Rüyada Bağ ve Asma Görmek

Ayrıca bkz: Üzüm Yemek

Rüyada bağ ve asma görmek, rüya sahibinin hayatında hayırlı kapıların açılacağı anlamına gelmektedir. Sadece rüya sahibinin değil rüya sahibinin ailesi içinde en hayırlı kapıların açılacağı anlamına gelmektedir. İş ve eğitim hayatında hayırlı mevkilere ulaşacaktır. Yapacağı işlerle çoğu insana faydası dokunacaktır. Bekar birisi rüyada bağ ve asma görürse, en yakın zamanda kendisine hayırlı bir kısmetin çıkacağı anlamına gelmektedir. Hayatındaki bu hayırlı kişi ile en yakın zamanda söz, nişan ve düğünü gerçekleştirebilir. Mutluluğa ereceği uzun soluklu bir evlilik gerçekleşecektir.

Evli birisinin rüyada bağ ve asma görmesi, huzurlu bir yaşama yorumlanmaktadır. Bebek bekleyenler var ise rüyayı gördükten kısa bir süre sonra müjdeli haberi alacağı anlamındadır. Sadece dünyevi yaşamında değil ahiret yaşamında da mertebesi artacaktır. Bir diğer yorumu ise uzun zamandır istediği bir dileği ve duası gerçekleşecektir. Rüya sahibi dilediğinden daha da iyisi ile karşılaşacaktır. 

Rüyada Üzüm Bağına Gittiğini Görmek

Rüyada üzüm bağına gittiğini görmek, genel olarak rüyada bağ ve asma görmek ile aynı anlama gelmektedir. Bu rüyayı gören kimse için hep hayra yorulmaktadır. Rüyanızda gördüğünüz üzüm bağı, ailenizi ifade etmektedir. Ailenizin sizin için sayısız fedakarlıklar da bulunduğunun ve sizin de onun için hayırlı bir evlat olacağınıza delalet eder. Rüya sahibi ailesi ile bir sorunları veya bir küslüğü bulunuyorsa, kısa bir süre sonra bu sorunun ortadan kalkacağı anlamına gelmektedir. Hane içerisinde rızkınızın, mutluluğunuzun ve huzurunuzun artacağı anlamına gelmektedir.

Eğer bekar birisi iseniz rüyada üzüm bağına gitmek, kısmet anlamı taşımaktadır. En yakın zamanda sizi anlayabilecek bir eşe sahip olabileceksiniz. Eşinizle yaptığınız bu birliktelik doğrultusunda huzurlu ve uzun süren bir evliliğe delalet etmektedir. Bu evliliğinizden hayırlı evlatlara sahip olacaksınız. 

Rüyada Asmadan Üzüm Toplamak

Rüyada asmadan üzüm toplamak, birden fazla anlamlara gelmektedir. Rüya sahibi yalnız başına asmadan üzüm topladığı görüyorsa başarı anlamına gelmektedir. Uzun zamandır emek verdiği işinde veya eğitim kariyerinde yüksek başarılara imza atacağına delalet etmektedir. Bu başarısı ile birlikte mutluluk ve zenginlik yaşayacaktır. Rüya sahibinin uzun uğraşlar doğrultusunda emeklerinin karşılığına almaya yorumlanmaktadır.

Rüyada asmadan üzüm toplamak ne demek: Bu rüyanın bir diğer anlamı ise aile içerisinde müjdeli bir haber alacağınız şekilde yorumlanmaktadır. Ailenizde yaşanılan bir sıkıntı veya hastalık durumu varsa kısa bir sürede kurtulacaktır. Ailedeki herkesin sevineceği bir haber alacağı anlamına gelmektedir. 

Rüyada Asmanın Kırıldığını Görmek

Rüyada asmanın kırıldığını görmek, birden fazla anlamlar taşımaktadır. Genel olarak rüya sahibi için kötü şekilde yorumlanmaktadır. Rüya sahibi hayatında zorluklar yaşayacağı anlamına gelmektedir. Bu zorluklar daha çok sağlık sorunları ile yorumlanmaktadır. Sadece rüya sahibinin sağlık sorunları değil sevdiklerinizden alacağınız kötü haberlerle üzüleceğinize delalet etmektedir. Maddi ve manevi yönden çok sıkıntılı günler yaşayacağına işarettir. Rüya sahibi eğer bir işte çalışıyorsa işini kaybedebilir veya maaşında kesintilere uğraması anlamına gelmektedir.

Rüyada asmanın kırıldığını görmek ne anlama gelir, sorunlarla mücadele anlamı taşımaktadır. Rüya sahibi kendisini çekemeyen insanların dedikodularına, iftiralarına ve eleştirileri ile mücadele içerisinde geçeceğini göstermektedir. Hayatı çekişmeli bir dönemeçten geçmektedir. 

Rüyada Bağ ve Asma Görmek İslami Tabiri

Rüyada bağ ve asma görmek İslami tabiri, hayırlı dualar anlamına gelmektedir. Rüya sahibinin uzun zamandır istediği bir duası kısa zaman içerisinde gerçekleşeceği anlamındadır. İş, evlilik ve eğitim hayatlarında önlerine hayırlı kapılar açılacağı anlamındadır. Uzun zamandır istedikleri ve emek verdikleri işleri kısa sürede büyük başarılar elde edebilecekleri anlamı taşımaktadır. Rüya sahibi topluma ve çevresindeki kişilere fayda sağlayacağı şekilde de yorumlanmaktadır.

Rüyada bağ ve asma görmek diyanet anlamı, zenginlik ve varlığa işarettir. Yaşayacağı bu zenginlik sadece dünya hayatında değildir. Rüya sahibinin ahiret hayatında da mertebesi artmaktadır. 

Bağ ve Asma

“Rüyada Bağ ve Asma Görmek” üzerine 2 yorum

  1. Rüyamda üzüm bağında oluyoruz. Üzüm kesmeye gidiyoruz. Asmalara bakıyorum ama hiç üzüm görünmüyor. Asmanın kütükleri cılızdı. Daha sonra babamı görüyorum, elinde karpuz, yukarı çıkıyor. Ben de arkasından gidiyorum. Karpuzun yarısını kesmiş, yemiş, birazını. Ben de diğer yarısını kesip yiyorum, gerisini de annemlere götürüyorum. Rüyam ne anlama geliyor, açıklar mısınız? Mevsimsiz görülen karpuz ne anlama gelir?

  2. Rüyamda bağda oluyorum. Bağ budaması yapıyoruz, eşim de var. Sonra bağlar yapraklanıyor. Tek tük üzüm koruğu görüyorum.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir