Rüyada Bağ ve asma Görmek

Rüyada bağ ve asma görmek, eş ile;
Üzüm mal ile;
Kütüklerin kalınlığı sıhhat ile;
Bağın sulanması, cinsi temasla tabiri olunur.
Rüyasında bir üzüm bağı aldığını gören kişi, evlenir.
Rüyada asmanın dallarından su aldığını gören kişi, bir kadından mal alacak demektir.

Bağ ve asma kelimesinin rüya tabiri fark etmiş olduğunuz üzere kısa ve öz anlatılmıştır. Ancak rüya tabirlerinde unutmamanız gereken en önemli özellik rüyanızda görmüş olduğunuz diğer nesne ve eylemlerin açıklamalarına bakmak bunların hepsini bir araya getirerek anlam vermektir. Bunun için mutlaka sitemizin arama bölümünü kullanınız.
Dikkat etmeniz gereken başka önemli bir husus ise rüyanızı bir bütün olarak görüp ona göre değerlendirmeye çalışmanız gerekmektedir. Rüyalar her zaman size ilerisi için bilgi vermek için olmayabilir, günlük hayatınızda üzerine düşündüğünüz konular ile ilgili rüyalar görmeniz doğaldır. Baze ise rüyalar çok karmaşık ve anlam vermek bir o kadar güçtür. Bu durumlarda tabirlerden yararlandığınızda ve yorumlarken dikkat etmeniz gereken husus iyimser olarak yorumlamak olmalıdır.
Bir rüyayı tabir etmek, yorumlamak gerçekten zordur. Fakat bilmelisiniz ki burdaki açıklamalar yıllarca biriktirilmiş bilgilerin ve deneyimlerin ürünüdür.
Rüyanızda ana nesne olarak Çabalamak görmüş olabilirsiniz ama mutlaka diğer neslelerin de rüya tabirlerine bakarak rüyanızı bir bütün olarak anlamlandırmaya çalışınız.

“Rüyada Bağ ve asma Görmek” üzerine 2 yorum

  1. Rüyamda üzüm bağında oluyoruz. Üzüm kesmeye gidiyoruz. Asmalara bakıyorum ama hiç üzüm görünmüyor. Asmanın kütükleri cılızdı. Daha sonra babamı görüyorum, elinde karpuz, yukarı çıkıyor. Ben de arkasından gidiyorum. Karpuzun yarısını kesmiş, yemiş, birazını. Ben de diğer yarısını kesip yiyorum, gerisini de annemlere götürüyorum. Rüyam ne anlama geliyor, açıklar mısınız? Mevsimsiz görülen karpuz ne anlama gelir?

  2. Rüyamda bağda oluyorum. Bağ budaması yapıyoruz, eşim de var. Sonra bağlar yapraklanıyor. Tek tük üzüm koruğu görüyorum.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir