Rüyada Sabah Vakti Görmek

Rüyada sabah olduğunu görmek, vaadini yerine getirmeye işarettir. Rüyada sabah olduğunu ve kendisinin çirkin ve yaramaz bir durumda oldugunu gören kimsenin küfrüne veya günah işlediğinize işarettir.

Kefil olan bir kimse rüyada sabah olduğunu görse ve o adam da cömertse, kefil oldugu kadar eline malin gelecegi müjdelenir.

Ziraatçıların sabah olduğunu görmeleri, borca işarettir. Rüyada bir şeyin kayboldugunu ve şafak sökerken onu bulduğunu gören kimse borçlusu aleyhine iddia ettigi seyi birtakim kimselerin sahitligi île isbat eder. Rüyada, sabah oldugunu gören kimse hasta ise, ölmesi veya iyilesmesi Suretiyle hastalıktan kurtarır.

Sabah namazını cemaatle kıldığını gören kimse, yolculuga çıkacağını bekler veya hacca gider ya da bekledigi yolculuk, ölüm yolculugu ise, cennete gider, ameli güzel ve kabri nurlu olur. Bu rüyayi hapsedilmis bir kimse görse, hapislikten kurtulur, denizde yolculuk etmekten men edilmiş kimse görse, bu mani ortadan kalkar.

“Rüyada Sabah Vakti Görmek” için bir yorum

  1. Merhabalar, rüyamda çok erken sabah olduğunu görüyorum hazırlanmış uyanmış bir şey bekliyorum. Bir uzak tanıdık yoldan geçerken güler yüzle dışarıdan içeriye “Günaydın” diyor selam veriyor bana. Ben de evin içindeyim ve selamını alıyorum güler yüzle. Yorumlarsanız memnun oluruz. Teşekkürler.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir