Rüyada Sabah Vakti Görmek

Rüyada sabah olduğunu görmek, vaadini yerine getirmeye işarettir. Rüyada sabah olduğunu ve kendisinin çirkin ve yaramaz bir durumda oldugunu gören kimsenin küfrüne veya günah işlediğinize işarettir.

Kefil olan bir kimse rüyada sabah olduğunu görse ve o adam da cömertse, kefil olduğu kadar eline malın geleceği müjdelenir.

Rüyada ziraatçilerin sabah olduğunu görmeleri, borca işarettir. Rüyada bir şeyin kaybolduğunu ve şafak sökerken onu bulduğunu gören kimse borçlusu aleyhine iddia ettiği şeyi birtakım kimselerin şahitliği ile ispat eder. Rüyada sabah olduğunu gören kimse hasta ise, ölmesi veya iyileşmesi suretiyle hastalıktan kurtarır.

Rüyada sabah namazını cemaatle kıldığını gören kimse, yolculuğa çıkacağını bekler veya hacca gider ya da beklediği yolculuk, ölüm yolculugu ise, cennete gider. Ameli güzel ve kabri nurlu olur. Bu rüyayı hapsedilmiş bir kimse görse, hapislikten kurtulur; denizde yolculuk etmekten men edilmiş kimse görürse, bu mani ortadan kalkar.

Ayrıca bakabileceğiniz rüya tabirleri: Seher Vakti, Şafak Vakti, Yatsı Vakti

Sabah Vakti

“Rüyada Sabah Vakti Görmek” için bir yorum

  1. Merhabalar, rüyamda çok erken sabah olduğunu görüyorum hazırlanmış uyanmış bir şey bekliyorum. Bir uzak tanıdık yoldan geçerken güler yüzle dışarıdan içeriye “Günaydın” diyor selam veriyor bana. Ben de evin içindeyim ve selamını alıyorum güler yüzle. Yorumlarsanız memnun oluruz. Teşekkürler.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir