Rüyada Salça Görmek

Rüyada salça görmek, ölüm haberi olarak yorumlanır.

Rüyada salça görmek tabiri, dertlerin azalacağına ve işlerinizin iyiye gideceğine yorumlanır. Bir yemeğin üzerine dökülmüş salça, hileli bir durumu ve kötülüğü gizlemek demektir.

Rüyada salça yediğini görmek, sıkıntıları hafifletecek koşullar ve imkanlardır. Küçük ama işe yarar paradır. Salça rengine göre ve birlikte pişirilen şeylerle de yorumlanır.

Rüyada salça almak, bu rüya birkaç şekilde yorumlanır. Salça, küslüğe ve sıkıntılı bir duruma da yorumlanır. Bir çorbanın üzerine dökülmüş salça görmek, birini sırrını saklamak ve kişiyi korumak manasındadır.

Rüyada salçalı yemek görmek ne demek: Sürpriz gelişmelere, bol kazanca, memleketten misafir gelmesine işaret edebilir. Hayırlara yorulan bu rüya, rüya sahibi için yeni bir iş fırsatı da olabilir.

Bakınız; Acı Biber, Domates

Salça

“Rüyada Salça Görmek” üzerine 4 yorum

  1. Rüyamda komşular gelip bana oğlunla iki kişi ile birlikte salçamızı çaldılar diyorlar. 3-4 adam ellerinde silahla yanıma doğru geliyor, senin haberin var diyorlar beni kovalıyorlar. Ben evime geliyorum kapıyı çalıyorum eşim kapıyı açıyor. İyi ki açtın kapıyı, sen silahlı adamları gördün mü diyorum. Eşim yok görmedim sen içeri gir diyor. Daha sonra eşime senin oğlun salçamızı çaldı diyorlar eşim benim oğlum böyle bir şey yapmaz dediği anda eşimi kaybediyorum bulamıyorum. Ve kızıma gidiyorum kapıyı çalıyorum açan yok sonra eşimin geldiğini görmüyorum elinde anahtar kapıyı açıyor sen içeri gir diyor. Yorumlarsanız çok iyi olur.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir