rüya tabiri fark etmiş olduğunuz üzere kısa ve öz anlatılmıştır. Ancak rüya tabirlerinde unutmamanız gereken en önemli özellik rüyanızda görmüş olduğunuz diğer nesne ve eylemlerin açıklamalarına bakmak bunların hepsini bir araya getirerek anlam vermektir. Bunun için mutlaka sitemizin arama bölümünü kullanınız.
Dikkat etmeniz gereken başka önemli bir husus ise rüyanızı bir bütün olarak görüp ona göre değerlendirmeye çalışmanız gerekmektedir. Rüyalar her zaman size ilerisi için bilgi vermek için olmayabilir, günlük hayatınızda üzerine düşündüğünüz konular ile ilgili rüyalar görmeniz doğaldır. Baze ise rüyalar çok karmaşık ve anlam vermek bir o kadar güçtür. Bu durumlarda tabirlerden yararlandığınızda ve yorumlarken dikkat etmeniz gereken husus iyimser olarak yorumlamak olmalıdır.
Bir rüyayı tabir etmek, yorumlamak gerçekten zordur. Fakat bilmelisiniz ki burdaki açıklamalar yıllarca biriktirilmiş bilgilerin ve deneyimlerin ürünüdür.
Rüyanızda ana nesne olarak Çabalamak görmüş olabilirsiniz ama mutlaka diğer neslelerin de rüya tabirlerine bakarak rüyanızı bir bütün olarak anlamlandırmaya çalışınız.

“Rüyada Takı Görmek” üzerine 2 yorum

  1. Rüyamda memlekette akrabalarımla bir yere gidiyoruz, bir mağaza, o kadar güzel bir yer ki, hani Anadolu’nun taşrasında asla bulunmayacak türden. Bir sürü şey arasından bir masadaki takılara gözüm takılıyor, normalde takıya düşkünlüğüm kullanırlığım yoktur ama o masada olan takıların hepsini beğeniyor, eleyerek bir iki tanesinde karar kılıyorum. Satış elemanından ki o da bir tanıdık, fiyatlarını öğreniyorum. Benim bir takıya ölsem de vermeyeceğim cinsten, üzülerek almaktan vazgeçiyorum. Satış elemanı tanıdık olan bayan bana yeşil güzel bir bileklik hediye ediyor, bilekliği kolumda incelerken uyanıyorum. Normalde bilinçaltımın oyunu der önemsemem rüyaları ama bu rüya merakımı uyandırdı ve yaşadıklarımın etkisinde kalarak gördüğüm türden değildi. İlgilenirseniz sevinirim. Şimdiden teşekkürler.

  2. Sabah niyetine hayr olsun inşallah. Rüyamda takıların içindeyim bir stant başında yüksek bir yerde insanlar bana doğru bir şeyler uzatıyor ve benim bunları hak ettiğimi beni çok beğendiklerini açıklıyorlar. Ben ise çok mutlu oluyorum bana sarılıp uzattıkları hediyeler ve yorumlar beğenilme karşısında.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir