Rüyada Sabun Görmek

Rüyada sabun her türlü tatsız, dargınlık, sıkıntıdır.

Rüyada sabun görmek, isinizde size engel olmak isteyenlerin varligini bildirir. Sabun, sizi ekarte ederek yerinize geçmek isteyenlere, aleyhinizde türlü oyunlar tertipleyenlere isarettir. Bir baska rivayete görede: Rüyada görülen sabun, elde edilecek maldir. Sabun parçasi, kederli bir kimseye teselli veren, bir adamdir. Rüyada sabunla bir elbise yikadigini ve temizledigini gören kimse, hasta ise iyilesir, günahkar ise tövbe eder üzüntüden kurtulur, borçlu ise borcunu öder. 

Sabun kelimesinin rüya tabiri fark etmiş olduğunuz üzere kısa ve öz anlatılmıştır. Ancak rüya tabirlerinde unutmamanız gereken en önemli özellik rüyanızda görmüş olduğunuz diğer nesne ve eylemlerin açıklamalarına bakmak bunların hepsini bir araya getirerek anlam vermektir. Bunun için mutlaka sitemizin arama bölümünü kullanınız.
Dikkat etmeniz gereken başka önemli bir husus ise rüyanızı bir bütün olarak görüp ona göre değerlendirmeye çalışmanız gerekmektedir. Rüyalar her zaman size ilerisi için bilgi vermek için olmayabilir, günlük hayatınızda üzerine düşündüğünüz konular ile ilgili rüyalar görmeniz doğaldır. Baze ise rüyalar çok karmaşık ve anlam vermek bir o kadar güçtür. Bu durumlarda tabirlerden yararlandığınızda ve yorumlarken dikkat etmeniz gereken husus iyimser olarak yorumlamak olmalıdır.
Bir rüyayı tabir etmek, yorumlamak gerçekten zordur. Fakat bilmelisiniz ki burdaki açıklamalar yıllarca biriktirilmiş bilgilerin ve deneyimlerin ürünüdür.
Rüyanızda ana nesne olarak Çabalamak görmüş olabilirsiniz ama mutlaka diğer neslelerin de rüya tabirlerine bakarak rüyanızı bir bütün olarak anlamlandırmaya çalışınız.

“Rüyada Sabun Görmek” üzerine 10 yorum

  1. Rüyamda annem, babamın sırtını sabunlu lifle yıkıyordu. Bu ne anlama geliyor? Şimdiden teşekkürler.

  2. Karanlık sayılabilecek eski bir hamam benzeri bir yerde, ayak bastığım her yerde toz deterjanlar vardı… Ayrıca eski hamam kurnaları ve eski tuvaletler bir aradaydı… Oradan tam çıkmak üzereyken iki küçük çocuk beni takip etti ve ben onlara balık aldım… Lütfen bunun anlamını yazarsanız sevinirim.

  3. Rüyamda yüzümü yıkadığım halde yıkanmamış gibi sabunlu kaldığını gördüm. Yorumlarsanız sevinirim.

  4. Rüyamda kedi büyüklüğünde bir fare gördüm ama daha ölmemişti. Kaldırıp pencereden sokağa fırlattım. Bir tane yine vardı kapımın önünde, biraz küçüktü ama ölüydü.

  5. Rüyamda yerlere bulaşık deterjanı dökülmüş gördüm. Kızıma sordum “Ne yapmışsın buralar hep deterjan” diyorum. Yorumlar mısınız?

  6. Rüyamda kuzenimle yan yana yeşil fasulye pişiriyoruz o da ben de. O benim yemeğime az bulaşık sabunu döktü. Ben de kızdım “Böyle yemek mi olur?” diye. Kendi yemeğimi suyla tekrar yıkayıp öyle pişirdim. Ne demek? Çok enteresan.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir