Rüyada Parçalamak Görmek

Rüyada kendinizi üzerinizdeki elbiseleri parçalarken görmek; büyük bir sıkıntı ve kederle karşılaşacağınıza işarettir.

Parçalamak kelimesinin rüya tabiri fark etmiş olduğunuz üzere kısa ve öz anlatılmıştır. Ancak rüya tabirlerinde unutmamanız gereken en önemli özellik rüyanızda görmüş olduğunuz diğer nesne ve eylemlerin açıklamalarına bakmak bunların hepsini bir araya getirerek anlam vermektir. Bunun için mutlaka sitemizin arama bölümünü kullanınız.
Dikkat etmeniz gereken başka önemli bir husus ise rüyanızı bir bütün olarak görüp ona göre değerlendirmeye çalışmanız gerekmektedir. Rüyalar her zaman size ilerisi için bilgi vermek için olmayabilir, günlük hayatınızda üzerine düşündüğünüz konular ile ilgili rüyalar görmeniz doğaldır. Baze ise rüyalar çok karmaşık ve anlam vermek bir o kadar güçtür. Bu durumlarda tabirlerden yararlandığınızda ve yorumlarken dikkat etmeniz gereken husus iyimser olarak yorumlamak olmalıdır.
Bir rüyayı tabir etmek, yorumlamak gerçekten zordur. Fakat bilmelisiniz ki burdaki açıklamalar yıllarca biriktirilmiş bilgilerin ve deneyimlerin ürünüdür.
Rüyanızda ana nesne olarak Çabalamak görmüş olabilirsiniz ama mutlaka diğer neslelerin de rüya tabirlerine bakarak rüyanızı bir bütün olarak anlamlandırmaya çalışınız.

“Rüyada Parçalamak Görmek” için bir yorum

  1. Ben rüyamda çok garip bir şey gördüm İdris yediler diye 7 kişi var ve beni her gördükleri yerde parçalıyorlar, saldırıyorlar. Ben daha sonra hızla oradan uzaklaştım. Bir arabanın içerisindeydim, arabanın içerisindekiler benim arkadaşlarımmış ama hiçbirinin yüzünü hayatımda görmedim. Daha sonra adama “Beni burada indir” diyorum. Aşağıda kocaman bir yılan var, ağlamaya başlıyorum. Adama yardım et beni yukarı çek desem de bana yardım etmiyor. Yılan da bana değil adama saldırıyor. Oradan da uzaklaşıyorum ve bir yere giriyorum. Bir ev var, gücümle bütün her yeri kapatıyorum sanki bir şey saldıracak gibi ilerliyorum. Kocaman bir havuz yüzme bilmiyorum ama en tepeden havuza atlıyorum defalarca. Her şey güzel giderken bir şey saldırıyor ve uyanıyorum. İdris’in anlamını merak ediyorum.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir