Rüyada Bağ ve bostan Görmek

Rüyada bostan görmek, istiğfara, istiğfar da bostana delalet eder.
Rüyada kişinin bostanını suladığını görmesi, ehline yakınlığa işarettir.
Rüyada yaprakları kurumuş, dökülmüş ve sararmış bir bostana girdiğini görmek, üzüntü ve kedere alamettir.
Rüyada bostan görmek bir kadının varlığına delalet eder.
Rüyada görülen bostan kadın ile tabir edildiğinde, o bostanın ağacı, kadının ailesi ve çocuğudur.
Bostanın meyvesi de bu şekilde tabir olunur.
Rüyada bilinmeyen bir bostan görmek, Kur?ân-ı Kerim?e, iyi ve doğru yola delalet eder.
Rüyada bostan görmek, cennetin güzel nimetlerine de işarettir.
Rüyada bostan görmek, kişinin hayatında ki mal, mülk ve servet sahibi bir adamın varlığına delalet eder.
Rüyada bahar mevsiminde çimenler ve meyve ağaçları ile süslü bir bostanda olduğunu, fakat bir selin gelip bütün ağaçları söküp götürdüğünü görmek, o yerdeki devlet adamlarından birinin ölümüne işarettir.

Bağ ve bostan kelimesinin rüya tabiri fark etmiş olduğunuz üzere kısa ve öz anlatılmıştır. Ancak rüya tabirlerinde unutmamanız gereken en önemli özellik rüyanızda görmüş olduğunuz diğer nesne ve eylemlerin açıklamalarına bakmak bunların hepsini bir araya getirerek anlam vermektir. Bunun için mutlaka sitemizin arama bölümünü kullanınız.
Dikkat etmeniz gereken başka önemli bir husus ise rüyanızı bir bütün olarak görüp ona göre değerlendirmeye çalışmanız gerekmektedir. Rüyalar her zaman size ilerisi için bilgi vermek için olmayabilir, günlük hayatınızda üzerine düşündüğünüz konular ile ilgili rüyalar görmeniz doğaldır. Baze ise rüyalar çok karmaşık ve anlam vermek bir o kadar güçtür. Bu durumlarda tabirlerden yararlandığınızda ve yorumlarken dikkat etmeniz gereken husus iyimser olarak yorumlamak olmalıdır.
Bir rüyayı tabir etmek, yorumlamak gerçekten zordur. Fakat bilmelisiniz ki burdaki açıklamalar yıllarca biriktirilmiş bilgilerin ve deneyimlerin ürünüdür.
Rüyanızda ana nesne olarak Çabalamak görmüş olabilirsiniz ama mutlaka diğer neslelerin de rüya tabirlerine bakarak rüyanızı bir bütün olarak anlamlandırmaya çalışınız.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir