Rüyada Saldırmak Görmek

Bakınız; Hücum Etmek.

İyi olarak yorumlanır. Yalnız saldıran hayvan ise hayvana göre yorum yapılır.

Saldırmak kelimesinin rüya tabiri fark etmiş olduğunuz üzere kısa ve öz anlatılmıştır. Ancak rüya tabirlerinde unutmamanız gereken en önemli özellik rüyanızda görmüş olduğunuz diğer nesne ve eylemlerin açıklamalarına bakmak bunların hepsini bir araya getirerek anlam vermektir. Bunun için mutlaka sitemizin arama bölümünü kullanınız.
Dikkat etmeniz gereken başka önemli bir husus ise rüyanızı bir bütün olarak görüp ona göre değerlendirmeye çalışmanız gerekmektedir. Rüyalar her zaman size ilerisi için bilgi vermek için olmayabilir, günlük hayatınızda üzerine düşündüğünüz konular ile ilgili rüyalar görmeniz doğaldır. Baze ise rüyalar çok karmaşık ve anlam vermek bir o kadar güçtür. Bu durumlarda tabirlerden yararlandığınızda ve yorumlarken dikkat etmeniz gereken husus iyimser olarak yorumlamak olmalıdır.
Bir rüyayı tabir etmek, yorumlamak gerçekten zordur. Fakat bilmelisiniz ki burdaki açıklamalar yıllarca biriktirilmiş bilgilerin ve deneyimlerin ürünüdür.
Rüyanızda ana nesne olarak Çabalamak görmüş olabilirsiniz ama mutlaka diğer neslelerin de rüya tabirlerine bakarak rüyanızı bir bütün olarak anlamlandırmaya çalışınız.

“Rüyada Saldırmak Görmek” için bir yorum

  1. Merhaba annemle beraber bir evde kalırken, yan komşunun evindeki kalabalık bizim bahçedeki sandalyenin üstünden battaniyeyi alıyorlar. Ben bağırıp hemen koyup kaçıyorlar. Ben herkesi uzaklaştırmaya çalışıyorum sonra anneme sesleniyorum. Annem arka terasta baygın bir şekilde yatmış onu kaldırıp evin içine getiriyorum. Son olarak sürgülü cam kapıyı kapatırken bir adam elini uzatarak kapanmasını engelliyor, mücadele sonunda kapıyı kapatıyorum. Bu rüyayı yorumlarsanız sevinirim.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir